Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
22. September , 2024, 16:36:18
Strán: [1] 2 3 ... 10 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ako založiť kapelu (resp. začiatky kapely,prvý koncert atd.)  (Prečítané 27138 krát)
0 užívateľov a 24 Hostí prehliada túto tému.
shoot3r
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 105



« kedy: 02. Marec , 2011, 15:57:01 »

čaute založil som tuto temu lebo som na tomto fore nič nenašiel ani na iných :/ možno som zle hladal... TO je jdno založil som tuto temu preto lebo ma velmi zaujíma ako taká kapela vzniká aký ste mali prvý pocit z vášho prvého koncertu... kolko ste vyberali vstupne a ták :) Chcem si založit kapelu tak preto sa pýtam.. dúfam že tato téma bude zaujímať aj ostatných začínajúcich gitaristov :))
Zaznamenané

I love Skateboarding,Guitars and my lover :)
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #1 kedy: 02. Marec , 2011, 16:01:57 »

najskôr treba vedieť hrať, potom sa zakladá skupina... Ideš nato trošku zhurta
Zaznamenané
shoot3r
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 105



« Odpoveď #2 kedy: 02. Marec , 2011, 16:07:41 »

tak ale take verejne by už nebolo počkam ešte tak pol roka ked už budem mat výročie 3.roka hry na gitary. Najprv ste hrali niečo na zohranie??
Zaznamenané

I love Skateboarding,Guitars and my lover :)
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #3 kedy: 02. Marec , 2011, 16:11:42 »

Ja si myslim ze kazdy, kto sa pyta ako treba zalozit skupinu, by sa o zalozenie skupiny nemal ani len pokusat.
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #4 kedy: 02. Marec , 2011, 16:24:54 »

Tato otazka je dost blbo polozena  Bavím sa skvele Je to dost podobne ako ked clovek zalozi temu: Ako začať vztah (resp začiatky s babou, prvý sex atd. )  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 02. Marec , 2011, 16:26:22 od Yugi00 » Zaznamenané

Im a little princess
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #5 kedy: 02. Marec , 2011, 16:26:22 »

Tato je otazka je dost blbo polozena  Bavím sa skvele Je to dost podobne ako ked clovek zalozi temu: Ako začať vztah (resp začiatky s babou, prvý sex atd. )  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
ako ste platili za prvy sex? kartou, z vreckoveho alebo ste ukecali spoluziacku..
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #6 kedy: 02. Marec , 2011, 16:27:08 »

ako ste platili za prvy sex? kartou, z vreckoveho alebo ste ukecali spoluziacku..
velmi vela alkoholu  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Im a little princess
yeah
Hosť
« Odpoveď #7 kedy: 02. Marec , 2011, 16:29:35 »

Ja si myslim ze kazdy, kto sa pyta ako treba zalozit skupinu, by sa o zalozenie skupiny nemal ani len pokusat.
ja si to nemyslim
Zaznamenané
sandmann
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 180


When it's too loud, you are too old


« Odpoveď #8 kedy: 02. Marec , 2011, 16:43:07 »

ako ste platili za prvy sex? kartou, z vreckoveho alebo ste ukecali spoluziacku..


normalne prides do bordelu vytiahnes quatro kartu a sukas na splatky    Bavím sa skvele

Zaznamenané

Ibanez co ine? haha
shoot3r
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 105



« Odpoveď #9 kedy: 02. Marec , 2011, 16:46:41 »

inač toto je UPLNE OT-čko Smútim
Zaznamenané

I love Skateboarding,Guitars and my lover :)
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #10 kedy: 02. Marec , 2011, 16:48:45 »

najskôr treba vedieť hrať, potom sa zakladá skupina... Ideš nato trošku zhurta

podla mna sa clovek najviac nauci ked bude hravat v "kapele"  Žmurk

no zaklad kazdej kapely je snad to aby boli jej clenovia naladeni na rovnaku vlnovu dlzku, tj aby mali jasno v tom co chcu hravat. druha vec je to ze podla mna je zbytocne kazde zoskupenie ludi skatulkovat do nejakej kapely. clovek si musi najst najskor zopar ludi s ktorymi si hlavne dobre zahra a pak cas ukaze ci to je skutocne na nejaku kapelu.
« Posledná zmena: 02. Marec , 2011, 16:49:31 od joey » Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #11 kedy: 02. Marec , 2011, 16:49:28 »

ja si to nemyslim

akoze jasne, nech si kazdy robi co chce.. vsak nech sa bavia mladi s nastrojmi - preco nie.. skor som chcel povedat, ze kazdy kto sa pyta ako zalozit skupinu a zalozi ju, tak to v nej bude zrejme aj tak vyzerat, asi by som hodnotny produkt z toho necakal. Pochopim, ze sa ludia pytaju na fore co kupit, ci metalzone alebo digitech deathmetal a tak podobne... ale na otazky ako zalozit skupinu, ako zahrat nejaku pícovinu na gitare clovek nenajde odpoved inac, ked nepojde na ulicu, neprehovori s ludmi s hudobnikmi, sam nebude drhnut tu gitaru pokial sa to sam nenauci hrat... to je proste internetova patologia... mladi natolko uverili tomu, ze cez google najdu vsetko, ze veria aj tomu, ze google ich nauci hrat na gitare
« Posledná zmena: 02. Marec , 2011, 16:51:00 od Krtko » Zaznamenané
shoot3r
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 105



« Odpoveď #12 kedy: 02. Marec , 2011, 16:54:01 »

akoze jasne, nech si kazdy robi co chce.. vsak nech sa bavia mladi s nastrojmi - preco nie.. skor som chcel povedat, ze kazdy kto sa pyta ako zalozit skupinu a zalozi ju, tak to v nej bude zrejme aj tak vyzerat, asi by som hodnotny produkt z toho necakal.
Zaznamenané

I love Skateboarding,Guitars and my lover :)
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #13 kedy: 02. Marec , 2011, 17:20:53 »

akoze jasne, nech si kazdy robi co chce.. vsak nech sa bavia mladi s nastrojmi - preco nie.. skor som chcel povedat, ze kazdy kto sa pyta ako zalozit skupinu a zalozi ju, tak to v nej bude zrejme aj tak vyzerat, asi by som hodnotny produkt z toho necakal. Pochopim, ze sa ludia pytaju na fore co kupit, ci metalzone alebo digitech deathmetal a tak podobne... ale na otazky ako zalozit skupinu, ako zahrat nejaku pícovinu na gitare clovek nenajde odpoved inac, ked nepojde na ulicu, neprehovori s ludmi s hudobnikmi, sam nebude drhnut tu gitaru pokial sa to sam nenauci hrat... to je proste internetova patologia... mladi natolko uverili tomu, ze cez google najdu vsetko, ze veria aj tomu, ze google ich nauci hrat na gitare

suhlasim..

hlavne zalozenie kapely je vysledkom snahy jedinca socializovat sa v urcitej skupine ludi a nie nejake rozhodnutie sa 2. marca 2011 ze - dnes si zakladam kapelu.. clovek by to mozno necakal ale na to aby zalozil kapelu musi najst ludi, to ako ich ma najst je len a len na nom.. neexistuje ziadna konkretna cesta v style ak pojdes na to takto, tak o mesiac mas kapelu

 ak ma niekto rad rock.. metal.. blues jazz, pop je to fuk, musi vyhladavat danu spolocnost, inak bude sediet doma a googlit 'ako zalozim kapelu' dosmrti..
..ono hlavne treba povedat ze kapelu nezaklada vacsinou iba jeden clovek a ak ano je to proces skor dlhodobo bolestivy nez rychly a uspesny..

treba si dat inzeraty z ktoreho regionu si a co chces hrat, treba chodit na koncerty, spoznavat ludi, cim viac ludi poznas tym skor sa objavi volna pozicia gitaristu niekde
na tvojom mieste scooter by som nezakladal kapelu ale snazil si najst nejaku zabehnutu, aby si sa otukal, naucil sa ako to tam funguje, zistil co to je chodit na skusky nacas, pripraveny, pracovat na moralke, hrat atd a hlavne bol schopny prisposobit sa tomu celemu organizmu.. vela ludi zaklada kapelu a potom ma pocit monopolneho postavenia ze - ja som viac a ja som kapela, bezomna ste nic! takze radsej sa snaz najst si kapelu

inak je to vlastne dost blba otazka ze ako sa zaklada kapela, pochybujem ze pred 15 rokmi ked bol internet mozno tak na hrade ze sa to ludia pytali niekde podobnym stylom je to vysledok degeneracie pod vplyvom netu

exiastuje este azet.sk miestnost metalmusic? tam najdes pokkt virtualnych hudobnikov, len treba vyslat signal


inak z podpisu citam ze mas milenca.. to mi je sympaticke, neni vela ludi ktori sa otvorene dnes priznaju k homosexualite, tu na fore si to cenim o to viac..
« Posledná zmena: 02. Marec , 2011, 17:21:52 od kaolko » Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #14 kedy: 02. Marec , 2011, 17:24:23 »

suhlasim..

hlavne zalozenie kapely je vysledkom snahy jedinca socializovat sa v urcitej skupine ludi a nie nejake rozhodnutie sa 2. marca 2011 ze - dnes si zakladam kapelu.. clovek by to mozno necakal ale na to aby zalozil kapelu musi najst ludi, to ako ich ma najst je len a len na nom.. neexistuje ziadna konkretna cesta v style ak pojdes na to takto, tak o mesiac mas kapelu

 ak ma niekto rad rock.. metal.. blues jazz, pop je to fuk, musi vyhladavat danu spolocnost, inak bude sediet doma a googlit 'ako zalozim kapelu' dosmrti..
..ono hlavne treba povedat ze kapelu nezaklada vacsinou iba jeden clovek a ak ano je to proces skor dlhodobo bolestivy nez rychly a uspesny..

treba si dat inzeraty z ktoreho regionu si a co chces hrat, treba chodit na koncerty, spoznavat ludi, cim viac ludi poznas tym skor sa objavi volna pozicia gitaristu niekde
na tvojom mieste scooter by som nezakladal kapelu ale snazil si najst nejaku zabehnutu, aby si sa otukal, naucil sa ako to tam funguje, zistil co to je chodit na skusky nacas, pripraveny, pracovat na moralke, hrat atd a hlavne bol schopny prisposobit sa tomu celemu organizmu.. vela ludi zaklada kapelu a potom ma pocit monopolneho postavenia ze - ja som viac a ja som kapela, bezomna ste nic! takze radsej sa snaz najst si kapelu

inak je to vlastne dost blba otazka ze ako sa zaklada kapela, pochybujem ze pred 15 rokmi ked bol internet mozno tak na hrade ze sa to ludia pytali niekde podobnym stylom je to vysledok degeneracie pod vplyvom netu

exiastuje este azet.sk miestnost metalmusic? tam najdes pokkt virtualnych hudobnikov, len treba vyslat signal


inak z podpisu citam ze mas milenca.. to mi je sympaticke, neni vela ludi ktori sa otvorene dnes priznaju k homosexualite, tu na fore si to cenim o to viac..
super napisane.  Na zdravie!
Zaznamenané

Strán: [1] 2 3 ... 10 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.078 sekund, 23 otázok.