Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
22. September , 2024, 18:22:21
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ako založiť kapelu (resp. začiatky kapely,prvý koncert atd.)  (Prečítané 27161 krát)
0 užívateľov a 12 Hostí prehliada túto tému.
proton
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 339



WWW
« Odpoveď #45 kedy: 03. Marec , 2011, 15:46:03 »

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Nechajte ma vydýchať ?§!.
Zaznamenané

the hourglass is never right side up...
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #46 kedy: 03. Marec , 2011, 15:46:16 »

Takze... zistil som ze som koko*t  Som metlak  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Im a little princess
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353



« Odpoveď #47 kedy: 03. Marec , 2011, 15:49:43 »

O mne si tak 90 percent ľudí myslí, že som v podstate milý človek...t.j. logicky ma podľa tvojej teórie berú aj za dobrého muzikanta a tých 10 percent si o mne z rôznych dôvodov myslí že som kkt. čím by som mal podľa tvojej teórie hrať len do bodky zocvičené preberačky, a nebyť schopný urobiť pesničku (čo si nemyslí ani tých desať percent..lebo keď ťa raz má niekto za kkta tak väčšinou nerieši jemné odtienky tvojej duše :-D )...keby to percento stúplo - stáva sa zo mňa napriek cvičeniu a práci na sebe horší muzikant? :-D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
stevino179
Hosť
« Odpoveď #48 kedy: 03. Marec , 2011, 16:09:18 »

hm skoro všetko čo ste napísali je pravda ale aj tak si stojím za svojím - čudné ni .Niekto možno pôsobí arogantne alebo ako k.... a pritom v podstate je to milí človek - človek je obvykle presný opak toho ako pôsobí na prvý dojem , hm , väčšinou hrávam s amatérmi aj ja som amatér - fakt .
Ja len tvrdím že osobnosť a jedničnost človeka tvoriaceho nejake umenie sa v tom umení prejavuje ako pečať jedinečnosti 
Zaznamenané
Duger
Hosť
« Odpoveď #49 kedy: 03. Marec , 2011, 16:10:14 »

už prestan  Smútim
Zaznamenané
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2177


WWW
« Odpoveď #50 kedy: 03. Marec , 2011, 17:24:23 »

-zvukar je vzdy najvacsi koko*t
Toto poznám  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #51 kedy: 03. Marec , 2011, 22:31:30 »

su fora zvukarov, kde su najvacsi kok*ti hadajte kto ? zacina to na g  Bavím sa skvele
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #52 kedy: 03. Marec , 2011, 22:40:50 »

tato tema mi poslednych 24 hodin normalne usla pomedzi prsty.. podozvedal som sa zas kopec veci, som rad ze som sa k tomu opat dostal..   Fuuha zíram inak my sa chodime s kapelou hybat do rytmu raz tyzdenne v nedelu.. avcsinou vypadneme z rytmu ale citime to, lebo to je uprimne a od srdca, vzdy potom toho co vypadol pohladime, lebo to je blues, blues je o pocitoch, je to o naladach, o tom ze hudobnici sedia na zadku, je to o koseli po starom otcovi, o pachu kavy v automate v samoobsluznej predajni potravin, blues je o slzach tecucich po licach ciganky ked ju zatvaraju za kradez a zneuzite dokladov na hyper uver, blues je o hrmonii tela a duse..
« Posledná zmena: 03. Marec , 2011, 22:44:20 od kaolko » Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #53 kedy: 03. Marec , 2011, 22:50:44 »

:D ja poznam jedneho kkta čo hraje na bicie predvadza sa...mysli si že je nadčlovek.. ale z rytmu nevypadne...čiže podla tvojej teorie nieje kkt ? :D
presne  Na zdravie!  je to naopak vačšina najvačšich geniov boli velmi tažke povahy...aj uplne najvačšich ako mozart bach..hudba vychadza hodne z emocii a kkti ich mavaju hodne...dobraci tych si nik nevšima akoby neboli na javisku...ale pre lentak zabavu treba dobrych kamošov Na zdravie!
« Posledná zmena: 03. Marec , 2011, 22:51:13 od joe » Zaznamenané

sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #54 kedy: 04. Marec , 2011, 08:15:54 »

tato tema mi poslednych 24 hodin normalne usla pomedzi prsty.. podozvedal som sa zas kopec veci, som rad ze som sa k tomu opat dostal..   Fuuha zíram inak my sa chodime s kapelou hybat do rytmu raz tyzdenne v nedelu.. avcsinou vypadneme z rytmu ale citime to, lebo to je uprimne a od srdca, vzdy potom toho co vypadol pohladime, lebo to je blues, blues je o pocitoch, je to o naladach, o tom ze hudobnici sedia na zadku, je to o koseli po starom otcovi, o pachu kavy v automate v samoobsluznej predajni potravin, blues je o slzach tecucich po licach ciganky ked ju zatvaraju za kradez a zneuzite dokladov na hyper uver, blues je o hrmonii tela a duse..

Bavím sa skvele
kde ty chodis na taketo vyroky? Aha uz viem, vychadzaju ti zo srdca.
« Posledná zmena: 04. Marec , 2011, 08:17:09 od sevo » Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
ice:breaker
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 118


Solid Guitar


« Odpoveď #55 kedy: 04. Marec , 2011, 08:58:22 »

blues je o slzach tecucich po licach ciganky ked ju zatvaraju za kradez a zneuzite dokladov na hyper uver

 Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

Po dlhom case som sa tak zasmial, ze mi az slzy tiekli.
Zaznamenané

"blues je o slzach tecucich po licach ciganky ked ju zatvaraju za kradez a zneuzite dokladov na hyper uver !"
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #56 kedy: 04. Marec , 2011, 09:21:14 »

Po dlhom case som sa tak zasmial, ze mi az slzy tiekli.
neviem preco sa smejes. i taka je hudba, i take vie byt blues
Zaznamenané
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #57 kedy: 04. Marec , 2011, 09:36:46 »

neviem preco sa smejes. i taka je hudba, i take vie byt blues

Klinec na zaver Bavím sa skvele
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #58 kedy: 04. Marec , 2011, 10:10:23 »

genius ostane vzdy nepochopeny  Smútim
Zaznamenané

stevino179
Hosť
« Odpoveď #59 kedy: 04. Marec , 2011, 11:03:07 »

rozdiel medzi geniom a kktom je podla mna v tom že genius ma pocity a vie s nimi pracovat a koko*t ich nema a nevie s nimi pracovat - a to sa zrovna v blues vždy ukáže
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.054 sekund, 23 otázok.