Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
22. September , 2024, 18:42:01
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ako založiť kapelu (resp. začiatky kapely,prvý koncert atd.)  (Prečítané 27257 krát)
0 užívateľov a 29 Hostí prehliada túto tému.
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #60 kedy: 04. Marec , 2011, 11:10:27 »

rozdiel medzi geniom a kktom je podla mna v tom že genius ma pocity a vie s nimi pracovat a koko*t ich nema a nevie s nimi pracovat - a to sa zrovna v blues vždy ukáže
Presne! krajesie by som to ani sam nenapisal  Som frajer
Zaznamenané

Im a little princess
FakyGrobian
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 478



« Odpoveď #61 kedy: 04. Marec , 2011, 11:21:41 »

rozdiel medzi geniom a kktom je podla mna v tom že genius ma pocity a vie s nimi pracovat a koko*t ich nema a nevie s nimi pracovat - a to sa zrovna v blues vždy ukáže
Bravooo a keď niekto má pocity ale nevie s nimi pracovať tak je polokkt?
Zaznamenané

Fender Custom Shop ´55 Precision Bass Relic / Sivčák TB4 Jazz Custom / Sivčák NDHS5 -> kvantum efektov -> Aguilar Tone Hammer 500 -> GK 410 RBH / Ampeg SVT810
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #62 kedy: 04. Marec , 2011, 11:25:11 »

 Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele TO JE ZASE DEBATA  čo je ake a kto vie čo ukaže nejake prezentovanie ..koncert atd nie filozofovanie a nejake ospravedlnovanie sameho seba ked nič neviem,že ostatny su kok*ti a tomu nerozumeju
...niekedy je to naopak a cisar je proste nahy,treba hrat a nie kecat možno budeš magicka hviezda kto vie
Zaznamenané

stevino179
Hosť
« Odpoveď #63 kedy: 04. Marec , 2011, 11:30:59 »

joe to je pravda ale fórum je o kecaní otom . raz to bude tak že sa bude na fore aj jamovať ide to ale chcelo by to bicmana s el. bicími a rýchle pripojenie .
a ked niekto ma pocity a nevie s nimi pracovat tak by si to mal utriast v hlave aby nerobil kktiny
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #64 kedy: 04. Marec , 2011, 11:33:45 »

to ej vsetko pravda.. len.. su ludia co hraju krivo a este si na tom prihonievaju ze to je tak od srdca a nie preto lebo im mozog nestiha ani pomale blues  Bavím sa skvele
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #65 kedy: 04. Marec , 2011, 11:38:07 »

joe to je pravda ale fórum je o kecaní otom . raz to bude tak že sa bude na fore aj jamovať ide to ale chcelo by to bicmana s el. bicími a rýchle pripojenie .
a ked niekto ma pocity a nevie s nimi pracovat tak by si to mal utriast v hlave aby nerobil kktiny
bicmen je ten najvačši problem v našej krasnej krajine tomu ver...roky ma trafa..treba hladat takeho čo nema dvojpedal a 15 bubnov,niekedy je dobra kkkna lepšia ako zla pčvna Na zdravie!
Zaznamenané

Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #66 kedy: 04. Marec , 2011, 11:38:32 »

to ej vsetko pravda.. len.. su ludia co hraju krivo a este si na tom prihonievaju ze to je tak od srdca a nie preto lebo im mozog nestiha ani pomale blues  Bavím sa skvele
  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

Im a little princess
stevino179
Hosť
« Odpoveď #67 kedy: 04. Marec , 2011, 11:41:48 »

absolútne súhlasím bicman je vždy problém , najlepší su často Tý čo hrajú kopak rytmičách hithat a nie Tý čo su obložený rúrami a plechmi a hraju ako keď sa valia krumple z vlečky , pomaly sa ťažšie hra ako rýchlo a treba rozkývať ludí a to vie máloktorí bicman . hm najlepšie by bolo keby si človek nahral tie bicie sam ale to sa na živo nedá a chce to vela času a peňazí
Zaznamenané
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #68 kedy: 04. Marec , 2011, 12:10:50 »

ked niekto ma pocity a nevie s nimi pracovat tak by si to mal utriast v hlave aby nerobil kktiny

Tak s tym zacni prosim ta
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353



« Odpoveď #69 kedy: 04. Marec , 2011, 12:19:21 »

absolútne súhlasím bicman je vždy problém , najlepší su často Tý čo hrajú kopak rytmičách hithat a nie Tý čo su obložený rúrami a plechmi a hraju ako keď sa valia krumple z vlečky , pomaly sa ťažšie hra ako rýchlo a treba rozkývať ludí a to vie máloktorí bicman . hm najlepšie by bolo keby si človek nahral tie bicie sam ale to sa na živo nedá a chce to vela času a peňazí

Ježiš ja som si myslel, že už nebudem v živote čítať tieto múdrosti starých rokových mám...
OTRAS Si píš!!!
úplne presne mi to pripomína tie hlohovecké pivné reči.
Kopák rytmičák a hihat možno do tej tvojej avantgardy števino :-P
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #70 kedy: 04. Marec , 2011, 12:28:33 »

Toto sa uz skor ponasa na to, co som videl rozpravat ludi čuchajucich prchave latky typu organickych rozpustadiel a lepidiel v sackoch, toto mne uz aj na pivne hardrockove reci pripada moc..
Zaznamenané
ice:breaker
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 118


Solid Guitar


« Odpoveď #71 kedy: 04. Marec , 2011, 12:35:18 »

Cize podla Tvojej teorie tento bubenik:



lepsi a kvalitnejsi a vie rozhybat ludi a tento:



je totalny neschopak ... pochopil som to spravne Huh!

Pretoze ak ano tak by si sa mal obratit a poziadat o odbornu pomoc.
Zaznamenané

"blues je o slzach tecucich po licach ciganky ked ju zatvaraju za kradez a zneuzite dokladov na hyper uver !"
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #72 kedy: 04. Marec , 2011, 12:38:46 »

Cize podla Tvojej teorie tento bubenik:



lepsi a kvalitnejsi a vie rozhybat ludi a tento:



je totalny neschopak ... pochopil som to spravne Huh!

Pretoze ak ano tak by si sa mal obratit a poziadat o odbornu pomoc.


keby hral kazdy s kapelou tak ten co hra ac/dc nabeton rozhybe viac ludi, ved tie jebnute metale nikto nepocuva
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
stevino179
Hosť
« Odpoveď #73 kedy: 04. Marec , 2011, 13:03:42 »

ten vysavač tam sa mi vôbec nepáčil hral akoby si šiel nejaký mladý pubertiak vytriast brko , znelo to ako ked spojíš traktor s vysávačom , prechody boli o ničom takých bubeníkov je po svete dost hlavne teraz . ak si niekto myslí že čím rýchlejší tým lepší je pekne mimo
a čo sa týka toho ac dc o jukeboxoch som už písal
Zaznamenané
ice:breaker
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 118


Solid Guitar


« Odpoveď #74 kedy: 04. Marec , 2011, 13:12:22 »

ten vysavač tam sa mi vôbec nepáčil hral akoby si šiel nejaký mladý pubertiak vytriast brko , znelo to ako ked spojíš traktor s vysávačom , prechody boli o ničom takých bubeníkov je po svete dost hlavne teraz . ak si niekto myslí že čím rýchlejší tým lepší je pekne mimo
a čo sa týka toho ac dc o jukeboxoch som už písal

Ok potvrdil si vsetky moje podozrenia dakujem.
A inak na Tvojom mieste by som ohladom zvuku pomlcal fakt ak chces kritizovat niekoho tak najprv bud sebakriticky. Pre boha Ty si schopny zavesit sem ukazku gitary ktora znie ako keby si hodil zomierajuceho psa trpiaceho epiletickym zachvatom o hmatnik Jolany Iris prehnanu cez pokazenu Teslu Mono 50 a pytas sa ludi na nazor uplne seriozne a ides kritizovat niekoho ineho Huh! Ty si hluchy Huh! Alebo ja neviem ... fakt
Zaznamenané

"blues je o slzach tecucich po licach ciganky ked ju zatvaraju za kradez a zneuzite dokladov na hyper uver !"
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.052 sekund, 23 otázok.