Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
27. Apríl , 2024, 20:12:05
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: kupujeme stratocaster  (Prečítané 3187 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
vittore
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 513



« kedy: 02. Marec , 2011, 23:30:49 »

dostal som celkom vyhodnu ponuku na strku a problem je ze sa musim rychlo rozhodnut ci pre nu zajtra ist alebo nie..normalne by som si pytal viac fotiek ale naozaj na to nie je cas, preto prosim pritomnych znalcov o kratku obhliadku ci je s nou vsetko v poriadku.podla serioveho cisla by to mal byt rok 93-94
dik, temu potom vymazem
http://hudebnibazar.cz/inzerat.php?ID=605292&page=1&kategorie=0&nabpop=vse&region=&ins=50&order=datum
Zaznamenané

MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #1 kedy: 02. Marec , 2011, 23:43:55 »

mne sa zdaju fendre 90´s o triedu lepsie nez 80´s a o dve horsie nez novsie, menene snimace mozu vylepsit celkovy zvuk, ale vseobecne modifikovane nastroje stracaju hodnotu. ja by som za nu dal max 430€.
Zaznamenané

FALLGRAPP
brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 02. Marec , 2011, 23:47:56 »

kolko pýta?
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
vittore
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 513



« Odpoveď #3 kedy: 02. Marec , 2011, 23:48:56 »

jedina modifikacia su tam snimace a tie by som urcite vymenil
kazdopadne dik za info, myslel som ze tie 90´s su na tom lepsie Smútim
« Posledná zmena: 03. Marec , 2011, 00:14:13 od vittore » Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #4 kedy: 03. Marec , 2011, 00:45:59 »

pozor !! podľa čísla je to 93jka...má ale menené tremolo za vintage style....musí byť origoš tremolo Fender AMstd....2 šoubák, nie na šiestych..kamene moc nevidím, ale nezdajú sa mi.... je menený aj pickguard, aj snímače....v 90tkových fendroch je v dreve veľký otvor, čiže by mala byť vypílenina na HB

2. nesedí mi oblúk na ukončení krku a tvar mostíkov, popod ktoré sú vedené struny /v blízkosti loga/

pošli mi foto krk zozadu, hlava zozadu, opnutie krku do tela zozadu a foto alektriky a otvoru v tele...
..fender má úplne iný typ kameňov...iný materiál Si píš!!!

nechcem byť zlý, ale je to podľa mňa tunený fOKUS..poťažmo s fender krkom....
« Posledná zmena: 03. Marec , 2011, 01:10:16 od RobG » Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #5 kedy: 03. Marec , 2011, 00:59:41 »

pozor !! podľa čísla je to 93jka...má ale menené tremolo za vintage style....musí byť origoš tremolo Fender AMstd....2 šoubák, nie na šiestych..kamene moc nevidím, ale nezdajú sa mi.... je menený aj pickguard, aj snímače....v 90tkových fendroch je v dreve veľký otvor, čiže by nemala byť vypílenina na HB

2. nesedí mi oblúk na ukončení krku a tvar mostíkov, popod ktoré sú vedené struny /v blízkosti loga/

pošli mi foto krk zozadu, hlava zozadu, opnutie krku do tela zozadu a foto alektriky a otvoru v tele...
..fender má úplne iný typ kameňov...iný materiál Si píš!!!

nechcem byť zlý, ale je to podľa mňa tunený fOKUS..poťažmo s fender krkom....
Fuuha zíram cisty sherlok holmes
Zaznamenané

Im a little princess
vittore
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 513



« Odpoveď #6 kedy: 03. Marec , 2011, 08:04:44 »

pozor !! podľa čísla je to 93jka...má ale menené tremolo za vintage style....musí byť origoš tremolo Fender AMstd....2 šoubák, nie na šiestych..kamene moc nevidím, ale nezdajú sa mi.... je menený aj pickguard, aj snímače....v 90tkových fendroch je v dreve veľký otvor, čiže by mala byť vypílenina na HB

2. nesedí mi oblúk na ukončení krku a tvar mostíkov, popod ktoré sú vedené struny /v blízkosti loga/

pošli mi foto krk zozadu, hlava zozadu, opnutie krku do tela zozadu a foto alektriky a otvoru v tele...
..fender má úplne iný typ kameňov...iný materiál Si píš!!!

nechcem byť zlý, ale je to podľa mňa tunený fOKUS..poťažmo s fender krkom....
toto som potreboval Zdravíčko
tie kamene sa mi tiez nezdali,asi verim teorii o fokuse..ach tí česi Bavím sa skvele
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #7 kedy: 03. Marec , 2011, 08:09:06 »

robo presne ..to nieje original telo a tie snimače su nič moc..
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #8 kedy: 03. Marec , 2011, 12:14:12 »

pozor !! podľa čísla je to 93jka...má ale menené tremolo za vintage style....musí byť origoš tremolo Fender AMstd....2 šoubák, nie na šiestych..kamene moc nevidím, ale nezdajú sa mi.... je menený aj pickguard, aj snímače....v 90tkových fendroch je v dreve veľký otvor, čiže by mala byť vypílenina na HB

2. nesedí mi oblúk na ukončení krku a tvar mostíkov, popod ktoré sú vedené struny /v blízkosti loga/

pošli mi foto krk zozadu, hlava zozadu, opnutie krku do tela zozadu a foto alektriky a otvoru v tele...
..fender má úplne iný typ kameňov...iný materiál Si píš!!!

nechcem byť zlý, ale je to podľa mňa tunený fOKUS..poťažmo s fender krkom....

nesedia ani tie zrazace strun na hlave, je to cele ojeb.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #9 kedy: 03. Marec , 2011, 12:15:39 »

mne sa zdaju fendre 90´s o triedu lepsie nez 80´s

no to som si neni celkom isty. respektive 80tkove ked rateme od konca 80tych, ked to uz zase zacali byt Fendre ako maju, tak neskusal som ich vela, ale prisli mi velmi fajn...
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #10 kedy: 03. Marec , 2011, 12:22:12 »

no to som si neni celkom isty. respektive 80tkove ked rateme od konca 80tych, ked to uz zase zacali byt Fendre ako maju, tak neskusal som ich vela, ale prisli mi velmi fajn...
mne sa pačil každy ubyčajnak ,žiadne  bezbrumaky valčeky zamikacia kluče,deluxi su všetky podla mna nahovno a vždy ked som držal zakladny tak bol ok a sranda aj mexico sa mi viac pači ako special modely(nemyslim custom shopak,Clapton,Body G....)
Zaznamenané

vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #11 kedy: 03. Marec , 2011, 12:28:30 »

mne sa pačil každy ubyčajnak ,žiadne  bezbrumaky valčeky zamikacia kluče,deluxi su všetky podla mna nahovno a vždy ked som držal zakladny tak bol ok a sranda aj mexico sa mi viac pači ako special modely(nemyslim custom shopak,Clapton,Body G....)

takze najviac sa ti pacia us standardy?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #12 kedy: 03. Marec , 2011, 12:43:49 »

to mozno je tym ze su najcastejsie na predaj  Bavím sa skvele
Zaznamenané

vittore
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 513



« Odpoveď #13 kedy: 03. Marec , 2011, 12:46:15 »

dik za pomoc priatelia Na zdravie!
kazdopadne v teme mozme pokracovat..rozhodol som sa teda ze idem do fat stratu, chcem do toho dat tak do 900 eur.pripadne by som kupil aj obycko a ten hb by som tam dorobil(neviem ako je to s otvorom v tele, teda ci to maju aj tie novsie). chcel by som usa, ale ak mi pride do cesty dobry mexican nerobi mi to problem :)
do problematiky sa vobec nevyznam takze prijmem rady vsetkeho druhu

zaujal ma napriklad tento krasavec
http://cgi.ebay.com/Fender-stratocaster-American-deluxe-Texas-Fat-Strat-HSS-/140518459828?pt=Guitar&hash=item20b78d89b4#ht_500wt_1156
Zaznamenané

vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #14 kedy: 03. Marec , 2011, 12:51:04 »

pokial viem tak do us standardu das bezproblemov HB aj ku kobyle aj ku krku, nieje tam ten swimingpool ale diery na hb

inak ten je pekny celkom, akurat neviem ci sa zrovna stratocaster oplati zo statov, ked je tu tych gitar viac ako dost
« Posledná zmena: 03. Marec , 2011, 12:55:53 od vikur » Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.047 sekund, 22 otázok.