Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
26. Apríl , 2024, 21:06:52
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Prosím o pomoc  (Prečítané 2034 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
alex100
okukávač

Príspevkov: 4


« kedy: 14. Marec , 2011, 16:40:09 »

Jeden z dvojice reproduktorov Jensen 35 10" na mojom kombe 2x30W, ktoré som kúpil od ruky hra ovela slabsie ako druhy a hra viac menej iba vysky. Najprv som si myslel, ze nejde vobec, ale potom, ked som odpojil ten druhy, tak som zistil, ze hra, ale ovela slabsie a vyskovo. Nevie mi prosim niekto z vas poradit, kde moze byt chyba. V reproduktoroch sa az tak nevyznam a este som sa s nicim podobnym ani nestretol. Je ten reprak uplne na vyhadzov, alebo sa s nim este da nieco urobit. Dakujem
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #1 kedy: 14. Marec , 2011, 16:48:48 »

Jeden z dvojice reproduktorov Jensen 35 10" na mojom kombe 2x30W, ktoré som kúpil od ruky hra ovela slabsie ako druhy a hra viac menej iba vysky. Najprv som si myslel, ze nejde vobec, ale potom, ked som odpojil ten druhy, tak som zistil, ze hra, ale ovela slabsie a vyskovo. Nevie mi prosim niekto z vas poradit, kde moze byt chyba. V reproduktoroch sa az tak nevyznam a este som sa s nicim podobnym ani nestretol. Je ten reprak uplne na vyhadzov, alebo sa s nim este da nieco urobit. Dakujem

to mas gitarove alebo basove kombo? prve co mi napadlo ci tam nahodou schvalne nieje nejaka vyhybka ako v hifi...
Zaznamenané
mesiah
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #2 kedy: 14. Marec , 2011, 16:51:32 »

A sú rovnaké? (myslím hodnoty)
Zaznamenané

temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #3 kedy: 14. Marec , 2011, 16:56:40 »

jeden reprák je odpálený
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
alex100
okukávač

Príspevkov: 4


« Odpoveď #4 kedy: 14. Marec , 2011, 16:59:51 »

Ano su rovnake, na vyhybku som myslel aj ja... ale potom som skusal z hifi veze len tak prilozit kabliky na repraky a jeden hral normalne a ten druhy, uplne slabucko... ale reagoval na zvysovanie vykonu na vezi... aj ja si myslim, ze mu nieco je.. co by sa s tym dalo urobit? kde je chyba v cievke, alebo? Dakujem
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #5 kedy: 14. Marec , 2011, 17:14:05 »

Ano su rovnake, na vyhybku som myslel aj ja... ale potom som skusal z hifi veze len tak prilozit kabliky na repraky a jeden hral normalne a ten druhy, uplne slabucko... ale reagoval na zvysovanie vykonu na vezi... aj ja si myslim, ze mu nieco je.. co by sa s tym dalo urobit? kde je chyba v cievke, alebo? Dakujem

uz Ti Temo napisal. bud najdi opravara reprakov, alebo si kup novy. a nauc sa nazyvat temy vo fore serioznym nazvom, z ktoreho je jasne, co sa v teme riesi.
Zaznamenané
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #6 kedy: 14. Marec , 2011, 17:20:10 »

Ano su rovnake, na vyhybku som myslel aj ja... ale potom som skusal z hifi veze len tak prilozit kabliky na repraky a jeden hral normalne a ten druhy, uplne slabucko... ale reagoval na zvysovanie vykonu na vezi... aj ja si myslim, ze mu nieco je.. co by sa s tym dalo urobit? kde je chyba v cievke, alebo? Dakujem
Pravdepodobne je zlezená cievka,keby bola zhorená reprák vôbec nehrá.Jediné riešenie buď dať opraviť alebo kúpiť druhý...čo je v dnešnej dobe asi lacnejšie riešenie  Zdravíčko
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2177


WWW
« Odpoveď #7 kedy: 17. Marec , 2011, 17:52:00 »

Jeden z dvojice reproduktorov Jensen 35 10" na mojom kombe 2x30W, ktoré som kúpil od ruky hra ovela slabsie ako druhy a hra viac menej iba vysky.
Može byť špina, ktorá "zabetónovala" cievku v úzkej medzere v magnete. Skús rukou potlačiť membrány obidvoch reprákov, ak ten zlý ide oveľa ťažšie, treba ho rozobrať a vyčistiť. To dokáže iba skúsený opravár reprákov.
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.07 sekund, 22 otázok.