Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 07:21:47
Strán: 1 [2] 3 4 ... 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: vox super faundation  (Prečítané 11314 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #15 kedy: 15. Marec , 2011, 13:57:20 »

....akého Trace-a máš Huh! ....
najlepšie znejúce a hrajúce neviem načo sa pýtaš na tak jasné veci.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
stevino179
Hosť
« Odpoveď #16 kedy: 15. Marec , 2011, 14:02:34 »

trace eliot gp7 series 6 + bedna warvik 15plaec a horna , hra to čisto a hlasno, na tom sa ukáže kvalita gitari  a technika hrania počut každú chybu /len tak na margo veci/
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #17 kedy: 15. Marec , 2011, 14:04:02 »

trace eliot gp7 series 6 + bedna warvik 15plaec a horna , hra to čisto a hlasno, na tom sa ukáže kvalita gitari  a technika hrania počut každú chybu /len tak na margo veci/

aj v hustom aranzi  Bavím sa skvele a este 441 milisekund...
Zaznamenané
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #18 kedy: 15. Marec , 2011, 15:33:29 »

Ked chces iny zvuk, predam ti moje stare kombo beck 50w za 10e, ale musis si prenho prist. Ma spravny hnusny vintage zvuk, casom oslahane, potaky skrcia, dvoj anal, 10" reprak, no nekup to...
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
ice:breaker
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 118


Solid Guitar


« Odpoveď #19 kedy: 15. Marec , 2011, 15:41:01 »

Ja Ti predam tento totalny oldskool a amp pre naozajstnych fajsmekrov ... vintage jak sa patri, krasny zvuk, obcas sa prehrieva a chyta miestami mimozemske frekvencie.



Zvuk je prirodzene agresivny, prenikavy, vyniknu na nom vsetky vintage prvky ktore si len dokazes predstavit a dokonca aj tie ktore si predstavit nedokazes to Ti garantujem.

 Na zdravie!
Zaznamenané

"blues je o slzach tecucich po licach ciganky ked ju zatvaraju za kradez a zneuzite dokladov na hyper uver !"
stevino179
Hosť
« Odpoveď #20 kedy: 15. Marec , 2011, 15:56:47 »

hi tu teslu poznam ked to hralo tak to hralo ale obvykle to robilo všetko možne len nie poriadny zvuk ,niečo spoľahlivejšie by to chcelo  , ďalšie návrhy 
Zaznamenané
ice:breaker
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 118


Solid Guitar


« Odpoveď #21 kedy: 15. Marec , 2011, 16:11:56 »

nevies co je to pravy vintage  Bavím sa skvele
Zaznamenané

"blues je o slzach tecucich po licach ciganky ked ju zatvaraju za kradez a zneuzite dokladov na hyper uver !"
stevino179
Hosť
« Odpoveď #22 kedy: 15. Marec , 2011, 17:54:14 »

neviem ani sa na to nehrám  Bavím sa skvele , mne ide o zvuk , konkrétne o iný zvuk ako majú iný  Zdravíčko
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #23 kedy: 15. Marec , 2011, 18:18:34 »

neviem ani sa na to nehrám  Bavím sa skvele , mne ide o zvuk , konkrétne o iný zvuk ako majú iný  Zdravíčko

daj nejaky link na taky zvuk aky by si chcel.
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #24 kedy: 15. Marec , 2011, 18:24:17 »

keby som vedel čo hladam viem čo hladám  , pačia sa mi aparáty z 90tych rokov , niečo na štým peavy , solton alebo nejake nezname nemecke značky alebo stare yamahy , nejake kombo z dvoma 12ckami ,alebo take dačo , bolo by fajn keby tam bol fotsvitch , stačí jednokanál ale aby to utiahlo aspoň dve 12cki , take veci už teraz nevidno po bazároch všetko len nove predigitalizovane alebo stare lampy náročne na údržbu
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #25 kedy: 15. Marec , 2011, 18:34:40 »

hmm, zaujimave. to by sa ti mohlo pacit kombo Framus Ruby Riot. na nete su skor gainovite ukazky tohoto ampu, ale jeho moznosti su ovela sirsie. ale tak zase ta cena je dost vysoko  :)
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #26 kedy: 15. Marec , 2011, 18:43:45 »

no ved ved to , chcel by som sa zmestiť do 300 , mal som dávno starého soltona 66 /neviem čo / a bolo to super kombo pružinový hall spolahlive pekný zvuk , mne sa to páčilo na čistu viac ako velvestate hybrid ktorí prišiel potom a riadne ma sklamal a to to bol na dvoch celestion G12H 100W
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #27 kedy: 15. Marec , 2011, 18:52:34 »

http://www.tdpri.com/forum/shock-brothers-diy-amps/215539-b%F6hm-regent-15-old-ddr-amp.html
aj na tejto starej vermone som hraval ked sa tomu chcelo hralo to neskutočne kryštálovo čisto ale bohužiaľ zvuk bol dost závislý od teploty a vlhkosti okolia /aj ked sa servisovala/, mne vážne viac sedia tranzistori zo zlateho obdobia trandakou teda skore 90te roky , lampa je proste náročná na udržbu a pokial nieje extra draha je aj extra nespoľahlivá, a ja ked si raz natočím v skúšobni zvuk chcem ho tam mat stale a v tomto maju trandaki navrch a ked su vydarene maju aj fajný zvuk hlavne ked sa pridruží pružinový hall
Zaznamenané
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #28 kedy: 15. Marec , 2011, 18:57:04 »

čo je náročné na údržbu na lampe? A tá závislosť od teploty a tlaku zvduchu je aj pri tranďákoch, ale žeby jeden deň hrala diametrálne odlišne od druhého.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #29 kedy: 15. Marec , 2011, 20:48:37 »

Na co ti je footswitch ked ti staci jednokanal.
Ale vazne 300 euro je trochu malo, ja by som ti poradil peavey classic 30. Ked nepotrebujes vela skreslenia nepoznam nic lepsie s krajsim zvukom. Len este stovku prihod.
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
Strán: 1 [2] 3 4 ... 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.06 sekund, 22 otázok.