Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
22. September , 2024, 16:35:45
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Looper vs. combo  (Prečítané 2270 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #15 kedy: 22. Marec , 2011, 20:14:25 »

Skús si najskôr preštudovať ako funguje efektová slučka na aparáte a bude ti hneď jasne že bez nej nepôjde  :)
Zaznamenané
Skipp
nováčik
*
Príspevkov: 49



« Odpoveď #16 kedy: 22. Marec , 2011, 21:18:54 »

No diky za odpovede, nakoniec som na to prisiel...zapojil som to trochu inak nez to v tom manuale bolo. Do loopri som dal nie gitaru ale kombo  - kabel natiahnuty zo sluchatkoveho vystupu, gitaru teda do komba input a zvuk sa mi zatial dostava do sluchatiek pripojenych v loopri outpute. Snad by to slo aj cez reprak keby ho tam supnem...kazdopadne fici to, nahrava to tak jak som chcel, diky hosi  Na zdravie!
Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #17 kedy: 23. Marec , 2011, 12:06:15 »

No diky za odpovede, nakoniec som na to prisiel...zapojil som to trochu inak nez to v tom manuale bolo. Do loopri som dal nie gitaru ale kombo  - kabel natiahnuty zo sluchatkoveho vystupu, gitaru teda do komba input a zvuk sa mi zatial dostava do sluchatiek pripojenych v loopri outpute. Snad by to slo aj cez reprak keby ho tam supnem...kazdopadne fici to, nahrava to tak jak som chcel, diky hosi  Na zdravie!
Na zdravie!
Zaznamenané
Skipp
nováčik
*
Príspevkov: 49



« Odpoveď #18 kedy: 10. Apríl , 2011, 20:43:12 »

rád by som znova pokračoval v tejto téme. Hovorím o tom istom loopri...neviete niekto či sa dá cez flash-usb dostať track dnu do loopra? Z loopra to dostanem do kompu vo formate wav, ale ked skusam dat wav subor z kompu do slapky tak sa to tam akoby nenachadzalo, neda sa spustit play. Totiz ja idiot som tyzden po tom co som ho kupil, omylom vymazal vsetky bicie backtracky ktore som tam mal nahadzane....pls poradte
Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.025 sekund, 23 otázok.