Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
01. Máj , 2024, 16:14:56
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 10 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: TT obchod skacel a spol  (Prečítané 48436 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
p81
nováčik
*
Príspevkov: 8


« Odpoveď #105 kedy: 20. Jún , 2011, 17:37:54 »

odpovedaju hned na e-maily
a so mnou uz asi mesiac cez mail vobec nekomunikuju. v piatok som tam volal a nic. a to som pisal tri maily. tak nefim
Zaznamenané
lubochlast
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 286


www.bandzone.cz/oldrockers


« Odpoveď #106 kedy: 22. Jún , 2011, 13:06:11 »

Predajna už nie je na sídlisku prednádražie II, ale v centre trnavy. Ja zhruba o polovicu menšia. Myslím že sa to tam volá svätá pasáž. Je to blízko VUBky. Vo dvore.
Zaznamenané

matus
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 323



« Odpoveď #107 kedy: 22. Jún , 2011, 14:56:47 »

Predajna už nie je na sídlisku prednádražie II, ale v centre trnavy. Ja zhruba o polovicu menšia. Myslím že sa to tam volá svätá pasáž. Je to blízko VUBky. Vo dvore.

Veru tak, som sa ich nahladal naposledy  Popiskujem si vo dvore nakonci vpravo mala predajnicka, neviete niekto preco taka zmena ?   
Zaznamenané
Drvic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 401



« Odpoveď #108 kedy: 22. Jún , 2011, 15:02:04 »

Veru tak, som sa ich nahladal naposledy  Popiskujem si vo dvore nakonci vpravo mala predajnicka, neviete niekto preco taka zmena ?   
Zeby ich tlacil najom a zaroven chceli byt blizsie k ludom?
Zaznamenané

lubochlast
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 286


www.bandzone.cz/oldrockers


« Odpoveď #109 kedy: 23. Jún , 2011, 12:40:15 »

Zeby ich tlacil najom a zaroven chceli byt blizsie k ludom?
Viac mi to vyhovovalo na prednádraží, lebo tam nebol problém s parkovaním.
Zaznamenané

sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #110 kedy: 25. Jún , 2011, 08:59:38 »

V piatok som bol pozret, pristup, ochota, vsetko bolo v pohode. Len gitary ktore maju na stranke nemaju na predajni kedze sa tam nezmestia. Treba dopredu zavolat ak si chcete skusit niektoru gitaru, aby ju mohli priniest zo skladu ktory maju niekde inde ako predajnu.
Z osem kusov Gibson LP Studio co su na stranke pisane skladom, mali na predajni jeden a v katastrofalnom stave.
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #111 kedy: 25. Jún , 2011, 09:32:30 »

V piatok som bol pozret, pristup, ochota, vsetko bolo v pohode. Len gitary ktore maju na stranke nemaju na predajni kedze sa tam nezmestia. Treba dopredu zavolat ak si chcete skusit niektoru gitaru, aby ju mohli priniest zo skladu ktory maju niekde inde ako predajnu.
Z osem kusov Gibson LP Studio co su na stranke pisane skladom, mali na predajni jeden a v katastrofalnom stave.

Niektore gitary tam vyzerali naozaj tragicky. Zaprasene, uplne rozladene. Jak z druhej ruky. Nehovoriac o tom, ze stali cez 900€.
Zaznamenané
Tulen51
okukávač

Príspevkov: 4


« Odpoveď #112 kedy: 13. Júl , 2011, 11:37:28 »

... si robil v Made? V pohode človeče   Som metlak Madu mam rád, lebo tam mávajú Ibanezy  Na zdravie!
Aj su ochotni, obcas tam zajdem, ked som skusal lacnejsie gitary k ohnu a spytal som sa ci to nevadi, chalanko povedal ze nie, ze sa aspon moze zistit, ci netreba nejakeho lacaka prestrunit, ci nastavit.
Zaznamenané
Lazaretus
nováčik
*
Príspevkov: 11



« Odpoveď #113 kedy: 04. Február , 2012, 12:47:15 »

Okej , Skacel
kedze ta predajna bola najprv na prengu a byval som par min pesi odtial, tak som si tam nadoma kupoval Epiphonku SG
predtym som si ju ocami bol par krat pozriet ci ju maju ze ci ju nevypredali,potom som ju kupil

ked som ju kupoval boli velice ochotni aj tak sa pytali do jakej masiny mi ju maju zapojit nech si poskusam, nechali ma skusat  ,poskusal som, secko sedelo tak som si ju kupil a bol som spokojny

ta gitara bola shit proste vyrobena v indonezii alebo v nejakej takej riti v azii, ale to som vedel ale pri predaji sa javila ze mi bude stacit na doma  , no za par mesiacov som tam bol 3 krat s reklamaciou lebo tam boli uplne zle pozapajane kabliky,kontakty boli zle urobene tak mi to tam na pockanie chalanisko spravil fajnovucko ze uz potom s tym nebol ziadny problem
horsie to bolo ked clovek hra a proste na spojeni krku s korpusom tam na tej gitare bol vlozeny ten krk do korpusu tak nesikovne ze ho drzali zbokov take tenke spojenie a pri hre to prasklo na tom korpuse, prisiel som hned s gitarou tam kedze som to mal kuscik od bytu, a zacali problemy, neochota, demencia a natahovacky.... Pozrel to chalanisko za pultom a hovori mi ze to mi muselo padnut, hovorim mu reku no ne nepadlo pred 10 minutami sa mi to stalo, normalne som hral a jak som behal s ruku po krku a prehadzuval som akordy atd tak naraz puk a prasklo to drevo
prisiel tam taky starsi chlapik "co vsade bol,vsetko vie" a zacal ma presviedcat ze ta gitara padla a zlomilo sa to pri pade, hovorim reku do pici tak ja viem snad lepsie jak sa to stalo: nie nie to padlo. hovorim pozri san a tu gitaru na nej neni ani skrabancek  ani nic ziadna znamka po pade nic , ani nepozrel a jeho argument bol: uz robim s gitarami 20 rokov a takto sa gitara lame len pri padnuti - pritom prasklo len drevo ten krk tam stale drzal aj ked sa to uz hybalo a pri hrani by to rozhodne bola prekazka - jednoducha vada vo vyhotoveni
ale nie tak som povedal ze to chcem reklamovat, tak neochotne mi to zobral chalanisko ze dobre poslu to "Svojmu" odbornikovi na reklamacie do POLSKA a ze do 30 dni mi daju vediet..... presne 30 dni som kua cakal nez mi zavolal a povedal ze mam dojst, prisiel som tam a podal mi gitaru zo zadu z obchodu zaprasenu jak marija - mesiac tam stala a nebola v ziadnom poslku dokonca ju ani nikto nedrzal v ruke, podal mi do ruky papier vytlaceny z GMAILu odpoved od "odbornika" ktory riesi reklamacie a prezera tovar tak ze gitara je v trnave a on z polska to ohodnoti.... a tam bolo ze: prasklina vznikla pri naraze alebo pri dovoze gitary
hovorim ze nech mi ukazu ze tu gitaru niekto v tom polsku aj videl, povedali mi ze nie to mi nemozu take veci ukazovat ze zamietaju mi reklamaciu a mam ist prec a zobrat si tu gitaru a to som ju mal kupenu pol roka a skoro som na nej nehraval lebo som mal maturitu a prijimacky na pravo na vysku takze som sa ucil.... tak som sa nasral a hovoril ze dobre idem na Slovensku obchodnu inspekciu ze toto je vrchol , prisiel som na SOJku , povedal som im vseto, ukazal som im ich reklamaciu a ich papierik co mi dali vytlaceny z gmailu ako vyjadrenie polskeho odbornika.... povedal som co a jako presne, povedala mi pani na SOJke ze to preveria a mam cakat mesiac , tak som cakal dalsi mesiac a potom mi par krat volala ta pani zo SOJky ako to pokracuje, povedala mi ze prisli do obchodu a zistili im tam nejake nedostatky a blablabla ze moja reklamacia bola vybavena zle a ze mam pravdu, povedali mi ze dali im skacelovi 2 tyzdne na to aby mi to znova prehodnotili - 2 tyzdne su 14 dni , na 15 den mi volaju zo skacelu ze SOJka im dala za pravdu a ze nic mi neuznaju
par mesiacov na to nejaku sefku alebo inspektorku z trnavskej SOJky vyhodili za korupciu , tak ja som tam poslal tata nech tam spravi so Skacelom poriadok tak potom mi povedali ze dobre mam si vybrat nejaku inu gitaru a ze tam maju nejaku Vintage SG tiez dalsiu napodobeninu ,tak som si doplatil a kupil som si ju, mam ju uz rok a pol a je sto krat lepsia nez cela Epiphonka.

Odvtedy si do skacelu len chodim kupovat struny lebo hravam uz roky na rovnakych strunach a brnkatka lebo pouzivam len jeden typ brnkatka a nikde inde sa to v TT zohnat neda

v skaceli si gitaru uz nikdy nekupim, skusenost velice zla ... posrali si to sami ta reklamacia bol vrchol a tie praktiky.....
inak maju vyber vyborny, hlavne aparaturu  a aj zlavy ked pozeram na webovky maju dost dobre, ale Epiphone gitaru si nekupujte ked nie je vyrobena v Amerike ,....
inak nemam voci Skacel guitar shop ziadne vyhrady, ale uz si tam hudobny nastroj nikdy nekupim
Zaznamenané

moji top gitaristi: 1. John Frusciante, 2.Steve Clark, 3.Andy McCoy
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #114 kedy: 04. Február , 2012, 13:21:57 »

Super príspevok  Na zdravie!

Takto to bohužiaľ býva často...
Zaznamenané
Marian.Radosovsky
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 215



« Odpoveď #115 kedy: 08. Február , 2012, 08:57:10 »

Vyborne napísané, naozaj... Oni sú zaujímaví... Podľa nálady, raz sú úplne fantastickí, na chleba ich natrieš a potom ťa ani neodzdravia... Našťastie, že ja už sa s nimi poznám dlho, takže ja s nimi nemám problém nikdy...

Jediné, s čim nesúhlasím, je tvoj pohľad na Epiphone... Síce ťa chápem, aj ja by som po takej skúsenosti nadával, ale myslím, že je to iba tvoj subjektívny názor, ja hrám na Epiphone  a je to najlepšia gitara, ktorú som doteraz mal, nemám s ňou najmenší problém (samozrejme ju ale nemám zo Slovenska, ale z Nemecka, čo možno robí tiež svoje keďže už dlhšie mám taký pocit, že sem nosia to, čo sa na západe nepredá)... A to som mal Fendre dva, Jackson, Ibanez, skrátka sedí mi najviac... Dokonca som mal aj dve Vintage a tie sa zase subjektívne mne zdali ako prúser, keďže mi obe odišli...
Zaznamenané

Všetko je najprv v hlave, srdci a prstoch, až potom v drahých gitarách a efektoch.
Lazaretus
nováčik
*
Príspevkov: 11



« Odpoveď #116 kedy: 08. Február , 2012, 10:28:50 »

Vyborne napísané, naozaj... Oni sú zaujímaví... Podľa nálady, raz sú úplne fantastickí, na chleba ich natrieš a potom ťa ani neodzdravia... Našťastie, že ja už sa s nimi poznám dlho, takže ja s nimi nemám problém nikdy...

Jediné, s čim nesúhlasím, je tvoj pohľad na Epiphone... Síce ťa chápem, aj ja by som po takej skúsenosti nadával, ale myslím, že je to iba tvoj subjektívny názor, ja hrám na Epiphone  a je to najlepšia gitara, ktorú som doteraz mal, nemám s ňou najmenší problém (samozrejme ju ale nemám zo Slovenska, ale z Nemecka, čo možno robí tiež svoje keďže už dlhšie mám taký pocit, že sem nosia to, čo sa na západe nepredá)... A to som mal Fendre dva, Jackson, Ibanez, skrátka sedí mi najviac... Dokonca som mal aj dve Vintage a tie sa zase subjektívne mne zdali ako prúser, keďže mi obe odišli...

Kazdy kus je iny, ja napriklad som narazil na SG ktore bolo velice nesikovne spracovane, bolo vyrobene v Indonezii,Malajzii alebo tak uz si presne nepamatam. Napriklad vyrobia 50 gitar z ktorych je 40 uplne kvalitovo na inej urovni nez zvysnych 10, ja som mal tu smolu. Ked mas stastie na kvalitnu Epiphonku tak samozrejme ze je to super, ja by som napriklad dal este Epiphonu sancu ale keby bol ten Epiphone vyrobeny a kontrolovany fakt seriozne a nie to co som mal.  Aku mas Epiphonu?
Ono aj zalezi ako tu gitaru spravia potom ako ju zabalia a daju na prepravu, ked im pri preprave 3 krat padla na zem alebo tak, to tiez spravi svoje, potom si to ja jakk koncovy spotrebitel odnesiem a pri kupe pri prezerani sa javila fakt bezvadna.
Ja by som si rozhodne kupil este Epiphone Sheraton II. to je neuveritelne krasna gitara
Zaznamenané

moji top gitaristi: 1. John Frusciante, 2.Steve Clark, 3.Andy McCoy
Marian.Radosovsky
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 215



« Odpoveď #117 kedy: 11. Február , 2012, 00:17:14 »

Hned uvodom, tou Sheraton si si ma ziskal absolutne na svoju stranu, raz som si skušal jednu Sheraton dvojku, taky krasny natural a normalne sa mi slzy tlačili, to je kralovna uplna...
Vieš čo, ja mam Epiphone Les Paul Standard Plus Top, gitara, ktora ma nova stala 415Eur, jednak som si k nej kupil hned priamo original kufor, čim tiež predlžujem mimo starostlivosti o ňu jej bezchybnu životnosť, ale hlavne je, že ona mi už došla prakticky ako vybraný kus...
Ja som ju mal z Nemecka a oni ju tam podla toho, čo pišu na stranke, odosielaju až po tom, čo ju skontroluju zodpovedni odbornici, čiže akasi garancia, že ti nedovezu šmejd - no a toto je tá vec, ktorú tam na západe maju poriešenú preciznejšie, že neseru tam na to a poctivo to selektuju...  Na zdravie!
Inak suhlasim ja s tebou, prakticky od začiatku...
Zaznamenané

Všetko je najprv v hlave, srdci a prstoch, až potom v drahých gitarách a efektoch.
Lazaretus
nováčik
*
Príspevkov: 11



« Odpoveď #118 kedy: 11. Február , 2012, 09:03:04 »

Veru tak priatelu, Sheraton II je vyborny nastroj a stoji len okolo 500 E ale neviem napriklad ci by tebe sedel zvukovo k Downhillu , asi nie
Napriklad niekto mi vravel ze v USA posielaju gitary v Gibsone vo fabrike na nejaku rezonanciu ked uz su hotove a ked je zle spravena tak ju rovno daju do lisu zlisovat(neviem neskumam tieto veci)  - aj ked vzdy som si vravel ze aky je rozdiel ked napriklad v amerike pracuju vo fabrike vselijaki mexicanci a pristahovalci robotnici medzi tymi co vyrabaju v azii a su to tak isto robotnici - prave v tomto pristupe a v tych kontrolach - proste seriovo vyrabane gitary vo fabrikach potrebuju zvlastnu kontrolu a tak by to malo byt vsade aby sa dostal muzikantovi do ruk fakt kvalitne spraveny nastroj
bohuzial z ciny a z tej azie pride na ten trh vela suviksu a ludi to potom len odradi

Zaznamenané

moji top gitaristi: 1. John Frusciante, 2.Steve Clark, 3.Andy McCoy
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #119 kedy: 11. Február , 2012, 09:05:31 »

Napriklad niekto mi vravel ze v USA posielaju gitary v Gibsone vo fabrike na nejaku rezonanciu ked uz su hotove a ked je zle spravena tak ju rovno daju do lisu zlisovat(neviem neskumam tieto veci)

Mytus. :) Gibson ma tiez dost problemy s kvalitou u beznych seriovych modelov, posledne roky to plati obzvlast, ich seriovky isli dost dolu vodou. Kvalita je len v Custom Shope za slusne lowe. Gibson robil slusne seriovky tak zhruba do roku 2006.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 10 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.044 sekund, 22 otázok.