Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
24. Apríl , 2024, 04:32:16
Strán: 1 [2] 3 4 ... 10 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: TT obchod skacel a spol  (Prečítané 48337 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #15 kedy: 23. Marec , 2011, 12:35:12 »

neznasam slovenske obchody. kedysi davno som kupil zoom H4 z buzikmarketu. prislo to postou. rozbalene pouzivane, este na karte bolo nahrate ze "hra to napicu" tam niekto hovoril ani to nezmazali.  tak som to poslal markovi ze ci mu nejebe hentaky hnoj mi poslat. tak sa ospravedlnil ze to bolo v slovenskom rozhlase na skusku a poslal mi novy kus na vymenu.  ale urcite to potom predali nejakemu dalsiemu ktory bol slusny zakaznik a nechal si to.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #16 kedy: 23. Marec , 2011, 12:35:24 »

ked ju vyskusa hentakych 20 odbornikov s prazdnym vackom co nic nekupi ochyta otlce omasti tak predavac ju moze preradit do sekcie bazar so zlavou  ha ha ha

A ako rozoznas vopred odbornika s prazdnymi a plnymi vackami? Pokial dojde novy ksicht a nedovolia mu skusat, tak su j*ebnuti a typicky "slovenski". Iste, ak tam chodi furt ktosi a chcel by skusat vsetko co vidi, tak toho nech poslu kamsi.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #17 kedy: 23. Marec , 2011, 12:38:39 »

progy daj si tu prijebanu fotku dopice. radsej si tam daj nemecku ponorku
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Drvic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 401



« Odpoveď #18 kedy: 23. Marec , 2011, 12:43:49 »

a aky by si mal pocit keby si si kupil novy blackstar a bolo by na nom hrane 200 hodin ze si ho mozes rovno prelampovat ? 
Lampy su spotrebny tovar. Preto je na ne zaruka len nejake tri mesiace.

Taketo investicie su ako naklady na reklamu. Tiez nevies, kolko ludi sa na nu chyti, ale robis to pre zviditelnenie svojho obchodu.
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #19 kedy: 23. Marec , 2011, 12:50:33 »

takyto komunisticky otraveny pristup je uplne kok*tsky, nevraviac o tom ze sami skodia svojmu obchodu ked si odhanaju zakaznikov...
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #20 kedy: 23. Marec , 2011, 12:53:51 »

to uz je ich problem. ked to budu robit zle tak skrachuju alebo to budu dotovat.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #21 kedy: 23. Marec , 2011, 12:55:27 »

 Bavím sa skvele
Jak keby inde to bolo inak...

Kamosi muzikanti, co ziju v USA, tak si pridu do obchodu, hraju si nacom chcu, na akejkolvek hlasitosti a aj ked ojebu nastroj, tak nikomu to nevadi. Mozno nemusia mat vsetko nove a nemusi sa to tak lesknut jak slovakovi.
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #22 kedy: 23. Marec , 2011, 12:57:50 »

Tosi kde počul toto ? Ja som bol v SAM ASH aj GUITAR CENTER + x ďalších obachodoch..môžeš hrať na čom chceš, ale keď hráš na nástrojoch okolo 5000 USD a hore, ide s Tebou predavač, pýyta sa, či sa Ti to páči, ako si spokojný, či nechceš odskúšať niečo iné..nie je to tak, že môžeš poškodiť tovar, alebo hrať na plné gule v obchode...
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #23 kedy: 23. Marec , 2011, 12:59:27 »

Tosi kde počul toto ? Ja som bol v SAM ASH aj GUITAR CENTER + x ďalších obachodoch..môžeš hrať na čom chceš, ale keď hráš na nástrojoch okolo 5000 USD a hore, ide s Tebou predavač, pýyta sa, či sa Ti to páči, ako si spokojný, či nechceš odskúšať niečo iné..nie je to tak, že môžeš poškodiť tovar, alebo hrať na plné gule v obchode...
Ano, drahe nastroje mas "za sklom", tak ako pises - len s predavacom. Mozes hrat na plne gule, pripadne ti zoberu aparat do skusacej kabiny, alebo pride za tebou predavac a v hluku sa ta opyta "ako sa ti to paci"  Bavím sa skvele a ty musis pochopit, ze asi treba dat tichsie.
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #24 kedy: 23. Marec , 2011, 13:00:00 »

Bavím sa skvele
Jak keby inde to bolo inak...

Kamosi muzikanti, co ziju v USA, tak si pridu do obchodu, hraju si nacom chcu, na akejkolvek hlasitosti a aj ked ojebu nastroj, tak nikomu to nevadi. Mozno nemusia mat vsetko nove a nemusi sa to tak lesknut jak slovakovi.

Branko, toto nie je pravda ani v USA, casto chodim do Guitar center a podobne, ale zeby niekto v obchode vypeckoval aparat pripadne omlatil gitaru, tak to teda ani nahodou. Skusat si mozes ale vo odhlucnenych miestnostiach a vacsinou ide s tebou predavac, ktory je ale vzdy mily a ochotny. Ked som prejavil zaujem o drahsi nastroj, tak vacsinou mi na gitaru natiahli nove struny a az potom som zacal skusat, toto sa asi u nas nestane nikdy Smútim
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #25 kedy: 23. Marec , 2011, 13:00:46 »

Kua Braňo, ty si bol v nejakom USA obchode niekedy, alebo zas len JPP?
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #26 kedy: 23. Marec , 2011, 13:02:15 »

Ono to je vsetko o osobnom pristupe a ten je individualny.

Napr. v BA made, ked este robil Jozko Oravec, tak kazdu gitaru po skusani si zobral na pult a pekne ju vycistil od hry skusajuceho. Aj aparat skontroloval, atd...

Podobne v Muzikeri - zapol som si Duala a skludom som si s mastrom za polovicou hral. Samozrejme, ze som uhadol hranicu znesitelnosti a slusnosti, cize netesil som sa z nervov predavacov, ktori isto musia kvilenie pocuvat cely den 7 dni v tyzdni.
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #27 kedy: 23. Marec , 2011, 13:02:56 »

Branko, toto nie je pravda ani v USA, casto chodim do Guitar center a podobne, ale zeby niekto v obchode vypeckoval aparat pripadne omlatil gitaru, tak to teda ani nahodou. Skusat si mozes ale vo odhlucnenych miestnostiach a vacsinou ide s tebou predavac, ktory je ale vzdy mily a ochotny. Ked som prejavil zaujem o drahsi nastroj, tak vacsinou mi na gitaru natiahli nove struny a az potom som zacal skusat, toto sa asi u nas nestane nikdy Smútim
Ja nepisem, ze omlatit gitaru a zosik uplne doprava.. zas extremy...
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #28 kedy: 23. Marec , 2011, 13:03:22 »

Kua Braňo, ty si bol v nejakom USA obchode niekedy, alebo zas len JPP?
Nie, nebol, ale niesi jediny slovak, co bol v USA obchode niekedy.  Žmurk
 Na zdravie!
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #29 kedy: 23. Marec , 2011, 13:07:03 »

To netvrdím, ale prosím Ťa píš overené veci, nie bludy....chodia sem deti  Na zdravie!
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 10 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.035 sekund, 22 otázok.