Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. September , 2024, 04:29:57
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 10 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: TT obchod skacel a spol  (Prečítané 51689 krát)
0 užívateľov a 4 Hostí prehliada túto tému.
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #30 kedy: 23. Marec , 2011, 13:08:53 »

Nie, nebol, ale niesi jediny slovak, co bol v USA obchode niekedy.  Žmurk
 Na zdravie!

kolko si uz tych gitar kupil
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #31 kedy: 23. Marec , 2011, 13:12:44 »

To netvrdím, ale prosím Ťa píš overené veci, nie bludy....chodia sem deti  Na zdravie!
Som v kontakte s min. 5 ludmi, co chodia do USA hudobnin aj 2 krat za tyzden. Povazujem to za overenu informaciu.

Ale to je jedno... zas picoviny riesime.
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #32 kedy: 23. Marec , 2011, 13:15:12 »

Kua Braňo, ty si bol v nejakom USA obchode niekedy, alebo zas len JPP?
nebol ale brata kamaratovho otca koega už o tom počul
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #33 kedy: 23. Marec , 2011, 13:15:17 »

to uz je ich problem. ked to budu robit zle tak skrachuju alebo to budu dotovat.

ono je hlavne rozdiel ked u nas firma donese na predajnu sotva 3 ks nejakych akoze drahsich gitar, co konci spravidla zhruba cca u Gibson Studio ci Fender Highway - to je potom naozaj kokotske ked to osaha kazdy, co take este zblizka nevidel... keby sa tu take gitary predavali uplne bezne jak na pase, tak by ziadnemu obchodnikovi nevadilo, ze sa mu tie vystavene kusy skusanim ohravaju...
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #34 kedy: 23. Marec , 2011, 13:16:02 »

nebol ale brata kamaratovho otca koega už o tom počul

s kolkymi ludmi si v kontakte ktori chodia v somalsku pravidenne do potravin ? tak nepicuj  Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #35 kedy: 23. Marec , 2011, 13:26:00 »

Ja som mal dlho rovnaku skusenost, a preto ma velmi zarazilo, ked sa mi stalo to iste, co r-covi.
Nechodieval som tam pravidelne, ale raz za cas som sa tam ukazal a skusil napr. Randall RH150G3, DSL, 6505 alebo Roadking (ci ktory to bol). Vzdy bez tazkosti a s ktoroukolvek gitarou. Vzdy som si tam potom kupil nejake brnkatka, struny alebo kabel. Chalani boli ustretovi a v pohode.

Ale prisiel den, ked som si chcel vyskusat Blackstar. Reakcia? "A mas vazny zaujem?" Pozeral som ako vyr, lebo to sa mi tam stalo prvykrat. Vzdy som Skacel bral ako jeden z naj obchodov, lebo tam mali slusny vyber a aparaty sa dali skusat na pracovnej hlasitosti (na rozdiel od inych obchodov). "Nam sem chodia vselijaki chalani, poskusaju a aj tak nic nekupia. My to potom musime prelampovavat a nam tie prachy nikto nevrati." Akoze sorry, ale takyto pristup sa mi nevidi ako velmi prozakaznicky orientovany.  Nezahrávaj sa

Od tej udalosti som tam uz nebol. Mozno o to im islo, ale prisli tym padom aj o akekolvek odporucania. Ja som tam posielal svojich kamaratov prave pre ich ustretovost. Teraz uz tam nikoho neposielam.


hej to by davalo aj zmysel.. az na jednu vec - cloveka ktory tam chodi 2 roky skusat a nic nekupil nemoze niekto povazovat za zakaznika ci?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #36 kedy: 23. Marec , 2011, 13:29:22 »

inak ja sa tym nasim predavacom nedivim.. kebyze mam 10krat denne cely rok pocuvat enter sandman tiez ma jebne
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #37 kedy: 23. Marec , 2011, 13:32:33 »

buduci tyzden sa chystam do klangfarbe, tak vam potom poviem ze ake to je na 'zapade'  a ci aj tam dokazu odhadnut zakaznika co ma vo vacku sto litrov
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #38 kedy: 23. Marec , 2011, 13:33:28 »

inak ja sa tym nasim predavacom nedivim.. kebyze mam 10krat denne cely rok pocuvat enter sandman tiez ma jebne

 ha ha ha a este poriadne krivo a na behringer stratke na krkovom singli...
Zaznamenané
Drvic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 401



« Odpoveď #39 kedy: 23. Marec , 2011, 13:34:19 »


hej to by davalo aj zmysel.. az na jednu vec - cloveka ktory tam chodi 2 roky skusat a nic nekupil nemoze niekto povazovat za zakaznika ci?  Bavím sa skvele
Mozno som tam nekupil nic drahe, ale to este neznamena, ze by som tam nieco nekupil neskor (teraz uz nekupim). Alebo niekto, koho tam poslem.

Kazdy, kto vojde do obchodu je potencialny zakaznik.
« Posledná zmena: 23. Marec , 2011, 13:34:40 od Drvic » Zaznamenané

lava_ruka_boha
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 70


« Odpoveď #40 kedy: 23. Marec , 2011, 13:35:26 »

ono to nebude vsetko len o predavacoch. on tam len predava a musi pocuvat pokyny z hora, co moze, co nemoze, co musi a co nemusi...no co uz, na slovensku je to tak  Bavím sa skvele
Zaznamenané
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #41 kedy: 23. Marec , 2011, 13:35:36 »

inak ja sa tym nasim predavacom nedivim.. kebyze mam 10krat denne cely rok pocuvat enter sandman tiez ma jebne

v amerike maju taku tabulu v obchode ze zakaz hrat stairway to heaven, smoke on the water a paranoid
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #42 kedy: 23. Marec , 2011, 13:36:02 »

buduci tyzden sa chystam do klangfarbe, tak vam potom poviem ze ake to je na 'zapade'  a ci aj tam dokazu odhadnut zakaznika co ma vo vacku sto litrov

100 000 euro  Zdravíčko, panko je bohac :)
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #43 kedy: 23. Marec , 2011, 13:37:24 »

inak ja sa tym nasim predavacom nedivim.. kebyze mam 10krat denne cely rok pocuvat enter sandman tiez ma jebne

A lekara co stale operuje nema jebnut? Su predavaci, lebo chceli byt alebo ine nezvladaju alebo nezohnali narychlo ine alebo alebo... Co ma to zaujima, ci ich ma jebnut?
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Drvic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 401



« Odpoveď #44 kedy: 23. Marec , 2011, 13:37:33 »

v amerike maju taku tabulu v obchode ze zakaz hrat stairway to heaven, smoke on the water a paranoid
Taku tabulku maju/mali aj v Klangfarbe.  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 23. Marec , 2011, 13:38:02 od Drvic » Zaznamenané

Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 10 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 23 otázok.