Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. September , 2024, 00:18:21
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: TT obchod skacel a spol  (Prečítané 51659 krát)
0 užívateľov a 3 Hostí prehliada túto tému.
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #60 kedy: 23. Marec , 2011, 14:44:41 »

dufam, ze uz tu z toho obchodu je niekto zaregistrovany  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #61 kedy: 23. Marec , 2011, 15:03:56 »

toto je trosku kokotina cele ...

takto to mozno za komunizmu fungovalo ze predavac ta ma v pici lebo aj tak nemas si to kde inde kupit. Dnes v dome netu a internetovych obchodov niekto kto ma kamenny obchod ak chce nieco predat MUSI mat kvalitny
tzv personal servis. To je ze keby si tam aj s hovnom na hlave prisiel tak ma usmev od ucha k uchu lebo si zakaznik ..mne sa stalo milion krat ze som prisiel do ochodu len tak kukat ale ochodnik bol mily a neviem co a ani som sa nenazdal a bol som vonku z obchodu s vecou a blockom v ruke a ze ..dpc to co som urobil  :) JA osobne pojdem velmi rad podporit hocikajeho obchodnika ak viem ze sa ku mne sprava milo a poradi mi atd. aj ked musim o par korun dat viac ako v internetovom obchode...a to nie len o hudobninach ..to je v kazdom obore sluzieb ..u nas to takto prijebane funguje ze obchodik vie vacsinou o veci picu , je pre to zapaleny asi ako dochodca do pocitacovych hier a citim z neho ze ho otravujem ..takemu zarobit nedam ani keby som si vytieral rit 500 euroukami ...na slovensku je komunizmus a kto proste nebude lepsi kvalitnejsi ten vykape a tak to ma byt ..
jo len ja som hovoril o tom ked niekto chodi roky do obchodu skusat si veci a nikdy nic nekupi a ak ano tak vlastne potom cez net z ineho zdroja :) predavaci chcu v prvom rade aby sa predalo, a nie aby robili poskoka niekomu co nema co s volnym casom v piatok 3 minuty pred zaverecnou a dojde s dvoma kamaratmi skusit si dual recto lebo je prve na slovensku a mozno aj posledne  Bavím sa skvele
ja hlavne nemam na mysli struny, z toho obchod nevyzije.. oni predavaju nastroje a zosiky.. ak ma maju brat seriozne, jediny sposob je dojst, proaktivne povedat - mam takuto a takuto sumu, mam zaujem o zosik chcem si skusit toto a toto.. vtedy to ma pre nich zmysel.. a nie robit technika na spotenych gitarach a vyprevadzat s usmevom ludi co si kupia nieco za 3 eura..  a hlavne ak sa chceme bavit o tom ze nasim predavacom chyba usmev na tvari- tak jasne, kebyze robim za 500e mesacne a nabeham sa ako koko*t a aj tak nepredam tak co z toho.. sef vas jebe, zakaznik si dojde uzit volny cas akurat tak.. jediny pripad kedy maju dovod byt taky ustretovi je reklamacia ked je nieco napicu..
« Posledná zmena: 23. Marec , 2011, 15:06:57 od kaolko » Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #62 kedy: 23. Marec , 2011, 15:09:06 »

predavac je odovdene od slova predaj.. nie od slovneho spojenia - skusit si zadarmo nieco a vychytavat ci sa na mna usmievali ked tam chodim poobede raz tyzdenne s rukami od horcice.. a hlavne aky je trh, taky je predajca.. stastneho predajcu spoznate lahko si myslim :)
« Posledná zmena: 23. Marec , 2011, 15:09:33 od kaolko » Zaznamenané

vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #63 kedy: 23. Marec , 2011, 15:14:38 »

ja som x krat dosiel do muzikeru, mady, muzikzoo a aj v tej trnave som bol tak ze mam nejake stretnutie ale sa to posunulo o hodinu tak sa nudim mozem si zahrat na niecom a uplne vpohode nemali problem ani s normalnymi nastrojmi a aparatmi ... to je cele o tom ze clovek musi mat trochu empatie a rozmyslat co je este v pohode a co uz nie

a to urcite nevyzeram ze mam peniaze, lebo ani nemam Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 23. Marec , 2011, 15:15:42 od vikur » Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #64 kedy: 23. Marec , 2011, 15:16:48 »

jo len ja som hovoril o tom ked niekto chodi roky do obchodu skusat si veci a nikdy nic nekupi a ak ano tak vlastne potom cez net z ineho zdroja :) predavaci chcu v prvom rade aby sa predalo, a nie aby robili poskoka niekomu co nema co s volnym casom v piatok 3 minuty pred zaverecnou a dojde s dvoma kamaratmi skusit si dual recto lebo je prve na slovensku a mozno aj posledne  Bavím sa skvele
ja hlavne nemam na mysli struny, z toho obchod nevyzije.. oni predavaju nastroje a zosiky.. ak ma maju brat seriozne, jediny sposob je dojst, proaktivne povedat - mam takuto a takuto sumu, mam zaujem o zosik chcem si skusit toto a toto.. vtedy to ma pre nich zmysel.. a nie robit technika na spotenych gitarach a vyprevadzat s usmevom ludi co si kupia nieco za 3 eura..  a hlavne ak sa chceme bavit o tom ze nasim predavacom chyba usmev na tvari- tak jasne, kebyze robim za 500e mesacne a nabeham sa ako koko*t a aj tak nepredam tak co z toho.. sef vas jebe, zakaznik si dojde uzit volny cas akurat tak.. jediny pripad kedy maju dovod byt taky ustretovi je reklamacia ked je nieco napicu..
suhlas, az na ten usmev pri nakupe. aj na tych 3Eckach je marza, cize sa to rata, ale jasne, ze hlavne kamenny obchod potrebuje predavat veci kde je marza vacsia. ono sa dobre ohana tym, ze lampy su spotrebka, ale ked za raz do mesiaca preda jedna buzera, aj to hovorim mozno vela a sotva nejaky drahsi aparat, tak to nielenze nezarobi ani na naklady na prevadzku, mzdy, ale ani na tie blbe lampy v spotrebke

ja som x krat dosiel do muzikeru, mady, muzikzoo a aj v tej trnave som bol tak ze mam nejake stretnutie ale sa to posunulo o hodinu tak sa nudim mozem si zahrat na niecom a uplne vpohode nemali problem ani s normalnymi nastrojmi a aparatmi ... to je cele o tom ze clovek musi mat trochu empatie a rozmyslat co je este v pohode a co uz nie
hej, to je tiez jedna z veci, ze ked clovek pride do predajne a ukaze, ze vie co su to hudoben nastroje a ma aspon nejake vedomosti, tak sa aj predavacovi lepsie pracuje a je ochotnejsi, hoc len nieco vyskusat, ako ked mu tam dojde 5 pubertakov, z ktorych jeden si kupi brnkatko a dalsi chce skusat skvajerky lebo mu bratrancov kamarat vravel, ze je to lepsie ako jeho behringer z packu a ze aky effekt si ma kupit aby to znelo ako metallice na cdcku
« Posledná zmena: 23. Marec , 2011, 15:21:50 od styrioci » Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #65 kedy: 23. Marec , 2011, 15:18:20 »

a hlavne ak sa chceme bavit o tom ze nasim predavacom chyba usmev na tvari- tak jasne, kebyze robim za 500e mesacne a nabeham sa ako koko*t a aj tak nepredam tak co z toho.. sef vas jebe, zakaznik si dojde uzit volny cas akurat tak..

A? Ty si tiez plateny na svojej pozicii nizsie ako hocikto iny na zapade a co teraz? Mozes flakat robotu len preto na protest?  ?§!.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #66 kedy: 23. Marec , 2011, 15:19:41 »

nie ze moze, on musi  Bavím sa skvele Na zdravie!
Zaznamenané

stoka!
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #67 kedy: 23. Marec , 2011, 15:30:01 »

progy daj si tu prijebanu fotku dopice. radsej si tam daj nemecku ponorku

Ved nebud taky puritan.  Beeee
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #68 kedy: 23. Marec , 2011, 16:07:58 »

Ved nebud taky puritan.  Beeee

inac tiez mi uz z nej byva trocha do grcky  Bavím sa skvele
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #69 kedy: 23. Marec , 2011, 16:10:52 »

A? Ty si tiez plateny na svojej pozicii nizsie ako hocikto iny na zapade a co teraz? Mozes flakat robotu len preto na protest?  ?§!.

hmm spravna odpoved je ze - .... ano  Bavím sa skvele..

ono hlavne si treba uvedomit ze v tych hudobnych obchodoch to je kapanek ine.. ja by som tych predajcov v hudoobninach radil skor do kategorie ze asistent predaja, lebo hudobniny su povacsinou skor deal typu - zakaznik pride s tym ze uz dopredu vie ci ide alebo nejde kupovat, takze ho nema moc ako lamat alebo ponukat mu nejake veci pokial ten clovek proste pride do obchodu za inym ucelom nez kupit si gitaru/zosik..  v takomto pripade je to pre predajcu cele strata casu a je tam fakt len ako asistent na ucel iny

a mne sa ta fotka nahodou paci.. lebo je ina... a ja som tu aby som vyvracal zabehnute pravdy lebo niekedy je dobre ist proti rudu a hlavne s mihotavymi krystalmi a knizkou o kundalinoch a cakrach
« Posledná zmena: 23. Marec , 2011, 16:14:56 od kaolko » Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #70 kedy: 23. Marec , 2011, 16:29:05 »

Vsak ked niekto nema love, tak by mu malo samo dojst, ze ked bude chodit jak keket do hudobnin sepkat neznostky gitaram pricasto tak z neho jednak obchod hovno ma a jednak ze podla toho sa na neho budu aj divat. Aj ked si to ti nemajetnejsi nechcu priznat, analogia je rovnaka VSADE. Aj do restauracie ked prides lizat labu a mas nedopite pivo hodinu a pol tak sa to poklada za trapne a to nie len na Slovensku, proste vsade si za zebraka.

Nepoviem, ked sa spravaju jak mentalne retardovani aj k zakaznikovi ktori prejavuje znamky seriozneho zaujmu (tieto prejavy vie skuseny predajca rychlo a s celkom dobrou uspesnostou dekodovat, nech sa nikto neboji)... vtedy je na mieste sa otocit na opatku. A tie reci o negativnej reklame atd. to su take sebachlacholiace reci vacsinou. Neverim, ze ked obchod ma dobry vyber a ked niekto naozaj chce nieco kupit tak, ze tam z principu nezajde... nie, normalne pride, povie aky ma rozpocet a moze skusat az mu v riti kyslo ostane. Stale ked som niekde siel nieco kupit vo vacsej hodnote a mal som seriozny zaujem, tak som ho aj deklaroval a nebol problem. Samozrejme velakrat som skusal aj "na partizana" ked som pri sebe nemal ani halier, ale keby som to robil pravidelne a nikdy nic nekupil tak keby mi povedal obchodnik, ze "kamo? vsetko all right?" tak davku pochopenia by som teda mal.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #71 kedy: 23. Marec , 2011, 16:56:40 »

hlavne ked clovek co neplanuje dlhodobo nic kupit povie negativnu kritiku na obchod dalsim ludom co neplanuju dlhodobo nic kupit :)
Zaznamenané

r-co
okukávač

Príspevkov: 3


« Odpoveď #72 kedy: 23. Marec , 2011, 18:10:34 »

čaute, do žiadneho obchodu nechodím len aby som "strávil" čas. Čo sa týka gitár, hrám na akustike zopár rokov a zaujímalo ma, aké je to na elektroakustike prípadne elektrike. To sa, myslím nedá, keď sa na gitaru len pozeráš. Každá má svoj typický hmatník výšku strún a zvuk... veď to poznáte.
Kupovať nástroj cez internet je, myslím kravina, takže obhod má svoje miesto - a najmä takýto. Je len škoda, že je tradícia myslieť len na tých, ktorý prídu -kúpia-odídu. Niekedy ten proces trvá dlhšie. Ak si kúpim gitaru, určite to bude tá jedna, čo si vyberiem v obchode, pretože každá má iný zvuk/intonáciu. A ak sa bavíme aj o gitare hoci aj za 300€ sú to peniaze investované s dobým pocitom z konkrétnej gitary... a nie len za meno alebo značku, ktoré nosia

Ale som rád, že tu je toľko názorov :)
 Na zdravie!
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #73 kedy: 23. Marec , 2011, 18:22:00 »

95% ludi kupuje gitary z netu a vedia ze to nieje kravina zo skusenosti, ty si to zatial iba myslis, to je malo.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #74 kedy: 23. Marec , 2011, 19:13:18 »

čaute, do žiadneho obchodu nechodím len aby som "strávil" čas.
ty mozno nie..ale ver tomu, ze ten pomer je hrubym odhadom 1:10 tych co si kupia hoc len brnkatko voci tym, co chodia len obzerat a to po case zacne nasierat, ked obchod potrebuje robit obrat aby bolo na prevadzku a mzdy
« Posledná zmena: 23. Marec , 2011, 19:14:01 od styrioci » Zaznamenané
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.116 sekund, 23 otázok.