Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
21. September , 2024, 07:49:50
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Mikrofón na spev a mikrofónne káble  (Prečítané 6410 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #15 kedy: 27. Marec , 2011, 10:02:01 »

Káble predsa len spravíme poriadne, nech je s tým pokoj :) 8m kábel sa dá aj s jackmi spraviť za 15E, úplná pohoda.
Ale dík za info.

Pred bedňu chcem dávať iba ten lacňák na doma.

Drahší mic je určený čisto na spev.

Vyskúšame, ktorý sadne.
Zaznamenané
DropDead
okukávač

Príspevkov: 2


« Odpoveď #16 kedy: 18. Máj , 2011, 13:53:45 »

Môžem aj ja poprosiť radu, ja naopak mám no proste ja chcem si skúsiť scream na štýl Bring me the Horizon ...aj doma si vrieskám keď nikto nie je pri hudbe (našťastie to vonku nie je počuť  ha ha ha ) ale viem že ja sa inak počujem ako naozaj zniem tak rád by som neaký mikrofón si kúpil chcem to skúsiť či to pôjde a ako to znie ak by to šlo potom by som investoval...bude to len na domáce hranie...mal som dohodnutý kšeft ale nevšimol som si značku a miesto Azura som prečítal audix tak a ja že super 20€ OM2 naivita...takže chcel by som neaký tak do 20€  ha ha ha viem že toľko sa skladajú šráci piatok aby sa dali dole ale naozaj čo ak bude to nanič ? mrzelo by ma ak by som dal 70€ napr za OM2 z obchodu (inzeráty nič) neviete čo lepšie z tých "fejkov" ? ten soundking alebo napr. ten JTS ? ktorý JTS ? našiel som len TX-8 tento ste mali na mysli ? alebo ak poznáte niečo iné za 20€ uvítam reakciu :)

Ďakujem.
Ospravedlňujem sa za možný výskyt demencie v texte  Zdravíčko
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #17 kedy: 18. Máj , 2011, 14:51:07 »

Môžem aj ja poprosiť radu, ja naopak mám no proste ja chcem si skúsiť scream na štýl Bring me the Horizon ...aj doma si vrieskám keď nikto nie je pri hudbe (našťastie to vonku nie je počuť  ha ha ha ) ale viem že ja sa inak počujem ako naozaj zniem tak rád by som neaký mikrofón si kúpil chcem to skúsiť či to pôjde a ako to znie ak by to šlo potom by som investoval...bude to len na domáce hranie...mal som dohodnutý kšeft ale nevšimol som si značku a miesto Azura som prečítal audix tak a ja že super 20€ OM2 naivita...takže chcel by som neaký tak do 20€  ha ha ha viem že toľko sa skladajú šráci piatok aby sa dali dole ale naozaj čo ak bude to nanič ? mrzelo by ma ak by som dal 70€ napr za OM2 z obchodu (inzeráty nič) neviete čo lepšie z tých "fejkov" ? ten soundking alebo napr. ten JTS ? ktorý JTS ? našiel som len TX-8 tento ste mali na mysli ? alebo ak poznáte niečo iné za 20€ uvítam reakciu :)

Ďakujem.
Ospravedlňujem sa za možný výskyt demencie v texte  Zdravíčko
Ked nebyvas niekde na lazoch tak by som skusil mozno niekoho kto ma mikrofon alebo rovno aj PA ked nemas ty ci by to neslo nejak v skusobni, pripadne ked sa hanbis, tak ho popros ci ta nemoze nechat hodku sameho v skusobni (co priznavam, ze moze vyzniet vcelku uchylne)

Inak ale v tomto nejake sialene kompromisy nenavymyslas... bud si myslis, ze vies aspon trochu spievat a ze mas nato, v tom pripade ta investicia neminie, ale ked chces len "zistit" ako ti bude zniet vokal na majk, tak akoze smelo do toho, len neviem ci ta to nazorovo niekam posunie. Skor to vidim tak, ze sa musis beztak rozhodnut ci sa tomu chces venovat a potom si uz nejaky mikrofon vyberies, ale asi za 20 € neni uplne ta najidealnejsia volba. Vsak skoro na kazdy typ mikrofonu ked das do googlu tak ti vyhodi bud recenziu alebo debatu na fore nejakom ohladom toho, alebo aj ukazky, videa...
« Posledná zmena: 18. Máj , 2011, 14:55:50 od Pablo Woozy » Zaznamenané
DropDead
okukávač

Príspevkov: 2


« Odpoveď #18 kedy: 18. Máj , 2011, 14:56:20 »

tak to by vyznelo alebo že by po hodine v skušobni nebolo nič, no nevadí ja si kúpim neaký za 20€ ak to bude fajn potom investujem ak nie tak aspoň bude pre istotu kto vie kedy sa zíde a 20€ ma až tak mrzieť nebude :)
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #19 kedy: 18. Máj , 2011, 16:07:09 »

ale ten za 20 Eur moze slahko prevalit a bude to chrcat, skus PG58 na taky spev, ak Ta to nebude bavit, tak ho predas 100% aj za dobru cenu
Zaznamenané

Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.027 sekund, 23 otázok.