Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
20. Apríl , 2024, 00:31:40
Strán: [1] 2 3 ... 32 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: DJENT a ine "kulehy"  (Prečítané 111701 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Brumla XXL
nováčik
*
Príspevkov: 43



WWW
« kedy: 31. Marec , 2011, 17:11:26 »

Čaute všetci, vkladám sem teda tému , kde by sme sa mohli rozprávať ,polemizovať ,mudrovať a nadávať  na rytmické aj harmonické zvrátenosti ,ktoré nám tento hudobný žáner uvarí..  Ja som čert..
Zaznamenané

Brumla XXL
nováčik
*
Príspevkov: 43



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 31. Marec , 2011, 17:12:32 »

ja osobne si na tom dost ficim a tak dufam ze sa budem mat s kym podelit o svoje a vase poznatky v tomto smere:D takuto temu som tu nenasiel tak snad nebude vymazana:D
Zaznamenané

Brumla XXL
nováčik
*
Príspevkov: 43



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 31. Marec , 2011, 17:18:31 »

..a ešte by som dodal ze si treba vypocut novy Tesseract -  One... ako inspiraciu.. a samozrejme Monuments ..ach a kopu kopu dalsich..sak prispejte
Zaznamenané

sandmann
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 180


When it's too loud, you are too old


« Odpoveď #3 kedy: 31. Marec , 2011, 17:27:01 »


mne smakuju:
CloudKicker , Keith Merrow, ASL, Fellsilent, Cruentus napriklad a jj Monuments a Tessaract su pecky tiez  Zdravíčko
Zaznamenané

Ibanez co ine? haha
majso
stály hosť
*****
Príspevkov: 1133



« Odpoveď #4 kedy: 31. Marec , 2011, 23:09:24 »

Mne Animals as Leaders, Chimp Spanner, Periphery, Volumes, A.i.(d), SikTh a véľa ďalších
Zaznamenané
Brumla XXL
nováčik
*
Príspevkov: 43



WWW
« Odpoveď #5 kedy: 31. Marec , 2011, 23:22:22 »

hehe tesi ma ze existuje viacero ludi co pozna a pocuva tieto pecky.. snazim sa tym ich veciam co vymyslaju dost pochopit hlavne zatial rytmicky, to su brutalne veci kks.. fakt tazke ale kruti sa mi cely mozog z toho:Dale raz to pojde:D
 .. tak to asi viete zevraj(kedy to ma byt?) tu ma byt animals as leaders a between the buried and me.. ale urcite to viete , kedze ja som sa tu zaregistroval nedavno... chcel by som s mojim clovekom gitaristom hrat take veci, ale zohnat ludi ktori by o to mali zaujem je tazke sa mi tak zda..
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #6 kedy: 31. Marec , 2011, 23:59:20 »

..a ešte by som dodal ze si treba vypocut novy Tesseract -  One... ako inspiraciu.. a samozrejme Monuments ..ach a kopu kopu dalsich..sak prispejte

Monuments nazivo su strasny naklad, fantasticky groove, snad sa ich podari dotiahnut ku nam :).

Tesseract album pre mna trosku sklamanie, cakal som asi viac.

Zaznamenané
Brumla XXL
nováčik
*
Príspevkov: 43



WWW
« Odpoveď #7 kedy: 01. Apríl , 2011, 12:32:34 »

hej monuments som videl a pokakal som sa z toho:D keby boli tu idem hned
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #8 kedy: 01. Apríl , 2011, 12:37:40 »

Tak u mna je v tomto oddeleni jasny vitaz Periphery. Ostatok uz vyssie spominany. Ale co ma najviac zaujalo je kapelka Karnivool a ich doska, ci skor LP (?) Awake.

http://www.myspace.com/karnivool
Zaznamenané

Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #9 kedy: 01. Apríl , 2011, 12:58:04 »

Za poslednu dobu co som obajvil par veci ako Keith Merrow, Vildhjarta, Elitist atd atd uz zacina byt celkom otrepane  ?§!. tie "clean crystal shimmer" gitary s delayom a djentoidny zvuk je uz strasne EPIC a mainstreamova kopirka Bavím sa skvele. Ako nechcem tym hovorit ze nemam rad tu hudbu ale odtial potial  Bavím sa skvele A inak tiez zaujimave ze kedysi clovek nemohol hrat Rock kym nemal Marshalla a teraz je to skor otom ze kym clovek nema Axe fx a custom gitaru (ziadnu seriovku ale od nejakeho gitarara z mega zapadakova s 500 kusov dreva) sa neda hrat Džent Bavím sa skvele
Yo... inak celkom sikovny chalan z ciech
http://bandzone.cz/moderndaybabylon
« Posledná zmena: 01. Apríl , 2011, 12:59:13 od Yugi00 » Zaznamenané

Im a little princess
vittore
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 513



« Odpoveď #10 kedy: 01. Apríl , 2011, 13:08:33 »

toto su tiez cesi, a dokonca komplet kapelka..zas nas bratia predbehli Ja som čert..
http://bandzone.cz/synciscomplete
Zaznamenané

Brumla XXL
nováčik
*
Príspevkov: 43



WWW
« Odpoveď #11 kedy: 01. Apríl , 2011, 13:12:18 »

super toho este nepoznam..hej to je fakt ze v poslednej dobe sa nejako roztrhlo vrece s takymi kapelami, nastastie este toho nieje tolko ako trebars ekvivalenty as i lay dying a podobne:D
Zaznamenané

Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #12 kedy: 01. Apríl , 2011, 13:14:31 »

super toho este nepoznam..hej to je fakt ze v poslednej dobe sa nejako roztrhlo vrece s takymi kapelami, nastastie este toho nieje tolko ako trebars ekvivalenty as i lay dying a podobne:D
Nahodou As I lay Dying (aspon spevak) si uz aj sami zo seba robia picu so side projektom "Austrian Death Machine"  Bavím sa skvele
napr
« Posledná zmena: 01. Apríl , 2011, 13:15:10 od Yugi00 » Zaznamenané

Im a little princess
Brumla XXL
nováčik
*
Príspevkov: 43



WWW
« Odpoveď #13 kedy: 01. Apríl , 2011, 13:40:49 »

haha:D aj z arnolda samtoneho terminatora:D
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #14 kedy: 01. Apríl , 2011, 13:55:29 »

tak to asi viete zevraj(kedy to ma byt?) tu ma byt animals as leaders a between the buried and me..

AAL a BTBAM budu hrat v Randali 11.9.

odporucam este 28.5. v Ziline v klube Boonker : The faceless, Born of Osiris, Veil of maya (nie je to nejaky typicky djent, ale tak potesi tiez).
Dalej potom After the burial +Suicide silence a All shall perish 23.6. Randal .
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 32 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.045 sekund, 22 otázok.