Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
20. Apríl , 2024, 13:25:02
Anketa
Otázka: páči sa vám portál gitarovej univerzity?
ANO - 43 (84.3%)
NIE - 8 (15.7%)
Celkovo hlasov: 49

Strán: [1] 2 3 ... 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: www.marianguitar.com  (Prečítané 26110 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« kedy: 06. Apríl , 2011, 10:45:29 »

Zdravím všetkých,
Nejakú dobu pracujem na samostatnom webe mojej gitarovej univerzity,

www.marianguitar.com

ktorá bola v zjednodušenej forme (a doteraz ešte aj je) aj na stránkach lidlmusic, kde však boli z rôznych dôvodov určité obmedzenia.
Web je určený nielen začínajúcim a mierne pokročilým gitaristom, ale aj ľuďom so záujmom zlepšiť si teoretické znalosti s hudobnej teórie v náväznosti na hráčsku prax. Som presvedčený, že si tam nejaké veci nájdu aj pokročilejší hráči a celé som to doplnil (a dopĺňam) presunul na samostatný web práve preto, aby som to "odpolitizoval" od svojej práce, kedže viacerí viete, že pracujem v Lídl Music Slovakia...
Zatiaľ sú k dispozícii texty, obrázky, audio ukážky a videa, ale pracujem(e) aj na "interaktívnom hmatníku", čo však ešte nejakú dobu potrvá, ale napríklad intervaly sú už v podstate dokončené. Texty a obsah sa bude priebežne doplňovať ale už teraz by som chcel veľmi poďakovať programátorovi Martinovi (Cibo FATA8), za jeho prácu, ked spoločne po nociach sme dával web dokopy a predpokladám, že etš hodne potrvá, kým to bude podľa predstáv, kotré mám...
Pozývam Vás na prehliadku tohto webu a privítam každý nápad, ktorý posunie túto vec ďalej a tiež privítam prípadných spolupracovníkov, ktorí by mali záujem spolupracovať. Web je pristupny zdarma aj do budúcna všetky jeho funkcie a obsah je k dispozícii free, tak prosím napíšte svoj názor, diki...
« Posledná zmena: 06. Apríl , 2011, 10:48:28 od marianguitar » Zaznamenané

vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #1 kedy: 06. Apríl , 2011, 11:00:23 »

ten sweep picking si vychytal   Popiskujem si
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #2 kedy: 06. Apríl , 2011, 11:02:01 »

je to cista fantazia  Bavím sa skvele
Zaznamenané

stoka!
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #3 kedy: 06. Apríl , 2011, 11:03:20 »

marian a uz ti tie prsty netrpnu co si pisal ze nemozes hybat malickom ?  aku liecby si pouzil ?
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #4 kedy: 06. Apríl , 2011, 11:05:24 »

marian a uz ti tie prsty netrpnu co si pisal ze nemozes hybat malickom ?  aku liecby si pouzil ?
Kua, obcas veru trpnu, hlavne na spodnej casti zapastia, ale problem bol hlavne v tom ze som chodil cvicit do posilky a pretazoval som ruku, tak som to trochu obmedzil, diki za opytanie...
Zaznamenané

fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #5 kedy: 06. Apríl , 2011, 11:19:04 »

Fajn stranka. Ked sa to este prespekuluje bude to pekny portal. Keby som bol zacinajuci gitarista a neviem anglicky tak to urcite ocenim  Zdravíčko
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #6 kedy: 06. Apríl , 2011, 11:35:37 »

podla mna robis super pracu.. ano, ja sam som sa tiez obcas zasmial na tych videach prehallovanych s tou jadranskou muzikou v pozadi, ale je fakt ze takyto vzdelavaci portal na slovensku moc ani nemame a som rad ze s tym niekto prisiel..
pekna praca, aj to dobre vyzera.. celu tu sekciu ' kupujeme gitaru' by som sem prispendlil do kazdej temy  a dal ju aicky pripojit do kazdeho noveho registracneho mailu pre novo-registrovanych userov..   :)
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #7 kedy: 06. Apríl , 2011, 11:36:02 »

Fajn stranka. Ked sa to este prespekuluje bude to pekny portal. Keby som bol zacinajuci gitarista a neviem anglicky tak to urcite ocenim  Zdravíčko

podpisujem! stevo bude nadseny
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #8 kedy: 06. Apríl , 2011, 13:08:23 »

Klobuk dolu za snahu.  Zdravíčko
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Duger
Hosť
« Odpoveď #9 kedy: 06. Apríl , 2011, 13:38:29 »

super, či už dizajn, obsah, učel...je tam všetko pokope, všetko je zrozumitelne vysvetlene, klobuk dole  Zdravíčko
Zaznamenané
marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #10 kedy: 06. Apríl , 2011, 13:43:13 »

je to cista fantazia  Bavím sa skvele
Tvoj nazor, mam iný názor. Neviem, ked si začínal s čoho si sa učil, ja si svoje začiatky pamätám veľmi dobre a práve preto robím to čo robím.
Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #11 kedy: 06. Apríl , 2011, 13:44:22 »

ten sweep picking si vychytal   Popiskujem si
Keď už používame Rytmusov slang, tak ja zase: To si zabil starý ... :)
« Posledná zmena: 06. Apríl , 2011, 13:45:15 od marianguitar » Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #12 kedy: 06. Apríl , 2011, 13:46:06 »

Fajn stranka. Ked sa to este prespekuluje bude to pekny portal. Keby som bol zacinajuci gitarista a neviem anglicky tak to urcite ocenim  Zdravíčko
Tu mi uplne pasuje vyrok, že si to vychytal...
Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #13 kedy: 06. Apríl , 2011, 13:49:47 »

podla mna robis super pracu.. ano, ja sam som sa tiez obcas zasmial na tych videach prehallovanych s tou jadranskou muzikou v pozadi, ale je fakt ze takyto vzdelavaci portal na slovensku moc ani nemame a som rad ze s tym niekto prisiel..
pekna praca, aj to dobre vyzera.. celu tu sekciu ' kupujeme gitaru' by som sem prispendlil do kazdej temy  a dal ju aicky pripojit do kazdeho noveho registracneho mailu pre novo-registrovanych userov..   :)
kaolko, vsetci sa učíme (aspoň by sme sa mali) a aj ja som sa na zaciatku nechal uniest tym halom a rychlo som zistil, že to nie je dobre a poučil som sa. Čo sa týka tej jadranskej muziky, tak to už je druhá vec, lebo to by som chcel vediet kde. Taku muziku ja neriešim a vo všetkych mojich videach su len a len moje kompilácie - vlastne veci, ale žiadnu jadransku muziku som nikdy neriešil a nespomínam si (nie že by som ju nejako zatracoval), preto ma to zaujima. Ak budeš mať čas pošli link, kde taká skladba je, samotného ma to zaujima... :)
« Posledná zmena: 06. Apríl , 2011, 13:51:41 od marianguitar » Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #14 kedy: 06. Apríl , 2011, 13:53:42 »

Tvoj nazor, mam iný názor. Neviem, ked si začínal s čoho si sa učil, ja si svoje začiatky pamätám veľmi dobre a práve preto robím to čo robím.

on len ide začinat  Bavím sa skvele   super Marian prajem vela  uspechov konečne niekto niečo robi a nekvaka len tak o aparatoch a kravinach Zdravíčko
Zaznamenané

Strán: [1] 2 3 ... 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.049 sekund, 24 otázok.