Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
19. Apríl , 2024, 17:06:26
Anketa
Otázka: páči sa vám portál gitarovej univerzity?
ANO - 43 (84.3%)
NIE - 8 (15.7%)
Celkovo hlasov: 49

Strán: 1 [2] 3 4 ... 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: www.marianguitar.com  (Prečítané 26107 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #15 kedy: 06. Apríl , 2011, 14:00:56 »

on len ide začinat  Bavím sa skvele   super Marian prajem vela  uspechov konečne niekto niečo robi a nekvaka len tak o aparatoch a kravinach Zdravíčko
Zdravím ťa Joe, od teba si to o to viacej vážim a presviedča ma to, že strávene megahodiny práce na tom portály majú zmysel. Miso_kolo a jeho "fantázia" ma tolko netrápi, nie koli niečomu konkrétnemu ale sám vidim odozvu s kanálu marianguitar.sk na You Tube a iných zdrojov. Nemám dôvod a ani necítim potrebu to tu obhajovať dôkazmi kto a čo mi kde napísal a poďakoval...
Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #16 kedy: 06. Apríl , 2011, 14:01:55 »

Super!  Na zdravie! Preletel som to len behom minuty, ale tie som nazoru, ze ked som zacinal, tak by mi to v mnohom pomohlo sa zorientovat. Prispievas ku gitarovej gramotnosti medzi zacinajucimi u nas, cim mozno usetris nervy kopu ludom a ani o tom nebudes vediet  Zdravíčko Urcite si to mladi vyhladaju, ved co je lahsie nez sa dogooglit k nejakej slovenskej verzii ked nieco hladam v tomto formate po slovensky.
Zaznamenané
marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #17 kedy: 06. Apríl , 2011, 14:29:22 »

Super!  Na zdravie! Preletel som to len behom minuty, ale tie som nazoru, ze ked som zacinal, tak by mi to v mnohom pomohlo sa zorientovat. Prispievas ku gitarovej gramotnosti medzi zacinajucimi u nas, cim mozno usetris nervy kopu ludom a ani o tom nebudes vediet  Zdravíčko Urcite si to mladi vyhladaju, ved co je lahsie nez sa dogooglit k nejakej slovenskej verzii ked nieco hladam v tomto formate po slovensky.
Zdielam veľmi podobný názor... :)
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #18 kedy: 06. Apríl , 2011, 15:46:27 »

podla mna to je super tiez a hlavne po slovensky. casom by si tam mohol nahodit aj druhy jazyk, ked sa to nejako ustali a bude vidno, ze to je nastevovane  a dobre hlavne  :)
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #19 kedy: 06. Apríl , 2011, 16:02:23 »

podla mna to je super tiez a hlavne po slovensky. casom by si tam mohol nahodit aj druhy jazyk, ked sa to nejako ustali a bude vidno, ze to je nastevovane  a dobre hlavne  :)

aky druhy jazyk mas na mysli romsky ?
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #20 kedy: 06. Apríl , 2011, 16:13:21 »

nie vseobecne namr nemecky anglicky...viem ze tych stranok je dost, ale.. ak to bude dobre
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #21 kedy: 06. Apríl , 2011, 16:20:42 »

nie vseobecne namr nemecky anglicky...viem ze tych stranok je dost, ale.. ak to bude dobre

obdivujem tvoju naivitu ked americania sa budu ucit hrat na gitare zo slovenskej stranky prelozenej do anglictiny s chybami  Na zdravie! asi stale nechapes aka je to toto rit sveta  Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #22 kedy: 06. Apríl , 2011, 16:31:07 »

obdivujem tvoju naivitu ked americania sa budu ucit hrat na gitare zo slovenskej stranky prelozenej do anglictiny s chybami  Na zdravie! asi stale nechapes aka je to toto rit sveta  Bavím sa skvele
Maš pravdu, sme tu rit sveta, a ňou aj takýmto spôsobom aj zostaneme. Vždy len zakríknutí slováci, ktortý sa vedia podjebávať a častovať len medzi sebou, zle si robiť a zabávať sa jeden na druhom. A čo preto robíme, aby tomu tak nebolo?Huh!Huh!
Čo nám bráni si napríklad vybudovať spoločnými silami a skúsenosťami taký portál, ktorý časom môže prerásť naše hranice???
Viem, že to je ťažké a hlavne robota a voľný čas tomu obetovať, len ked to je veľa ľuďom keď to má robiť zadarmo, len tak pre druhých zaťažko!
Ach bože môj až ma boli pri srdci, keď to takto píšem a aj vidím akí sme úbohí a malý ale malý kôli sebe!
Ešte som tu nepočul jeden návrh spolupráce a ochoty. Len mi sem prosím vas nepledte neiktorí moju pracu, preto som to dal mimo lidlmusic, aby sa tu nesklonovali ine zámery ako to má mať...
Určite sú tu aj lepší gitaristi ako já (oveľa lepší) ale aj hromada horších (oveľa horších, ak sa to vôbec takto dá definovať), ale muzika nie su preteky ale srdce, cit a obeta, niečo čo s človekom rastie a žije celý život. A ja môžem, kôli svojmu veku toto napísať, lebo sú to už nejaké tie roky, čo sa tomu venujem, hovorím sa pozirte do seba, či ste schopní a ochotní niečo urobiť pre druhých, mladších, menej skúsených. A nejde len o skúsenosť. Niekto to má zmáknute lepšie s tej stránky, iny zase s inej, doplniť sa vykonzultovať veci a posúvať to ďalej...
« Posledná zmena: 06. Apríl , 2011, 16:38:44 od marianguitar » Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #23 kedy: 06. Apríl , 2011, 16:37:57 »

Maš pravdu, sme tu rit sveta, a ňou aj takýmto spôsobom aj zostaneme. Vždy len zakríknutí slováci, ktortý sa vedia podjebávať a častovať len medzi sebou, zle si robiť a zabávať sa jeden na druhom. A čo preto robíme, aby tomu tak nebolo?Huh!Huh!
Čo nám bráni si napríklad vybudovať spoločnými silami a skúsenosťami taký portál, ktorý časom môže prerásť naše hranice???
Viem, že to je ťažké a hlavne robota a voľný čas tomu obetovať, len ked to je veľa ľuďom keď to má robiť zadarmo, len tak pre druhých zaťažko!
Ach bože môj až ma boli pri srdci, keď to takto píša a aj vidím akí sme úbohý a malý ale malý kôli sebe!

marian ved sam viez ze vsade sa dostanes len po znamosti a vsetko byvali komunisti riadia. tak ludia picuju na vsetko ci je to dobre alebo zle co im uz zostava v tejto biede  ha ha ha Na zdravie!
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #24 kedy: 06. Apríl , 2011, 16:41:19 »

marian ved sam viez ze vsade sa dostanes len po znamosti a vsetko byvali komunisti riadia. tak ludia picuju na vsetko ci je to dobre alebo zle co im uz zostava v tejto biede  ha ha ha Na zdravie!
Máš pravdu, ale čo to má spoločné s vybudovaní napr. takého webu o ktorom hovorím? Pokiaľ mi tí komouši nezakážu mať web priestor, tak sa na nich môžem vieš čo... A nielen na komoušov, lebo nie len tí sú problém, v sučasnosti je tu viacero, možno ešte nebezpečnejších strán, ale do politiky sa nechcem púšťať, to nie je pre mňa...
Zaznamenané

kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #25 kedy: 06. Apríl , 2011, 16:41:26 »

marian ved sam viez ze vsade sa dostanes len po znamosti a vsetko byvali komunisti riadia. tak ludia picuju na vsetko ci je to dobre alebo zle co im uz zostava v tejto biede  ha ha ha Na zdravie!

Zavidim ti tu davku ironie a nadhladu, ktoru vsade strkas.  Na zdravie! Ale teraz suhlasim s Marianom, na vsetko sa iba picuje, ale malokto robi nieco preto, aby tu bolo lepsie.  
Zaznamenané
marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #26 kedy: 06. Apríl , 2011, 16:42:55 »

Zavidim ti tu davku ironie a nadhladu, ktoru vsade strkas.  Na zdravie! Ale teraz suhlasim s Marianom, na vsetko sa iba picuje, ale malokto robi nieco preto, aby tu bolo lepsie. 
PRESNE TAAAK!!!
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #27 kedy: 06. Apríl , 2011, 16:45:04 »

dobre chlapci tak robte uz vas nebudem vurusovat  Na zdravie!
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #28 kedy: 06. Apríl , 2011, 16:58:17 »

Maš pravdu, sme tu rit sveta, a ňou aj takýmto spôsobom aj zostaneme. Vždy len zakríknutí slováci, ktortý sa vedia podjebávať a častovať len medzi sebou, zle si robiť a zabávať sa jeden na druhom. A čo preto robíme, aby tomu tak nebolo?Huh!Huh!
Čo nám bráni si napríklad vybudovať spoločnými silami a skúsenosťami taký portál, ktorý časom môže prerásť naše hranice???
Viem, že to je ťažké a hlavne robota a voľný čas tomu obetovať, len ked to je veľa ľuďom keď to má robiť zadarmo, len tak pre druhých zaťažko!
Ach bože môj až ma boli pri srdci, keď to takto píšem a aj vidím akí sme úbohí a malý ale malý kôli sebe!
Ešte som tu nepočul jeden návrh spolupráce a ochoty. Len mi sem prosím vas nepledte neiktorí moju pracu, preto som to dal mimo lidlmusic, aby sa tu nesklonovali ine zámery ako to má mať...
Určite sú tu aj lepší gitaristi ako já (oveľa lepší) ale aj hromada horších (oveľa horších, ak sa to vôbec takto dá definovať), ale muzika nie su preteky ale srdce, cit a obeta, niečo čo s človekom rastie a žije celý život. A ja môžem, kôli svojmu veku toto napísať, lebo sú to už nejaké tie roky, čo sa tomu venujem, hovorím sa pozirte do seba, či ste schopní a ochotní niečo urobiť pre druhých, mladších, menej skúsených. A nejde len o skúsenosť. Niekto to má zmáknute lepšie s tej stránky, iny zase s inej, doplniť sa vykonzultovať veci a posúvať to ďalej...

pekne napisane..

obdivujem tvoju naivitu ked americania sa budu ucit hrat na gitare zo slovenskej stranky prelozenej do anglictiny s chybami  Na zdravie! asi stale nechapes aka je to toto rit sveta  Bavím sa skvele
marian ved sam viez ze vsade sa dostanes len po znamosti a vsetko byvali komunisti riadia. tak ludia picuju na vsetko ci je to dobre alebo zle co im uz zostava v tejto biede  ha ha ha Na zdravie!

 facepalm ked bude stale takyto pristup, tak sa ani nebudem divit
Zaznamenané

Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #29 kedy: 06. Apríl , 2011, 17:16:45 »

vyzera to dost dobre. drzim palce. je za tym ocividne vela prace.
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.049 sekund, 24 otázok.