Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 05:05:20
Anketa
Otázka: páči sa vám portál gitarovej univerzity?
ANO - 43 (84.3%)
NIE - 8 (15.7%)
Celkovo hlasov: 49

Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: www.marianguitar.com  (Prečítané 26130 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #60 kedy: 06. Apríl , 2011, 22:49:33 »

Aby som sa teda vrátil k meritu veci a k tomu aby sa veci posunuli ďalej. Medzi časom som si s Petom Luhom vymenil zopár ss-iek a nejake vstupné konzultácie sme si dohodli na víkend, takže sa teším.
Toto je to, čo pozitívne som očakával
. Ak sa tu nájdu ochotní ludia, čo si myslia, že by vedeli zmysluplne pomôcť vylepšiť tento web budem rád...
A nakoniec aj miso_kolo, veď aj sú s nim ľudia spokojní, ako to robia u nich v štúdiu, tak čo bráni urobiť takúto tému s nejakými základmi ako nahrávať, základy - výbava - hlavné princípy. Nie je treba vyzrádzať tajomstvo kuchyne, stačí pomôcť nasmerovať a nech to je pekne pohromade mimo nejakých rôznorodých (plodných aj neplodných) diskusií.  Na zdravie!
Nikto nezjedol všetku múdrosť sveta...
« Posledná zmena: 06. Apríl , 2011, 22:53:40 od marianguitar » Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #61 kedy: 06. Apríl , 2011, 22:52:55 »

To je pravda, ale zasa nehrajme sa, ze ide o charitu Bavím sa skvele

nastastie vsetci slovenski klienti aj zahranicni co nahravali nepoznali toto forum  Bavím sa skvele . ale cenim si ze prislo zopar aj z tohoto fora a ceny pre nich boli velmi priatelske  kornak24 zolo simon 20E za skladbu martinlm 50E za skladbu mozem to kludne napisat takze baworaky sme si za to nekupili lebo robil na tom miso aj ja pol napol
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #62 kedy: 06. Apríl , 2011, 22:56:32 »

nastastie vsetci slovenski klienti aj zahranicni co nahravali nepoznali toto forum  Bavím sa skvele . ale cenim si ze prislo zopar aj z tohoto fora a ceny pre nich boli velmi priatelske  kornak24 zolo simon 20E za skladbu martinlm 50E za skladbu mozem to kludne napisat takze baworaky sme si za to nekupili lebo robil na tom miso aj ja pol napol
Môže byť a verím tomu, že  ste na tom nezbohatli. Ale len zopakujem. Keď je empatia (ak je nejaká), čo bráni aj tebe napisať nejaký blog - príspevok na túto tému?
Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #63 kedy: 06. Apríl , 2011, 22:58:45 »

ta empatia sa vola pracovna vytazenost  Bavím sa skvele
Zaznamenané

stoka!
marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #64 kedy: 06. Apríl , 2011, 23:00:28 »

ta empatia sa vola pracovna vytazenost  Bavím sa skvele
Nechapem, dovolim si tvrdit, ze neverim, ze denne spis 4 - 5 hodin (len posledne 2 - 3 mesiace - u mna), alebo som ta fakt nepochopil, ci myslis svoju pracovnu vytazenost... sorry, nedopaluje mi to.  Popiskujem si
« Posledná zmena: 06. Apríl , 2011, 23:01:37 od marianguitar » Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #65 kedy: 06. Apríl , 2011, 23:07:06 »

mas pravdu, 5 hod spanku je pre mna tazky luxus.

pracovna vytazenost znamena ze makame sustavne na 2-3 projektov, kazdy den 7 dni v tyzdni + robota ktora nas zivi (u mna skola)
Zaznamenané

stoka!
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #66 kedy: 06. Apríl , 2011, 23:07:46 »

nic, radsej si zahryznem do jazyka

miso-kolo - rob si svoju prácu dobre, je to super, aj ja som rád, že je na Slovensku ďalšie slušné štúdio a sú tam ľudia, ktorí tomu rozumejú. Lenže nechápem, prečo práve ľudia odtiaľ sem na fórum chodia furt vyrývať. Iná snaha, ako vaša, je vám len pre srandu, zo všetkého si robíte prdel. Možno by bolo užitočnejšie, presne ako hovorí marián /ktorého som tiež pred rokmi bral s rezervou, ale po čase si jeho snahu cením o to viac/, čo tak miesto toho radšej pomôcť?

V tom v čom ste dobrí - ty, musicman.. môžete prihodiť užitočné informácie z vašej oblasti - nahrávanie, mix, mastering. Čo tak spraviť nejaký článok, kľudne aj sériu článkov a prihodiť ich sem na portál?
Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #67 kedy: 06. Apríl , 2011, 23:09:01 »

mas pravdu, 5 hod spanku je pre mna tazky luxus.

pracovna vytazenost znamena ze makame sustavne na 2-3 projektov, kazdy den 7 dni v tyzdni + robota ktora nas zivi (u mna skola)
Ak je to pravda, že 5 hodin denne spavaš permanentne, tak ťa obdivujem a divím sa, že ti ešte zdravie slúži (myslene v dobrom)...
« Posledná zmena: 06. Apríl , 2011, 23:10:27 od marianguitar » Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #68 kedy: 06. Apríl , 2011, 23:11:57 »

miso-kolo - rob si svoju prácu dobre, je to super, aj ja som rád, že je na Slovensku ďalšie slušné štúdio a sú tam ľudia, ktorí tomu rozumejú. Lenže nechápem, prečo práve ľudia odtiaľ sem na fórum chodia furt vyrývať. Iná snaha, ako vaša, je vám len pre srandu, zo všetkého si robíte prdel. Možno by bolo užitočnejšie, presne ako hovorí marián /ktorého som tiež pred rokmi bral s rezervou, ale po čase si jeho snahu cením o to viac/, čo tak miesto toho radšej pomôcť?

V tom v čom ste dobrí - ty, musicman.. môžete prihodiť užitočné informácie z vašej oblasti - nahrávanie, mix, mastering. Čo tak spraviť nejaký článok, kľudne aj sériu článkov a prihodiť ich sem na portál?


***** päť hviezdičiek!
Zaznamenané

urmo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



WWW
« Odpoveď #69 kedy: 07. Apríl , 2011, 10:25:50 »

Gratulujem!!!  :)
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #70 kedy: 07. Apríl , 2011, 12:49:14 »

Klasika, dvaja Slovaci pokope a hned sa topia vzajomne v lyzicke vody.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #71 kedy: 07. Apríl , 2011, 16:39:53 »

Klasika, dvaja Slovaci pokope a hned sa topia vzajomne v lyzicke vody.  Bavím sa skvele
Chviľku som sa stavil pri compe, som na služobke, ale nedá mi, proghoper máš pravdu...
Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #72 kedy: 08. Apríl , 2011, 17:10:36 »

Gratulujem!!!  :)
Díki urmo, aj u teba si to cením, lebo viem že si dobrý gitarista a nadšenec pre tieto veci.
Tak to vyzerá že sa predsa len všedci netopíme v lyžičke vody...
Zaznamenané

marianguitar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 382



WWW
« Odpoveď #73 kedy: 09. Apríl , 2011, 10:58:00 »

Ak môžem pokračovať, viem, že na tomto fore je dosť skúsených praktikov, tak napríklad, kdo by mal záujem prispieť napr. do témy o aparátoch gitaristov

http://www.marianguitar.com/index6.html

Ja som tam nahodil úplne základné prvotné info o tom, čo ktorá skupina znamená a predstavuje, ale ak by mal nikto záujem to doplniť a rozšíriť budem rád...
Zaznamenané

vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #74 kedy: 09. Apríl , 2011, 11:12:44 »

inak ten vyraz torzna tyc to mas odkial? lebo to v tych videach dost casto pocujem a torzna tyc pokial ja viem sa pouziva v napravach aut a je to principialne nieco uplne ine ako nastavitelna vyztuha aj v anglictine je rozdiel truss rod a torsion bar
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.094 sekund, 24 otázok.