Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
22. September , 2024, 00:11:22
Strán: 1 [2] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: kytara a počítač  (Prečítané 3092 krát)
0 užívateľov a 6 Hostí prehliada túto tému.
opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #15 kedy: 11. Apríl , 2011, 09:28:05 »

sak si ju kup, a uvidis  Som frajer
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #16 kedy: 11. Apríl , 2011, 09:54:13 »

Kaolko a Styrioci su stari pankaci, oni nic nepotrebuju nikdy a ziju si po svojom  Ja som čert..
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #17 kedy: 11. Apríl , 2011, 10:19:59 »

Kaolko a Styrioci su stari pankaci, oni nic nepotrebuju nikdy a ziju si po svojom  Ja som čert..
jasne, ze nie  Bavím sa skvele

ale nie, ked sa chcem nieco naucit o recordingu, tak si prejdem fora a clanky na nete, ktore su tomu venovane a su pisane ludmi, ktory sa tomu venuju a nebudem sa obracat na nejaku 5 rokov staru, povrchnu knizku pisanu pseudoodbornikom na vsetko stylom varime chutne, zdrave a lacino ?§!.
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #18 kedy: 11. Apríl , 2011, 10:48:38 »

jasne, ze nie  Bavím sa skvele

ale nie, ked sa chcem nieco naucit o recordingu, tak si prejdem fora a clanky na nete, ktore su tomu venovane a su pisane ludmi, ktory sa tomu venuju a nebudem sa obracat na nejaku 5 rokov staru, povrchnu knizku pisanu pseudoodbornikom na vsetko stylom varime chutne, zdrave a lacino ?§!.
No to si dal vcelku blby priklad, lebo recepty na internete su z 90% totalne sracky pisane amatermi a chuti to otrasne  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Duger
Hosť
« Odpoveď #19 kedy: 11. Apríl , 2011, 11:34:04 »

No to si dal vcelku blby priklad, lebo recepty na internete su z 90% totalne sracky pisane amatermi a chuti to otrasne  Bavím sa skvele

neverim ze by sa pustil na pisanie knihy keby o tom nic nevedel...ale zas davam aj za pravdu ze ked pise aj neviem o com.. Ze to bude povrchne...mozno.. To tazko povedat
Zaznamenané
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #20 kedy: 11. Apríl , 2011, 11:45:52 »

Podla mna by si lepsie zainvestoval do knihy Praxe zvukovej techniky.
« Posledná zmena: 11. Apríl , 2011, 11:48:48 od Yaro » Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
Duger
Hosť
« Odpoveď #21 kedy: 11. Apríl , 2011, 11:48:15 »

Podla mna by si lepsie zainvestoval do knihy Kurzy zvukovej techniky.

ja sa nechcem učiť študiove nahravanie typu, mikrofon pred box... chcem to robiť čisto v PC cez pluginy, a v zvukovej technike bude dačo uplne ine...
Zaznamenané
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #22 kedy: 11. Apríl , 2011, 11:59:27 »

ja sa nechcem učiť študiove nahravanie typu, mikrofon pred box... chcem to robiť čisto v PC cez pluginy, a v zvukovej technike bude dačo uplne ine...
Aj pri tomto druhu nahravania platia iste vzorce, ktore by si mal respektovat, ako a kedy pouzivat inserty, kedy sendy. Ako pouzivat kompresory, eqvalizery, dozvukove procesory (hoci aj ako pluginy).  Co je to side chain compresia a xy dalsich veci. Cize ja by som odporucal tuto knihu plus nejaky navod k tvojmu programu. Tato tvoja kniha tiez nemusi byt zla, mali by sa doplnat..
« Posledná zmena: 11. Apríl , 2011, 12:00:29 od Yaro » Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
Duger
Hosť
« Odpoveď #23 kedy: 11. Apríl , 2011, 14:12:59 »

ako a kedy pouzivat inserty, kedy sendy. Ako pouzivat kompresory, eqvalizery, dozvukove procesory (hoci aj ako pluginy).  Co je to side chain compresia a xy dalsich veci.

presne toto očakavam od tej knihy.. ciže ked sa toto dozviem som spokojny...a nebudem lutovať
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #24 kedy: 11. Apríl , 2011, 15:17:15 »

presne toto očakavam od tej knihy.. ciže ked sa toto dozviem som spokojny...a nebudem lutovať

ale to v tej kytara a PC knihe nenajdes. toto najdes pekne povysvetlovane v tej praxe zvukove techniky...
Zaznamenané
Duger
Hosť
« Odpoveď #25 kedy: 11. Apríl , 2011, 15:19:45 »

ale to v tej kytara a PC knihe nenajdes. toto najdes pekne povysvetlovane v tej praxe zvukove techniky...

no, stiahol som knihu Praxe zvukové techniky (Václav Vlachý) ... a je to presne to čo som myslel.. čiže študiove nahravanie na fyzickom HW, druhy mikrofonov, spôsoby snimania, mixy.. a nič z toho ma nezaujima...(aspon momentalne)  Smútim ... ale tak zatial som to len prescrooloval...pozrem sa nato este podrobnejšie.. ale aj tak neviem no.. je tam vela pre mna zbytočnych veci
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #26 kedy: 11. Apríl , 2011, 17:50:43 »

no, stiahol som knihu Praxe zvukové techniky (Václav Vlachý) ... a je to presne to čo som myslel.. čiže študiove nahravanie na fyzickom HW, druhy mikrofonov, spôsoby snimania, mixy.. a nič z toho ma nezaujima...(aspon momentalne)  Smútim ... ale tak zatial som to len prescrooloval...pozrem sa nato este podrobnejšie.. ale aj tak neviem no.. je tam vela pre mna zbytočnych veci

tak potom neviem (a asi ani ty), ze co chces... respektove chces vedet cosi, len sa Ti nechce to ucit a chcel by si "nahravame kytarove party snadno a rychle" s velkou obrazkovou prilohou... tak potom skus knihu, na ktoru sa pytas, mozno je super a presne pre Teba...

 Na zdravie!
Zaznamenané
Duger
Hosť
« Odpoveď #27 kedy: 11. Apríl , 2011, 18:22:12 »

tak potom neviem (a asi ani ty), ze co chces... respektove chces vedet cosi, len sa Ti nechce to ucit a chcel by si "nahravame kytarove party snadno a rychle" s velkou obrazkovou prilohou... tak potom skus knihu, na ktoru sa pytas, mozno je super a presne pre Teba...

 Na zdravie!

musim suhlasiť :) važne neviem čo konkretne chcem, a chce sa mi to ucit .. akurat nie "zbytočnosti ".. vyzera to tak že nakonec si prečitam aj tu Praxe zvukové techniky.. a potom uvidim/zistim čo vlastne chcem.. momentalne neviem nič.. čiže nemožem vedieť čo chcem :D

zatial dik za rady  Na zdravie!
Zaznamenané
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #28 kedy: 11. Apríl , 2011, 21:38:32 »

A uz vieme preco sa pisu knihy ako:  UPLETTE SI SVETER ZA DVA ZIMNE VECERY.  Lebo to ludia chcu citat. Normalne som zacal zvazovat ze nejaku rychlokvasenu knihu zbucham. Dik za napad  Na zdravie!
« Posledná zmena: 11. Apríl , 2011, 21:39:52 od Yaro » Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
Duger
Hosť
« Odpoveď #29 kedy: 11. Apríl , 2011, 21:50:13 »

A uz vieme preco sa pisu knihy ako:  UPLETTE SI SVETER ZA DVA ZIMNE VECERY.  Lebo to ludia chcu citat. Normalne som zacal zvazovat ze nejaku rychlokvasenu knihu zbucham. Dik za napad  Na zdravie!
Smútim
Zaznamenané
Strán: 1 [2] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.085 sekund, 23 otázok.