Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 16:16:28
Strán: 1 2 [3] 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Cubo - Eli's Theme  (Prečítané 7805 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #30 kedy: 16. Apríl , 2011, 11:31:44 »

Uff... fakt ti to kape.

Mám pocit, že si skladbu skomponovanú pre klavír tou gitarou úplne znásilnil. Nepatrí tam. Atmosféru skladby priam patetizuje.
Taká malá päsť na oko. Ale vždy lepšie ako stevinove aranže pre sic  Žmurk



« Posledná zmena: 16. Apríl , 2011, 11:32:45 od BrokenWings » Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #31 kedy: 16. Apríl , 2011, 11:36:31 »

Uff... fakt ti to kape.

Mám pocit, že si skladbu skomponovanú pre klavír tou gitarou úplne znásilnil. Nepatrí tam. Atmosféru skladby priam patetizuje.
Taká malá päsť na oko. Ale vždy lepšie ako stevinove aranže pre sic  Žmurk





diky :) skladba nieje pre klavir ale pre slacikovy orchester...
Zaznamenané
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #32 kedy: 16. Apríl , 2011, 11:45:59 »

Vidíš, som hovädo,nevšímaj si ma.  :)

Aj tak si myslím, že do toho klavíra je to priveľa. Skús vlastnú kompozíciu alebo back tracky pre gitaru.
Pre niečo sa tie skladby jednoducho tak robia.

Do tohoto sa dá fajn vyblázniť, ale na serióznu gitaru je to nevďačné.
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #33 kedy: 16. Apríl , 2011, 11:48:35 »

Vidíš, som hovädo,nevšímaj si ma.  :)

Aj tak si myslím, že do toho klavíra je to priveľa. Skús vlastnú kompozíciu alebo back tracky pre gitaru.
Pre niečo sa tie skladby jednoducho tak robia.

Do tohoto sa dá fajn vyblázniť, ale na serióznu gitaru je to nevďačné.

ved v pohode, ja som rad ze si si to pustil  Na zdravie!
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #34 kedy: 17. Apríl , 2011, 15:46:39 »


nijak ma ten napad gitarovat do toho klaviru nepoburuje. ladive problemy to ma, toto by gitarista co akoze chce solovat a neni drevo nemal dopustit.

zvucik je taky... tvrdis, ze to je Les Paul robeny a ze je paradny... furt tu kupujes a predavas krabicky a kokotinky a kombicka a potom mas etse nejaky Plexi klon.. tak reku ze by ten zvucik mohol byt aj lepsi trochu, nie ?  Žmurk
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #35 kedy: 17. Apríl , 2011, 21:37:00 »

nijak ma ten napad gitarovat do toho klaviru nepoburuje. ladive problemy to ma, toto by gitarista co akoze chce solovat a neni drevo nemal dopustit.

zvucik je taky... tvrdis, ze to je Les Paul robeny a ze je paradny... furt tu kupujes a predavas krabicky a kokotinky a kombicka a potom mas etse nejaky Plexi klon.. tak reku ze by ten zvucik mohol byt aj lepsi trochu, nie ?  Žmurk

Rasto dik za nazor :) ono aparaty mam fajne len som ich este neskusal nahravat ale asi zacnem lebo ako nahravam cez pluginy zvuk este nikto nepochvalil...
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #36 kedy: 17. Apríl , 2011, 21:48:28 »

vsak sa nauc nastavit dobry zvuk s pluginmi a mozno niekto pochvali..menej je viac..exciter naco?
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #37 kedy: 18. Apríl , 2011, 11:16:36 »

vsak sa nauc nastavit dobry zvuk s pluginmi a mozno niekto pochvali..menej je viac..exciter naco?

to sa mi podarilo zatial len raz v jednej ukazke a bola to cisto len plexina z podfarmu :D exciter sam neviem... ale ono je pravda ze som chcel vyskovejsi zvuk...
Zaznamenané
opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #38 kedy: 18. Apríl , 2011, 14:23:06 »

mne sa ta skladba harmonicky paci. Da sa instrumentalne rozpracovat, bud tam dat tie slaciky, ale este viac mi to pripomina Knopflera. Zvuk gitary sa mi nezda moc vydareny, mohol by sa aj pocas skladby zmenit na stavnatejsi na zvyraznenie nejakej casti...ale este lepsie by bolo skladbu prepracovat tak, za v nej pride nejaka gradacia, nastup dalsich nastrojov a podobne...Pre mna je to knopflerovka s potencialom...
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #39 kedy: 19. Apríl , 2011, 14:48:43 »

mne sa ta skladba harmonicky paci. Da sa instrumentalne rozpracovat, bud tam dat tie slaciky, ale este viac mi to pripomina Knopflera. Zvuk gitary sa mi nezda moc vydareny, mohol by sa aj pocas skladby zmenit na stavnatejsi na zvyraznenie nejakej casti...ale este lepsie by bolo skladbu prepracovat tak, za v nej pride nejaka gradacia, nastup dalsich nastrojov a podobne...Pre mna je to knopflerovka s potencialom...

diky za nazor :) inac ta skladba nieje moja, je to cover :) aspon viem na com nabuduce popracovat Na zdravie!
Zaznamenané
Srnac
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 322


« Odpoveď #40 kedy: 26. Apríl , 2011, 10:11:15 »

Mne sa to zda intonacne ok  Žmurk :) Je to pekné
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #41 kedy: 26. Apríl , 2011, 10:20:47 »

Az teraz som si to vypocul.

Hned na prve tony klavira vo mne evokolovali Rudessa z DT.  Bavím sa skvele A ta gitara dalej, uplne sa mi vyplnilo ocakavanie - je to take, ako ked Petrucci s Rudessom si hraju tie svoje jamky. :) Pekne to je. Skoda, ze to miestami ku koncu neladi (tie bendy myslim).
« Posledná zmena: 26. Apríl , 2011, 10:21:21 od Branko » Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #42 kedy: 26. Apríl , 2011, 16:13:03 »

Az teraz som si to vypocul.

Hned na prve tony klavira vo mne evokolovali Rudessa z DT.  Bavím sa skvele A ta gitara dalej, uplne sa mi vyplnilo ocakavanie - je to take, ako ked Petrucci s Rudessom si hraju tie svoje jamky. :) Pekne to je. Skoda, ze to miestami ku koncu neladi (tie bendy myslim).

dik za nazor :) mas pravdu ten posledny bend pri konci je dost mimo, ale nakoniec som ho tam nechal lebo sa mi to volako pacilo  Bavím sa skvele
Zaznamenané
opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #43 kedy: 27. Apríl , 2011, 09:11:20 »

bendy nemoseju ladit, do picci  Zdravíčko
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #44 kedy: 27. Apríl , 2011, 10:52:21 »

bendy nemoseju ladit, do picci  Zdravíčko
Bavím sa skvele Zdravíčko
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.092 sekund, 22 otázok.