Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
01. Júl , 2024, 17:28:40
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Funny Faces  (Prečítané 4392 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
lednicky1
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 310



« kedy: 17. Apríl , 2011, 19:35:59 »

http://bandzone.cz/funnyfaces

http://www.facebook.com/home.php#!/pages/Funny-Faces/9061737543


Tak, ked tu boli dake pozitivne ohlasy na kapelu v ktorej, hram hovorim si preco jej nezalozit topic :)
Taakze, chcel by som pocut vas nazor, co by ste vychytali este, zmenili atd... s novym basakom hrame asi 2 mesiace normalne tj. pravidelne skusky a tak.. :D Texty a melodie spevov robi spevak a hra podmazy, ja mam na starosti hudbu a aranzma, solovu gitaru daky vokal... Dakujem za kazdy ohlas Na zdravie!
este dodam ak by ste sa cudovali kto hra na klavesoch konkretne v why do people cover before rain, tak som to ja :D
« Posledná zmena: 17. Apríl , 2011, 19:37:28 od lednicky1 » Zaznamenané

Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #1 kedy: 17. Apríl , 2011, 19:41:20 »

fakt dobre. ty si to nahraval? ci to je zo studia?
Zaznamenané
lednicky1
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 310



« Odpoveď #2 kedy: 17. Apríl , 2011, 19:42:32 »

zo studia jasne... mozem odporucit museapolymnia ci ako sa to pise... velmi dobra spolupraca
Zaznamenané

jibbarocks
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 439


« Odpoveď #3 kedy: 17. Apríl , 2011, 20:10:25 »

Dobre je to lubi sa mi to,aj spevak dobre frazuje.Len tak dalej  Na zdravie! Na zdravie!
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #4 kedy: 17. Apríl , 2011, 21:11:00 »

este dodam ak by ste sa cudovali kto hra na klavesoch konkretne v why do people cover before rain, tak som to ja :D

Nie si ty jeden z top mladych klaviristov na Slovensku? Ved si aj nejake sutaze povyhraval...
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #5 kedy: 17. Apríl , 2011, 21:28:47 »

spevak mi pripomina trochu Bona z U2 tym hlasom
Zaznamenané

kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #6 kedy: 17. Apríl , 2011, 21:38:34 »

Mne sa to tiez paci. Zvuk je v pohode a arranze su nadpriemerom. Pocujem tam naozaj velmi vela kapiel, ktore mam rad. Ta prva mi pripomina Stone Roses.  :)
Zaznamenané
lednicky1
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 310



« Odpoveď #7 kedy: 17. Apríl , 2011, 21:51:38 »

Nie si ty jeden z top mladych klaviristov na Slovensku? Ved si aj nejake sutaze povyhraval...

aa, tak moze byt trosku :) :D pred 2 rokmi som ju vyhral a aj ted asi pred 2 tyzdnami kategirou do 20 rokov  Na zdravie!
Dakujem  za pozitivne ohlasy cenim si to velmi :) ale co vam tam prekaza alebo vadi, co by ste zmenili?
Zaznamenané

kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #8 kedy: 17. Apríl , 2011, 21:53:01 »

ale co vam tam prekaza alebo vadi, co by ste zmenili?

So svojim talentom by si mohol robit aj prepracovanejsiu muziku.  Beeee
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #9 kedy: 17. Apríl , 2011, 22:44:39 »

ale co vam tam prekaza alebo vadi, co by ste zmenili?
ja som sa vyjadril uz inde... ja by som skusil niektore pesnicky (zatial tam mate len tie 4) potom viac postavit na klavirnom zvuku, ked ti to tak ide  :) Pri tejto hudbe je to vzdy kompatibilne, navyse rozsirite si kruh v ktorom sa da potom hybat. Ale ked ide cisto o gitarovu hudbu potom som ticho.
Zaznamenané
kuko6
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 171


« Odpoveď #10 kedy: 18. Apríl , 2011, 07:07:39 »

mne to pride tak, ze tam je podla mna najcastejsia chyba takych slovenskych kapiel, ze je to robene dost monotonne, ze skladba sa moc nevyvija.. proste, ze cele mi to pride ako nejaky zaciatok niecoho a cakam, ze daco pride a nepride
Zaznamenané
lednicky1
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 310



« Odpoveď #11 kedy: 18. Apríl , 2011, 19:13:53 »

mne to pride tak, ze tam je podla mna najcastejsia chyba takych slovenskych kapiel, ze je to robene dost monotonne, ze skladba sa moc nevyvija.. proste, ze cele mi to pride ako nejaky zaciatok niecoho a cakam, ze daco pride a nepride
trebars v you got to think som navrhol spravit tu masovu cast s tymi akordami slapavu... a spevaka som dlho musel ukecavat nato aby to tak bolo... on chce takto jednoducho robit veci...
Aaa to prepracovanie spyros... tiez su proti stylu dream theater, lebo to ma byt orientovane pre vekovu kategoriu do 25 rokov nech sa čičiny vyskacu... tak to berie spevak aspon...
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #12 kedy: 18. Apríl , 2011, 19:24:14 »

Aaa to prepracovanie spyros... tiez su proti stylu dream theater, lebo to ma byt orientovane pre vekovu kategoriu do 25 rokov nech sa čičiny vyskacu... tak to berie spevak aspon...

Ja som nevinny, ja som Ti nic nekazal prepracovat.

V takom style potrebujete mat hity a spievat po slovensky, ak sa chce spevak presadit tu. Ake jednoduche  Na zdravie!

PS: čičiny som precital ako ciciny.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
kuko6
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 171


« Odpoveď #13 kedy: 18. Apríl , 2011, 22:55:16 »

tak lebo napady tam pocut dobre, len na toto neviem ci si vela ludi zaskace.. a este ked to nieje po slovensky
a mne to aspon tak cele pride, ze mate na viac a zbytocne to tak tlacite do takehoto v podstate jednoducheho a monotonneho volacoho, co je podla mna dost strata casu
Zaznamenané
lednicky1
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 310



« Odpoveď #14 kedy: 09. Október , 2011, 11:57:59 »

Ahojte, trosku to tu upnem.. asi pred 2 tyzdnami sme dotocili klipa.      Zdravíčko 

A v studiu dalsie EPcko.. odkazy z youtube:

.. trosku som sa zacal hrat s klavesom tuto je to pocut. :D 





Hovorte nazory co ako sa paci nepaci. dik :)

 
Zaznamenané

Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.066 sekund, 23 otázok.