Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
02. Máj , 2024, 03:15:18
Strán: 1 [2] 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Vymena krku gitary  (Prečítané 8282 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #15 kedy: 18. Apríl , 2011, 19:03:06 »

Dlho som nanu šetril
To je vtip? tie gitary idu doslova za facku.
Niekto si robí srandu
Zaznamenané
adkocho
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 149


« Odpoveď #16 kedy: 18. Apríl , 2011, 19:08:24 »

Tak ak si študent a rodičia ty neprispeju ani cent tak my prosim povedz ako bysi len tak na flek zohnal 260 €.... brigadu nemam kdo by zamestnal 17 ročneho študenta...takže ako mam zohnat len tak 260 € ved toje pomerne dost...ak nepracujem....a za facku to kde si videl?lacnejšie ako 200 € som gitary vintage nikde nevidel...nepotrebujem eipphone ani podobne..chcem proste vintagku v100  Popiskujem si
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #17 kedy: 18. Apríl , 2011, 19:10:28 »

moj predosly komentar beriem spat s tym gibson LP .. som si myslel ze ide o nejaky normalny vintage LP... ale poviem len ze - ked som mal 17 mal som svoju prvu gitaru.. za 15 000 korun vtedy.. to bol iny peniaz.. brigada to isti.. netreba byt lenivy len
Zaznamenané

sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #18 kedy: 18. Apríl , 2011, 19:11:24 »

No 260 je za vintage trochu vela popravde
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
adkocho
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 149


« Odpoveď #19 kedy: 18. Apríl , 2011, 19:17:01 »

Skutočne?A najdeš mi nejaku ktora bude lacnejšia?Može byt aj z česka...no ja som sa pokušal a nič...ta moja mala meneny EMG 81 snimač a dorabane zamky na ladeni je vo vybornom stave jedine čoje ten skurveny problem je ten krk...proste mam doma squiera ale lepšie sami hraje na tychto LPčkach...a absolutne sami nepači LPčko so skrutkovanym krkom som proste na tieto pičoviny detailista...
Hej ale ako mam zohnat brigadu ked chodim do školy?! A kdo mi da brigadu?! tak vidiš...cez prazdniny možno...
A čo mate proti Vintage gitaram samozrejme sa nemožu zrovnavat s gibsonmi ani s vyšimi radami epiphone ale na svoju cenu su to podlam ojho užasne nastroje....a v svojej cenovej kategorii nemaju konkurenta podla mojho nazoru epiphone už klessa kvalita podla mojho a treba mat štastie na "kus"
Zaznamenané
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #20 kedy: 18. Apríl , 2011, 19:20:19 »

Teraz ich je uz pomenej, ale chodili lacnejsie. Vintage som mal, ale SG, super gitary su to za tu cenu.
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #21 kedy: 18. Apríl , 2011, 19:21:24 »

počas strednej školy som si našporil/pokupoval gear daleko za 3000€. A to nebyvam v blave, rodičia nič neprispeli, a pracoval som vlastnymi rukami. Takže túto výhovorku neberiem  Zdravíčko Pečene holuby málokmu do úst padajú, takže netreba čakať.
Ale ine som chcel.

Tie gitary sa daju v pohode zohnať aj za lacnejšie jak 200€. Každopadne tuto predaj (to tušim ani neni v100 icon seria ale dačo nižšie) a kup regulernu. A už preboha nekupuj naslepo ale chod si ju ohmatat. Ked boli par rokov dozadu vypredaje tychto gitar za 5tisic, a skušal som ich tak boli dosť veľké rozdiely. Ale inak relativne slušné gitary za facku

/dufam že si nekupil tú čo má floydovy zámok pri nultom pražci, pane bože
« Posledná zmena: 18. Apríl , 2011, 19:22:25 od pelko » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #22 kedy: 18. Apríl , 2011, 19:22:38 »

za 200e mozes byt detailista akurat tak pokial mas konicek stavanie domcekov zo zapaliek :) nic v zlom ale - you get what you paid for.. za taketo prachy cakat ze nieco bude mega a potom este uvazovat ze ci nahodou nepomoze prestavba na lepeny krk ktora bude stat asi tolko co si dal za gitaru mi pride totalne out..
ser na to proste to predaj, dosetri a kup si nejaku normalnu gitaru.. myslim tym hocico v nejakej normalnej cenovej kategorii lebo za 200e som ani nemyslel ze sa vobec gitary predavaju..
Zaznamenané

adkocho
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 149


« Odpoveď #23 kedy: 18. Apríl , 2011, 19:37:54 »

pelko: prosimta možeš mi povedat ako si to dokazal?teraz važne hladal som brigadu v tesku/billa a taketo predajne...všade plno...
Cez vikendy ma niekedy oco vezme na brigadu ale to malokedy...tak neviem kde si zohnal 3000 € rozpredaval si veci co co?organy sa tiež daju predavat že? :-D
kaolko: no tak možem snad chciet gitaru ktora bude tak ako ma byt...a nie LP so skrutkovanym krkom...inak čo som sem napisal problem alebo čokolvek okamžite ste mna tu zdrbali a poslali k šipku neničte moje iluzie :-D
Zaznamenané
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #24 kedy: 18. Apríl , 2011, 19:52:20 »

myslím že to ako som ich zarobil nieje až tak podstatné, už tu nemáme socík takže o peniaze nieje núdza (ani pre mladých) ak ich človek chce a nieje lavý. Poznám 17ročnú čašníčku v pizzerke, a za poobedie zarobí (plat+tringelty) tolko že by nejeden chlap gulil očami  Popiskujem si dnes už je tolko možností... jedny prazdniny v taliansku stravene zbieranim jablk a môžeš si hneď kupit vysnívanú zostavu...

A daj fotku tej gitary, naozaj ma to zaujíma. Mám pocit že sa v bazári pohybovala zbastlená vintage od domaceho kutila, dufam že to nieje ona
Zaznamenané
Sanchez
stály hosť
*****
Príspevkov: 802



WWW
« Odpoveď #25 kedy: 18. Apríl , 2011, 19:53:23 »

pelko: prosimta možeš mi povedat ako si to dokazal?teraz važne hladal som brigadu v tesku/billa a taketo predajne...všade plno...
Cez vikendy ma niekedy oco vezme na brigadu ale to malokedy...tak neviem kde si zohnal 3000 € rozpredaval si veci co co?organy sa tiež daju predavat že? :-D
kaolko: no tak možem snad chciet gitaru ktora bude tak ako ma byt...a nie LP so skrutkovanym krkom...inak čo som sem napisal problem alebo čokolvek okamžite ste mna tu zdrbali a poslali k šipku neničte moje iluzie :-D

Čo Ti vadí na tom, že Ti niekto napíše narovinu pravdu a snaží sa Ti poradiť? Základ toho, aby si sa mal dobre a mohol si užívať život je v tom, že príjmeš pravdu a pozrieš sa jej do očí. Proste si urobil k...tinu a ďalšiu, ešte väčšiu, chceš urobiť. Pelko, aj Kaolko Ti napísali dobre. Ale ak chceš hrať na ilúzie namiesto dobrej gitary, tak smelo pokračuj.
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #26 kedy: 18. Apríl , 2011, 20:07:28 »

ok beriem spat teda.. velmi si zelam aby ta gitara hrala dobre.. je mi luto, ze stala az 260 eur a takto si sa sklamal.. pevne dufam, ze nasledna rekonstrukcia jej nielen ze zlepsi zvuk ale aj vyzor a ze takato investiciasa ti vrati v podobe celkovej spokojnosti.. urcite ju nepredavaj, v tom lepenom krku tkvie jej potencial, podobne ako ked samsonovi ostrihali vlasy..
Zaznamenané

focus
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 127



« Odpoveď #27 kedy: 18. Apríl , 2011, 20:44:29 »

/dufam že si nekupil tú čo má floydovy zámok pri nultom pražci, pane bože

Preboha, až si kúpil tú gitaru, čo som videl na bazoši so zámkom namiesto nultého pražca, tak ju pôvodnému majiteľovi okamžite vráť, dobre mu ju otrieskaj o hlavu a spýtaj sa ho, ako ju doladil, keď zamkol struny, taký  nezmysel a barbarstvo na gitare som ešte nevidel, uvedom si že tam máš týmto pádom nepoužiteľné ladenie.
« Posledná zmena: 18. Apríl , 2011, 20:45:29 od focus » Zaznamenané
Duger
Hosť
« Odpoveď #28 kedy: 18. Apríl , 2011, 20:47:12 »

Panebože, až si kúpil tú gitaru, čo som videl na bazoši so zámkom namiesto nultého pražca, tak ju pôvodnému majiteľovi okamžite vráť, dobre mu ju otrieskaj o hlavu a spýtaj sa ho, ako ju doladil, keď zamkol struny, taký  nezmysel a barbarstvo na gitare som ešte nevidel, uvedom si že tam máš týmto pádom nepoužiteľné ladenie.

ja som tu taku gitaru hodil... :D si pametam este dakedy medzi prvymi prispevkami mojimi... a vrchnosť mi pisala že čo je natom divne :D mala vintage tremolo tušim a zamky
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #29 kedy: 18. Apríl , 2011, 20:55:19 »

nebavime sa ale o gitare v style LP kde neni floyd? ved o to prave ide ze pevna kobyla plus zamky ci? :)
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.077 sekund, 22 otázok.