Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 11:51:01
Strán: [1] 2 3 ... 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Bicie  (Prečítané 22991 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
PigDog
Hosť
« kedy: 26. Apríl , 2011, 12:43:16 »

Zdarec! Nevie niekto nejaky program na programovanie biciich? Len nech to znie aj ako normalny drumkit bo niektore tie simulacie su na p... . Vopred vdaka  Na zdravie!
Zaznamenané
PigDog
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 26. Apríl , 2011, 12:44:12 »

a este jedna pomienka, nech to je stand alone
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #2 kedy: 26. Apríl , 2011, 21:11:51 »

nic take neexistuje
Zaznamenané
Sanchez
stály hosť
*****
Príspevkov: 802



WWW
« Odpoveď #3 kedy: 26. Apríl , 2011, 21:21:26 »

Zdarec! Nevie niekto nejaky program na programovanie biciich? Len nech to znie aj ako normalny drumkit bo niektore tie simulacie su na p... . Vopred vdaka  Na zdravie!

http://www.hydrogen-music.org/hcms/
Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 26. Apríl , 2011, 22:01:30 »

Mozem sa opytat na aky ucel to chces, ked to chces mat standalone? Resp. do akej miery standalone? Lebo mi pride, ze lepsie mat este k povodnemu interfejsu nejake doplnujuce moznosti ktore ponuka nejaka workstation. Z edicie NI mi pridu vcelku spoko banky abbey roads 60, 70, 80... ale to ide samozrejme do kontaktu, takze ti bohuzial v tomto asi nepomozem...
 Je mi do plaču
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #5 kedy: 26. Apríl , 2011, 22:14:53 »

Zdarec! Nevie niekto nejaky program na programovanie biciich? Len nech to znie aj ako normalny drumkit bo niektore tie simulacie su na p... . Vopred vdaka  Na zdravie!

hladas sample, sampler alebo ?

Battery je na bicie velmi slusny sampler, funguje aj standalone. sample uz do neho ake chces, od vyslovene vlastnych po cele komersne sady co sa daju nakupit...
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 26. Apríl , 2011, 22:26:14 »

hladas sample, sampler alebo ?

Battery je na bicie velmi slusny sampler, funguje aj standalone. sample uz do neho ake chces, od vyslovene vlastnych po cele komersne sady co sa daju nakupit...
On podla mna prave hlada standalone uz aj s vlastnou bankou (tak dedukujem kedze "tie simulacie su na picu").
No a pozeram, ze navyse to chce na "programovanie" bicich... cize kreslenie? Tak to NAOZAJ netusim, ci je nejaky standalone s kvalitnou bankou aby sa rovnala native soundu a zaroven by si v tom mal midimapu a moznost zhravat tracky...
« Posledná zmena: 26. Apríl , 2011, 22:31:21 od Pablo Woozy » Zaznamenané
opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #7 kedy: 27. Apríl , 2011, 09:15:14 »

nic take neexistuje

piccovina. BFD je stand alone
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #8 kedy: 27. Apríl , 2011, 10:48:33 »

piccovina. BFD je stand alone

nejak inac som to pochopil.. len teraz zasa nechapem, naco je niekomu mat a riesit to na stand alone?
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #9 kedy: 27. Apríl , 2011, 10:52:46 »

... len teraz zasa nechapem, naco je niekomu mat a riesit to na stand alone?

no ze ked mas nejaky bici kontroler ci nejake pady alebo pod, a chces na tom realtime hrat so samplami z PC, tak vtedy ma zmysel ked mas aplikaciu standalone, pokial nechces hned aj zaznamenavat midi... iny vyznam standalone moznosti ma nenapada, ale mozno PigDog nam napise, som zvedavy...
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #10 kedy: 27. Apríl , 2011, 11:01:40 »

no ze ked mas nejaky bici kontroler ci nejake pady alebo pod, a chces na tom realtime hrat so samplami z PC, tak vtedy ma zmysel ked mas aplikaciu standalone, pokial nechces hned aj zaznamenavat midi... iny vyznam standalone moznosti ma nenapada, ale mozno PigDog nam napise, som zvedavy...
Presne toto mi napadlo a preto som sa pytal naco to chce, ci nie na kontroler... ale v ramci toho, ze napisal na "programovanie" tak sa obavam, ze to chce fakt na zaznamenavanie.
Zaznamenané
opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #11 kedy: 28. Apríl , 2011, 09:08:46 »

pre mna ma stnad alone vyznam len taky, ze nemusim otvarat nijaky sekvencer, ak chcem otvorit aj BFD napriklad...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #12 kedy: 28. Apríl , 2011, 09:10:17 »

pre mna ma stnad alone vyznam len taky, ze nemusim otvarat nijaky sekvencer, ak chcem otvorit aj BFD napriklad...

no dobre, ale ak tp chces pouzit na nejake vygenerovanie bicich, tak snad by si mal naklikat nejake tie noty do nejakeho sekvenceru, ci jak inac sa to este robi ?
Zaznamenané
opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #13 kedy: 28. Apríl , 2011, 09:31:23 »

no dobre, ale ak tp chces pouzit na nejake vygenerovanie bicich, tak snad by si mal naklikat nejake tie noty do nejakeho sekvenceru, ci jak inac sa to este robi ?

vsak jasne, ja som len hodil poznamku, ze naco asi je stand alone (pre mna). Napriklad Guitar Rig ma vyznam byt stand alone, pretoze zapojis gitaru a hras...bicie mozno v takom pripade, ze budes mat nejaky drumkit (hardverovy), ako tu niekto pisal, a napojis sa napr. na BFD...tak si moze chalan doma buchat na pady a pocuvat dobre sample bicich. Ale pokial chce robit bezne hudbu po stopach v sekvenceri, tak stanalone nie je nutny. Staci VST...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #14 kedy: 28. Apríl , 2011, 09:41:04 »

si pamatam, ze este kedysi v roku 123 som taketo nasiel:

[img width= height=]http://www.oreillynet.com/digitalmedia/blog/images/HammerHead.JPG[/img]

uplna parada, je to free, ziadne trapne VST ale poctivy standalone  Ja som čert..

tu sa to da stiahnut:

http://www.threechords.com/hammerhead/download.shtml
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 3.09 sekund, 22 otázok.