Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 05:31:38
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: peavey envoy 110 alebo Kustom QUAD 65 DFX  (Prečítané 1040 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
GURKI
okukávač

Príspevkov: 1


« kedy: 17. Apríl , 2011, 21:11:44 »

Čaute, chcel by som sa opýtať ktoré z týchto dvoch je lepšie. Práve som si našiel kapelu a niečo potrebujem aby to v skúšobni aj nejako fičalo. O koncertoch ešte reč nie je. Rozumiem že zázraky čakať od toho nemôžem, ale na začiatok niečo treba. Aj rady že nekupuj nič a našetri si, poznám. Ale kým si na niečo riadne našetrím, zarobím, tak na niečom zatiaľ hrať predsa musím a chcem. V prípade efektov mám doma Korg AX5G a ešte death metal od digitechu. Hrať by som chcel niečo tvrdšie na štýl Korn, Deftones, ale taktiež aj niečo akustické ako seether aaron lewis a podobné. Gitary mám Ibanez GRG170 dx a elektroakustiku Takamine eg260c bl. Nové kombo kupovať teraz nebudem, chcem iba niečo z bazosu co niekto predáva, tak max. do 130 €. čiže tak, za všetky rady vrelá vďaka :p
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #1 kedy: 18. Apríl , 2011, 11:17:37 »

ja by som bral kustom, ma to viac wattov a pocul som to, na tranzistor slusny zvuk... Na zdravie!
Zaznamenané
caparison
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 83



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 18. Apríl , 2011, 11:36:55 »

S Kustomom mam dobre skusenosti, mozem odporucit  :)
Zaznamenané
kos99
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 295



« Odpoveď #3 kedy: 25. Apríl , 2011, 06:57:25 »

co hlava jiný názor já bych bral PV Envoy byla to nejpovedenejší řada trandáků vubec  velmi slušný zvuky  i zkreslený 
já jsem kdysi zkoušel Kustom VH100 212 a moc mě to nezaujalo ...ale jak říkám co hlava to jiný uši
Zaznamenané

EHS MKII+412ESH TV ,  AL STEVENS SUPERSTRAT,CORT  M200 +SKY PICKUPS,Fendr - strat - Vavruša,  DIGITECH RP7
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.09 sekund, 23 otázok.