Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
16. Apríl , 2024, 09:03:33
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Vymena repra vo Peavey Valveking 112  (Prečítané 5212 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
lednicky1
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 310



« kedy: 29. Apríl , 2011, 23:21:25 »

Ahojte, tak ako ste mi radili skusim upgradnut reprak v tejto strojovni... Daco poradte ak sa da aj daky eshop rovno... Diki

Este dodam ze zvuk chcem orientovat na britsky rockovy.. :D ak sa to vobec na tom peavey da... ale da sa ked sa da do 2. inputu kde je zoslabeny signal trochen
« Posledná zmena: 29. Apríl , 2011, 23:24:17 od lednicky1 » Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1 kedy: 30. Apríl , 2011, 20:48:15 »

no a co vlastne chces poradit ? vsak si kup nieco overene, V30, G-12T ... ...  a bude
Zaznamenané
lednicky1
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 310



« Odpoveď #2 kedy: 03. Máj , 2011, 17:17:34 »

eshop... :D
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #3 kedy: 03. Máj , 2011, 17:21:25 »

Kup si 2*12 orange a mas vybavene. Oreze to trochu tie hnusne peavey vysky.
Zaznamenané

lednicky1
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 310



« Odpoveď #4 kedy: 04. Máj , 2011, 21:05:35 »

Kup si 2*12 orange a mas vybavene. Oreze to trochu tie hnusne peavey vysky.
vyskovy zvuk si orezem sam treble mam tak na 3ke :) idem cez stredy skoro len na tom VK
Zaznamenané

lednicky1
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 310



« Odpoveď #5 kedy: 04. Máj , 2011, 21:08:05 »

btw, rozumelo by si to s triple XXX sheffield??
Zaznamenané

PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #6 kedy: 04. Máj , 2011, 21:10:31 »

Kup si 2*12 orange a mas vybavene. Oreze to trochu tie hnusne peavey vysky.


On chce reprak nie cely box..toto je teda rada nad zlato. Ako napisal rasto, treba tam dat nejaky poriadny celestion a bude to fajn.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #7 kedy: 04. Máj , 2011, 21:15:47 »

ja si nemozem pomoct ale mne sa peavey boxy nikdy nepacili.. hrali krabicovo papierovo.. kazdy jeden ci uz tie novsie 6505 alebo tie 5150 kazdy jeden marshall 1960 s V30 to tromfol lavou zadnou.. ak mas kombo, skor by som skusil zmenit ten reprak na nejaky celestion V30 alebo nieco obdobne.. pripadne mozno nejake tieto http://professional.celestion.com/guitar/products/heritage/detail.asp?ID=32 aj ked, komba ako take maju tendenciu zniet krabicovo a je fuk aka znacka to je.. kazdy jeden extension cab znie vzdy o triedu lepsie povacsinou
« Posledná zmena: 04. Máj , 2011, 21:16:24 od kaolko » Zaznamenané

mahogany
nováčik
*
Príspevkov: 51



« Odpoveď #8 kedy: 04. Máj , 2011, 21:20:19 »

Pozri!

http://ultimate-guitar-valveking.wikispaces.com/Speaker+Change+Information
Zaznamenané
evil
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 367



« Odpoveď #9 kedy: 04. Máj , 2011, 21:28:38 »

Co som si vsimol na nete, tak tam ludia vacsinou davaju V30...otazka je, ako moc to moze pomoct...kym som mal VK, bol som spokojny aj so stock reprom...
Zaznamenané

GODIN RULEZ!!!
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #10 kedy: 04. Máj , 2011, 21:30:25 »

ja si nemozem pomoct ale mne sa peavey boxy nikdy nepacili.. hrali krabicovo papierovo.. kazdy jeden ci uz tie novsie 6505 alebo tie 5150 kazdy jeden marshall 1960 s V30 to tromfol lavou zadnou.. ak mas kombo, skor by som skusil zmenit ten reprak na nejaky celestion V30 alebo nieco obdobne.. pripadne mozno nejake tieto http://professional.celestion.com/guitar/products/heritage/detail.asp?ID=32 aj ked, komba ako take maju tendenciu zniet krabicovo a je fuk aka znacka to je.. kazdy jeden extension cab znie vzdy o triedu lepsie povacsinou


To je pravda, no PV VK nie je na tom az tak zle, nie je to u[lne mala skatulka, ked sa tam da seriozne repro, napr. V30 ako si pisal, tak by malo byt vsetko v poriadku. Otazne je, ci chce majitel len niekam frek. posunut, alebo sa snazi z VK spravit nieco ine, lebo to asi nepojde.
Zaznamenané
lednicky1
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 310



« Odpoveď #11 kedy: 04. Máj , 2011, 21:48:18 »

chcem posunut zvuk aby bol citatelnejsi, zda sa mi to take zahuhnane lebo hram tak na tretinu gainu.. :) len hovorim skor dajte dake linky kde by s dali tie repro kupit... :D a dakujem za ten odkaz mahogany pomohol Žmurk  zajtra asi skocim unas v PN maju mat ten tripple XXX sheffield, ale no neviem... rozmyslal som aj o vymeneni lamp kombo bude mat 2 roky...
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #12 kedy: 04. Máj , 2011, 22:02:14 »

chcem posunut zvuk aby bol citatelnejsi, zda sa mi to take zahuhnane lebo hram tak na tretinu gainu.. :) len hovorim skor dajte dake linky kde by s dali tie repro kupit... :D a dakujem za ten odkaz mahogany pomohol Žmurk  zajtra asi skocim unas v PN maju mat ten tripple XXX sheffield, ale no neviem... rozmyslal som aj o vymeneni lamp kombo bude mat 2 roky...

Ten VK je skor na metal podla mna, hlavne, ked to boostnes. Skus zajtra aj prerbrnknut Peavey Classic 30, mozno by Ti to sadlo k Vasmu stylu. Pripadne si skusal na skreslenie pouzivat len nejaku krabicku? Na rock je ich plna prdel.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
evil
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 367



« Odpoveď #13 kedy: 04. Máj , 2011, 22:26:29 »

Inac ak Ti VK nesedi, nerozmyslal si radsej poslat ho do sveta, nasetrit  a kupit nieco s britskym zvukom? Lebo sa moze stat, ze to prelampujes, vymenis repro a zachvilu bude na svete novy inzerat na tuneny VK vyberany z 10 kusov, neco mezi marshall jcm 800 a mesa dual, znalci vedi Beeee
Zaznamenané

GODIN RULEZ!!!
yeah
Hosť
« Odpoveď #14 kedy: 04. Máj , 2011, 22:30:25 »

Inac ak Ti VK nesedi, nerozmyslal si radsej poslat ho do sveta, nasetrit  a kupit nieco s britskym zvukom? Lebo sa moze stat, ze to prelampujes, vymenis repro a zachvilu bude na svete novy inzerat na tuneny VK vyberany z 10 kusov, neco mezi marshall jcm 800 a mesa dual, znalci vedi Beeee
Bavím sa skvele
Zaznamenané
Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.044 sekund, 22 otázok.