Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
21. September , 2024, 18:39:16
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Čo som zapojil zle ?  (Prečítané 2868 krát)
0 užívateľov a 5 Hostí prehliada túto tému.
Duger
Hosť
« kedy: 04. Máj , 2011, 20:10:10 »

Prave som zapojil HB do gitary.. ale jak som ho tam dal to vam važne nepoviem, lebo sam neviem proste som skušal a skušal až tak aby dve snimače išli tak že raz jeden.. potom druhy a potom oba... mam 5 polohovy snimač na 2 snimače.. 3. ti tam este neni... ide o to že HB ma slaby vystupny signal a neskutočne slaby sustain.. je to ibanez V8, snimač je v pohode.. chcem vedieť čo v zapojeni može ovplivniť tieto dve veci... čiže opakujem.. vela vyšok, 0-ovy sustain, a slaby vystup...vyška respaktive vzdialenosť od strun to nieje
Zaznamenané
Sanchez
stály hosť
*****
Príspevkov: 802



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 04. Máj , 2011, 20:29:37 »

Prave som zapojil HB do gitary.. ale jak som ho tam dal to vam važne nepoviem, lebo sam neviem proste som skušal a skušal až tak aby dve snimače išli tak že raz jeden.. potom druhy a potom oba... mam 5 polohovy snimač na 2 snimače.. 3. ti tam este neni... ide o to že HB ma slaby vystupny signal a neskutočne slaby sustain.. je to ibanez V8, snimač je v pohode.. chcem vedieť čo v zapojeni može ovplivniť tieto dve veci... čiže opakujem.. vela vyšok, 0-ovy sustain, a slaby vystup...vyška respaktive vzdialenosť od strun to nieje

Ten HB Ti hrá zle sám? Alebo spolu s iným snímačom?
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #2 kedy: 04. Máj , 2011, 20:31:50 »

napicu snimac
Zaznamenané

Sanchez
stály hosť
*****
Príspevkov: 802



WWW
« Odpoveď #3 kedy: 04. Máj , 2011, 20:35:26 »

napicu snimac


Buď... Alebo má zle zapojené cievky voči sebe. Ale aj tak by mal hrať aspoň trocha normalne...
Zaznamenané

Duger
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 04. Máj , 2011, 20:38:08 »

Ten HB Ti hrá zle sám? Alebo spolu s iným snímačom?

sam.. a ide to že HW je na 3x single ... a ja som tam dal ten HB a tonove clony su zapojene ale ani jedna nereaguje vobec ani na jeden snimač... určite viem že bud je dačo zle zapojene, abo je dačo zle... lebo som to važne pozapajal len tak aby bolo.. vobec neviem či to je dobre...

a on hraje aspon trocha normalne, ale važne len trocha
Zaznamenané
Sanchez
stály hosť
*****
Príspevkov: 802



WWW
« Odpoveď #5 kedy: 04. Máj , 2011, 20:41:49 »

sam.. a ide to že HW je na 3x single ... a ja som tam dal ten HB a tonove clony su zapojene ale ani jedna nereaguje vobec ani na jeden snimač... určite viem že bud je dačo zle zapojene, abo je dačo zle... lebo som to važne pozapajal len tak aby bolo.. vobec neviem či to je dobre...

a on hraje aspon trocha normalne, ale važne len trocha

Tak ho nechaj v gitare a zapoj priamo na samicu jacka. Potom uvidíš, či to je snímačom, alebo niečím iným.  Clony sú aj tak na h..vno. Tie odpoj celkom a nechaj si tam len prepínač a volume. Ja to mám tak na všetkých gitarách a mám pokoj.
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #6 kedy: 04. Máj , 2011, 20:58:00 »

nevymenil si + a - na jacku?  Popiskujem si
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #7 kedy: 04. Máj , 2011, 21:17:32 »

inak ja som to myslel tak nejak vseobecne  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Duger
Hosť
« Odpoveď #8 kedy: 04. Máj , 2011, 21:22:24 »

Tak ho nechaj v gitare a zapoj priamo na samicu jacka. Potom uvidíš, či to je snímačom, alebo niečím iným.  Clony sú aj tak na h..vno. Tie odpoj celkom a nechaj si tam len prepínač a volume. Ja to mám tak na všetkých gitarách a mám pokoj.

Diky :) napojil som ho priamo na samicu a hra jak ma... ale otazka ostava.. lebo mi to treba zapojiť nazat... čo som mal zle zapojene alebo v čom mohla byť chyba.. Ked mam zapojeny snimač na priamo na samicu jacku, ide dobre.. a ked som ho mal zapojeny do switchu išiel nahovno... aleeee druhy snimaš išiel dobre...
Zaznamenané
Sanchez
stály hosť
*****
Príspevkov: 802



WWW
« Odpoveď #9 kedy: 04. Máj , 2011, 21:22:49 »

inak ja som to myslel tak nejak vseobecne  Bavím sa skvele

Aj s na p..u snímačom sa dá zahrať veľké divadlo...:-)
Zaznamenané

Sanchez
stály hosť
*****
Príspevkov: 802



WWW
« Odpoveď #10 kedy: 04. Máj , 2011, 21:23:50 »

Diky :) napojil som ho priamo na samicu a hra jak ma... ale otazka ostava.. lebo mi to treba zapojiť nazat... čo som mal zle zapojene alebo v čom mohla byť chyba.. Ked mam zapojeny snimač na priamo na samicu jacku, ide dobre.. a ked som ho mal zapojeny do switchu išiel nahovno... aleeee druhy snimaš išiel dobre...

Zajtra mi zavolaj.:-)
Zaznamenané

Duger
Hosť
« Odpoveď #11 kedy: 04. Máj , 2011, 21:25:26 »

inak ja som to myslel tak nejak vseobecne  Bavím sa skvele

nemam rad take všeobecne nazory že niekto kto ma Mercedess pre neho je všetko napiču čo neni aspon take dobre... nie každy ma nato aby mal """""normlane""""" snimače v gitare.. kebyže tam dam dajaky za 80€ snimač tak zvyšim hodnotu gitary 2 nasobne... druhy snimač tam je dr.parts za 2€ ano tiež je na p*ču lebo to neni seymour duncan
Zaznamenané
Sanchez
stály hosť
*****
Príspevkov: 802



WWW
« Odpoveď #12 kedy: 04. Máj , 2011, 21:31:05 »

nemam rad take všeobecne nazory že niekto kto ma Mercedess pre neho je všetko napiču čo neni aspon take dobre... nie každy ma nato aby mal """""normlane""""" snimače v gitare.. kebyže tam dam dajaky za 80€ snimač tak zvyšim hodnotu gitary 2 nasobne... druhy snimač tam je dr.parts za 2€ ano tiež je na p*ču lebo to neni seymour duncan

Len sa neser. Bude to hrat dobre. Neboj nic.:-) Potom nahráš ukážky a napíšeš, že Seymor Duncan...:-) Aj tak to nikto nerozozná...
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #13 kedy: 04. Máj , 2011, 21:48:26 »

nemam rad take všeobecne nazory že niekto kto ma Mercedess pre neho je všetko napiču čo neni aspon take dobre... nie každy ma nato aby mal """""normlane""""" snimače v gitare.. kebyže tam dam dajaky za 80€ snimač tak zvyšim hodnotu gitary 2 nasobne... druhy snimač tam je dr.parts za 2€ ano tiež je na p*ču lebo to neni seymour duncan

ale sak ok pohoda.. ja som mal dlho gitaru s V7/V8 sak ich poznam velmi dobre..  uz len zmenou na dimarzio evolution/tone zone to hralo cele asi o 3 triedy lepsie po kazdej strane to je cele..
Zaznamenané

Sanchez
stály hosť
*****
Príspevkov: 802



WWW
« Odpoveď #14 kedy: 04. Máj , 2011, 21:55:16 »

ale sak ok pohoda.. ja som mal dlho gitaru s V7/V8 sak ich poznam velmi dobre..  uz len zmenou na dimarzio evolution/tone zone to hralo cele asi o 3 triedy lepsie po kazdej strane to je cele..

:-) Ani neviem o com pises... Ja ani neviem ake mam na gitarach snimace... A moj zvuk sa mi paci. Zdravíčko
Zaznamenané

Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.073 sekund, 23 otázok.