Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 10:23:55
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Custom vintage heavy relic strka  (Prečítané 2083 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Duger
Hosť
« kedy: 30. Júl , 2011, 16:21:58 »

No takže dnes som konečne dokončil gitaru, racej tu ani nepišem s čim som mal problem a ako barbarsky som ho vyriešil lebo by ste ma tu ukamenovali :D

viac info tu : http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,88885.0.html



Zaznamenané
mesiah
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #1 kedy: 30. Júl , 2011, 17:29:37 »

No daj....
Zaznamenané

Duger
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 31. Júl , 2011, 04:53:55 »

skrutky krote držia krk som najprv objednal od sivčaka, pri nich pisalo že su na stratocaster.. ale boli tenšie ako mi trebalo.. riešil som ti aj v tamtej druhej teme, tak som do dier v krku napchal triesky a zalepil lepidlom na drevo.. ale nenapadlo ma že aj ked to v krku bude držať diera v tele je velka.. čiže krk chodil vobec nedržal... tak som v železiarstve si hoznal uplne obyčajne skrutky ttore boli dosť hrube... ale boli aj dlhe.. že by som možno až do palisandra zavrtal :D tak som chcel menšie ale nemali tak som s flexou s každej zrezal 3 zavity... a drži všetko len to vyzera velmi čudne.. potom sfotim.. bola to jedina možnosť.. lebo take hrube jak mne trebalo pochybujem že sa normalne vyrabaju.. a tie original čo tam boli tiež neboli velmi dobre
Zaznamenané
Duger
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 31. Júl , 2011, 06:29:28 »

zvukova ukažka

http://www.ulozto.sk/9836459/strat-clean-mp3-mp3
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #4 kedy: 31. Júl , 2011, 09:00:19 »

tie snimace su tam jak v cirkuse, ale ten killswitch sa tam uplne hodi  :)
Zaznamenané

Duger
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 31. Júl , 2011, 09:17:10 »

tie snimace su tam jak v cirkuse, ale ten killswitch sa tam uplne hodi  :)

tak jake som zohnal take tam su :) a este chcem kupiť jednu kritku na single nech ju tam dam.. akože tam je snimač.. lebo takto to neni najkrajšie...a killswitch si tiež myslim že tam pasuje :)
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #6 kedy: 31. Júl , 2011, 09:23:45 »

killswitch je v poho :) ale tie struny co tam trcia jak jezisova trnova koruna .. no dpc..
Zaznamenané

pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #7 kedy: 31. Júl , 2011, 09:24:51 »

detto, nechapem jak to tak dakto može mat... v prvy den by som si vypichol oko  Fuuha zíram
Zaznamenané
Duger
Hosť
« Odpoveď #8 kedy: 31. Júl , 2011, 09:26:12 »

detto, nechapem jak to tak dakto može mat... v prvy den by som si vypichol oko  Fuuha zíram

mam ich tam prvy den  Zdravíčko a este som nevedel či ich nebudem davať dole... potom by sa blbo davali nazat... samozrejme že ich ocvakam... aj ked na druhej gitare ich tak mam už asi 3 mesiace :D
« Posledná zmena: 31. Júl , 2011, 09:27:06 od Duger » Zaznamenané
mesiah
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #9 kedy: 31. Júl , 2011, 10:41:10 »

K tebe by som si gitaru asi nedal robiť  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Ale v pohodke....pokiaľ si spokojný. A to mi chceš povedať, že keď raz dáš dole struny, tak ich natiahneš ešte raz Huh!Huh! Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané

Duger
Hosť
« Odpoveď #10 kedy: 31. Júl , 2011, 10:58:33 »

K tebe by som si gitaru asi nedal robiť  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Ale v pohodke....pokiaľ si spokojný. A to mi chceš povedať, že keď raz dáš dole struny, tak ich natiahneš ešte raz Huh!Huh! Nechajte ma vydýchať

ide o to že to drži... a štandardne skrutky nedržali.. ja som tu gitaru kupil ako vrak, drevo a neviem čo sa s nou robilo predtym...a to bola jedina možnosť...:) a k strunam...pokial ich davam na tu istu gitaru prečo nie?...a to bolo myslene iba teraz lebo som musel este raz krk šrubovať lebo nesadol celkom dobre... raz som bol nuteny použiť stare struny ktore som nevyhodil na jednu gitaru.. ale pôvodne boli na takej kde su struny cez telo.. a len sa opieraju o kobylku... a tam kde vychadzaju z tela boli "zlomene" uplne ohnute.. a jak som ich dal na strat tak presne nad snimačom boli ohnute.. :D ale to bol extrem.. to som len skušal zapojenie snimačov či mam v poriadku či hraje všetko ako ma... nie na seriozne hranie...
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.074 sekund, 23 otázok.