Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 11:17:21
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Sigur Rós  (Prečítané 2110 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
motorman
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 196



« kedy: 24. Máj , 2011, 22:55:43 »

dobry abstrakt  ?§!.
pocul som album Ágætis byrjun (1999) a naozaj dobre sa to pocuva , vytvory to zaujimavu atmosferu
Zaznamenané
Duger
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 24. Máj , 2011, 22:57:59 »

kus blby 1. prispevok v teme o "niekom"  nemysliš ? :)
Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #2 kedy: 24. Máj , 2011, 23:15:40 »

Ja mam sigur rós velice rád..vynikajúca muzika..mojou najoblubenejsou vecou a aj albumom je totok:



krasny klip, krasna skladba
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
yeah
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 24. Máj , 2011, 23:21:05 »

No toto som nevideu... nominativ mnozneho cisla pods. mena a za tym akuzativ dopice  Bravooo
Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #4 kedy: 25. Máj , 2011, 16:52:02 »

Tak nejak.

Dobra kapela to bola. Jedine, co mi na nich prekaza je to, ze niektore skladby su naozaj az ezotericke. Ágætis Byrjun je ich najlepsi album jednoaznacne. Prvy Von je podla mna uplna nuda, tam to tou "zaspatostou" prehnali. Tie neskorsie ma moc nebavia tiez, este () je fajn. Posledny Með Suð Í Eyrum Við Spilum Endalaust ma uz nezobral vobec, ovela popovejsie kompozicie a hlavne menej prepracovanô.
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #5 kedy: 25. Máj , 2011, 19:49:48 »

Tak nejak.

Dobra kapela to bola. Jedine, co mi na nich prekaza je to, ze niektore skladby su naozaj az ezotericke. Ágætis Byrjun je ich najlepsi album jednoaznacne. Prvy Von je podla mna uplna nuda, tam to tou "zaspatostou" prehnali. Tie neskorsie ma moc nebavia tiez, este () je fajn. Posledny Með Suð Í Eyrum Við Spilum Endalaust ma uz nezobral vobec, ovela popovejsie kompozicie a hlavne menej prepracovanô.
mne sa prave lubi najviac Von, pripomina mi to ummagummu od pink floyd, akurat je to lepsie  Bacha na vec kamo! a skor ambientne jak ezotericke by som povedal, ezotericke moc evokuje sri chinmoya, to ma daleko od toho
Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #6 kedy: 26. Máj , 2011, 12:17:54 »

mne sa prave lubi najviac Von, pripomina mi to ummagummu od pink floyd, akurat je to lepsie  Bacha na vec kamo! a skor ambientne jak ezotericke by som povedal, ezotericke moc evokuje sri chinmoya, to ma daleko od toho

Myslel som na to slovo ambient, ale v tej chvili ma napadla jedine ezoterika.  Bavím sa skvele K tomu Von len tolko. Nie je to vstupna brana k tejto kapele.
Zaznamenané
METALHAMMER
stály hosť
*****
Príspevkov: 935



« Odpoveď #7 kedy: 28. Máj , 2011, 11:34:56 »

videli ste sigur ros heima?? ... je to taky hudobny dokument alebo ako by som to nazval.... sa mi paci ten pohlad ako ludia ziju inde....

dalej sa mi paci v tom filme zmienka o meste ktore daky prosperovalo na islande.. a potom odial zmizli ryby a teraz tam byvaju iba dvaja ludia v celom meste....
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.062 sekund, 22 otázok.