Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
16. Apríl , 2024, 06:02:55
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Novy repro smrad  (Prečítané 2333 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Wodzart
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 96


« kedy: 29. Máj , 2011, 20:19:04 »

Zdravim potrebujem poradit kupil som si repro celestion G12T 75w pouzil som ho do aparatu valveking 112 50w a ked mu vyhulim na plne tak reprak zacne smrdet otazka znie je to normalne napr je novy tak ten lep ked ho je tam vela alebo ako to funguje tak sa to potrebuje rozbehat alebo to nieje normalne popripade preco ked je tam ten rozdiel 75 a 50w
Zaznamenané
fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #1 kedy: 29. Máj , 2011, 20:39:22 »

 Bavím sa skvele Bavím sa skvele repro smrrad tu este nebol   Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #2 kedy: 29. Máj , 2011, 21:39:49 »

ja som mal noveho voxaisty cas a prvy mesiac vzdy smrdel ked isiel ale potom uz nie  Na zdravie!
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #3 kedy: 29. Máj , 2011, 21:45:26 »

ked je novy, tak to mozu byt tie lepidla a impregnacne natery... ak sa to neda vydrzat, skus hravat chvilku na balkone

jaj a teraz som si vsimol, ze ho hulis na plne, takze dostava chudak dost zabrat, naplno by som ho teda nepustal
« Posledná zmena: 30. Máj , 2011, 08:20:59 od mario bross » Zaznamenané

garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #4 kedy: 29. Máj , 2011, 22:28:19 »

....nové basové kombo na predajni nehrané a ani bedna k nemu nesmrdeli....máš spravne navolenú impedanciu Huh! ....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #5 kedy: 29. Máj , 2011, 22:52:02 »

asi to sem dovazali s morskou stukou v jednom kontajneri.. zavolaj pls do carrefouru ci tam nemaju nahodou slede co smrdia jak elektronky.. mozno doslo  k nejakym vymenam tekutin
Zaznamenané

killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #6 kedy: 30. Máj , 2011, 00:35:05 »

asi to sem dovazali s morskou stukou v jednom kontajneri.. zavolaj pls do carrefouru ci tam nemaju nahodou slede co smrdia jak elektronky.. mozno doslo  k nejakym vymenam tekutin

Pripadne mal cinanko zvrateny zmysel pre humor a jednu stuku ti pribalil do komba :-D tym ze sa elektronky zohrievaju, urychluju hnilobny proces ryby a ty si uzivas ten pozitok z vone :-)
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
Wodzart
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 96


« Odpoveď #7 kedy: 30. Máj , 2011, 12:12:40 »

zase vtipalci kaolko a killo forum vtipi a haluze su inde ked si potrebujete ukajat svoje ego ale aj tak tie vtipi boli skorej trapne ako vtipne snaha sa ceni no vo vasom pripade nie skuste stastie znova s trapnym humorom  Cmuk chlapci jediny normalny mario bross dakujem hulit na plne koule ho nemusim ale mal by to vydrzat 
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #8 kedy: 30. Máj , 2011, 12:17:56 »

zase vtipalci kaolko a killo forum vtipi a haluze su inde ked si potrebujete ukajat svoje ego ale aj tak tie vtipi boli skorej trapne ako vtipne snaha sa ceni no vo vasom pripade nie skuste stastie znova s trapnym humorom  Cmuk chlapci jediny normalny mario bross dakujem hulit na plne koule ho nemusim ale mal by to vydrzat 

mario bross vydrzi aj silne hulenie uz je to odskusane Žmurk
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #9 kedy: 30. Máj , 2011, 12:52:56 »

dakujem hulit na plne koule ho nemusim ale mal by to vydrzat 

no nemusi praveze, ten lampac  doda v spickach aj viac, preto sa repraky naddimenzuju aj o 50W - 100W viac
Zaznamenané

brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #10 kedy: 30. Máj , 2011, 15:12:15 »

Reprak aj pri plnych knedlach nesmie smrdiet !
Ak mu budes tomu celejsnu nadelej davat teke knedle ,tak ti zachvilku asi dohra a aj dosmrdi naveky  Bavím sa skvele
Jeden 75T celestion na 50W lampac je malo Si píš!!!
Preto sa  davali v serii JCM800 4 repraky na 100ku hlavu a na 50ku minimalne dva.

vela skreslenia = vela harmonickych = velke stratove teplo a maly pohyb membrany = male ochladzovanie cievky .... smrad
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.036 sekund, 22 otázok.