Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
20. Apríl , 2024, 16:43:37
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: DUB-JAM nights (Irish pub jam sessions)  (Prečítané 60266 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #30 kedy: 31. Máj , 2011, 14:11:13 »

potrebuje vsetko presne pomenovanie ?

co sa bojis ze pri vstupe bude dakto stat a zistovat? profik alebo amater... profik. tak to chod do pice

normalne ak nebude dakto moc cmantlavy bude sa vediet drzat s rytmom pri C D A akordoch  Bavím sa skvele tak by tam mohol ohriat stolicku na nejaku tu minutu

pri takychto akciach je hlavne dajakeho tipa co to tam bude rezirovat . aby to nebolo fadne , nehrala sa jedna skladba bum cvach 13 minut atd .. a aby sa prestriedali vsetci ludia co sa tam prisli zabavit .

a ked to dakomu pojde a bude zaujimavy urcite budu aj ludia radi a popocuvaju to bez frflania ze je tam o 3 skladby dlhsie

zase ine je keby sa tam dosiel pretrcat ako bajecne vie mastit na gitarke gitarista s metalindy . vlastne na takych profikov by ta ochranka bola dobra  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #31 kedy: 31. Máj , 2011, 14:14:49 »

predpokladam ze tam bude chodit aj henry toth s takymi okuliarmi s prilepenymi fuzmi  tym padom.. Bavím sa skvele
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #32 kedy: 31. Máj , 2011, 14:18:49 »

branko: zas sa to zvrhava uplne zlym smerom. tvoje subjektivne chapanie nejakeho pojmu sa nemusi zhodovat s jeho objektivnym vyznamom.  profesional - od slova profesia sa nezhoduje u teba s vyznamom, ze sa niekto danej veci rozumie. rovnako ako amater - niekto kto nejaku cinnost vykonava na amaterskej urovni (nezivi sa tym), u teba vyznam trapko, co sa do toho nerozumie. zlebo zvuk gitaristu - subor nejakych velicin, pre takaca = zvuk aparatu a pod :)

karol to pekne vysvetlil
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #33 kedy: 31. Máj , 2011, 14:23:07 »

branko: zas sa to zvrhava uplne zlym smerom. tvoje subjektivne chapanie nejakeho pojmu sa nemusi zhodovat s jeho objektivnym vyznamom.  profesional - od slova profesia sa nezhoduje u teba s vyznamom, ze sa niekto danej veci rozumie. rovnako ako amater - niekto kto nejaku cinnost vykonava na amaterskej urovni (nezivi sa tym), u teba vyznam trapko, co sa do toho nerozumie. zlebo zvuk gitaristu - subor nejakych velicin, pre takaca = zvuk aparatu a pod :)

karol to pekne vysvetlil
Nikde som nepovedal, ze amater = trapko a takisto, ze profesional musi danej veci rozumiet. Podobne aj vystudovany lekar nemusi byt profesional len preto, ze ma na to skolu a zaraba. Moze to byt uplny koko*t, ktory nevie ani predpisat recept.
Zaznamenané

killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #34 kedy: 31. Máj , 2011, 14:31:17 »

Ja to delím na 
namyslený amatér čo nevie hrať - to je taký čo nevie hrať, nevživí sa tým, ale myslí si, že mu to ide (napr. JA :-D)
amatér čo nevie hrať - nevie hrať, neživí sa tým, a vie, že mu to moc nejde
amatér - vie hrať, neživí sa tým
profesionál - vie hrať živí sa tým
namyslený profesionál čo nevie hrať - myslí si, že vie hrať, živí sa tým, ale nevie hrať (väčšina samohrajkových kapiel)
profesionál čo nevie hrať - živí sa tým, vie že mu to nejde (JIGGA JIGGA suchý, Mokrá čiara...Gabi-G)
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #35 kedy: 31. Máj , 2011, 14:38:25 »

Ja to delím na 
namyslený amatér čo nevie hrať - to je taký čo nevie hrať, nevživí sa tým, ale myslí si, že mu to ide (napr. JA :-D)
amatér čo nevie hrať - nevie hrať, neživí sa tým, a vie, že mu to moc nejde
amatér - vie hrať, neživí sa tým
profesionál - vie hrať živí sa tým
namyslený profesionál čo nevie hrať - myslí si, že vie hrať, živí sa tým, ale nevie hrať (väčšina samohrajkových kapiel)
profesionál čo nevie hrať - živí sa tým, vie že mu to nejde (JIGGA JIGGA suchý, Mokrá čiara...Gabi-G)

:) So vsetkym suhlasim, len s tym, ze pre mna je profik aj ten, co vie hrat a nemusi sa tym zivit. Ak berieme ohlad na to, ze robi pracu, ktora ho bavi zodpovedne, kvalitne, atd... Ale nezivi sa tym. (ci "zivenie sa" je oznacenie profesionala ? Podla mna nie.)
Zaznamenané

killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #36 kedy: 31. Máj , 2011, 14:41:02 »

:) So vsetkym suhlasim, len s tym, ze pre mna je profik aj ten, co vie hrat a nemusi sa tym zivit. Ak berieme ohlad na to, ze robi pracu, ktora ho bavi zodpovedne, kvalitne, atd... Ale nezivi sa tym. (ci "zivenie sa" je oznacenie profesionala ? Podla mna nie.)

Ja viem ako to myslíš...len keď si rozoberieme slovíčko profesionál, tak je odvodené od slovíčka profesia...čo znamená, že je ten ktorý odbor profesiou, tak ho robíš profesionálne, živíš sa ním...

ale áno dá sa na to nazerať aj tvojim systémom..
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #37 kedy: 31. Máj , 2011, 15:40:54 »

skus povedat napriklad brdovi ze to nevie, ta pripajkuje k hiwattu jak treti highgay kanal ha ha ha Bavím sa skvele

sa divim, ze tu nebol este progac a nepovedal nieco na tuto temu  Bavím sa skvele
Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #38 kedy: 31. Máj , 2011, 15:57:56 »

problem je ze pojem amater ziskal u nas pejorativny vyznam..
To problem nie je, skor, ze nas jazyk na tuto zmenu nejak nedokazal zareagovat a je v tom bordel. Ako bolo spomenute neni amater ako amater. Navyse ta teza so zivenim/nezivenim sa mierne pokrivkava, hlavne v dnesnej dobe, ked mozes mat aj viac zdrojov prijmu atd. potom si co? semiamater? :) to uz su take skatulky trocha  Bavím sa skvele A fakt je v tom inak celkom slusny bordel, ze amater je aj to aj to, obcas z toho mozu vzniknut zaujimave situacie... napr. ked ti vola nejaky typek, ze "robim festival amaterskych kapiel" tuto frazicku mam specialne najradsej. Vtedy clovek vaha ci ho poslat hned dopice, alebo zistit podrobnosti (napr. ze tam budu aj vcelku slusne kapely akurat to "amaterskych" je zasterka organizatora lebo ma financne suchoty).
Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #39 kedy: 31. Máj , 2011, 16:51:15 »

... hlavne v dnesnej dobe, ked mozes mat aj viac zdrojov prijmu atd. potom si co? semiamater? :)

Poloprofesional :-D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #40 kedy: 31. Máj , 2011, 18:30:26 »

cafte.
amaterske kapely su vseliake, bud kapeli ktore hraju slusne ale este nemaj plny set a nemaju kde svicit, kapeli ktore maju iba par pesniciek a zo srandy by chceli sa odpresentovat, alebo muzikanti ktore hraju z knih/not. To je jedno. To je len platform, nieco ako open mic/Phoebe smelly cat atd.
 Mas iba 2 pesnicky a chces to odpresentovat, nech sa paci. Sme tu pre vas.
Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #41 kedy: 31. Máj , 2011, 18:45:10 »

Ty vole..tak v tom pripade som asi fakt profesional :-D :-D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #42 kedy: 31. Máj , 2011, 18:51:05 »

Ty vole..tak v tom pripade som asi fakt profesional :-D :-D
kks... a co ja Huh!  Fuuha zíram
 Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #43 kedy: 31. Máj , 2011, 19:28:02 »

kks... a co ja Huh!  Fuuha zíram
 Bavím sa skvele Bavím sa skvele


ty si ultrabrutal profesional :-D ja iba nerobim to co spominal jaywalker :-D a ty si o level vyššie lebo hráš aj s knechtovou :-D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #44 kedy: 31. Máj , 2011, 19:32:27 »

ty si ultrabrutal profesional :-D ja iba nerobim to co spominal jaywalker :-D a ty si o level vyššie lebo hráš aj s knechtovou :-D
ha ha ha ha ha ha
Zaznamenané

Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.045 sekund, 22 otázok.