Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
19. Apríl , 2024, 19:23:12
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: DUB-JAM nights (Irish pub jam sessions)  (Prečítané 60261 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #90 kedy: 08. August , 2011, 19:38:47 »

co vam poviem?
 sobota - haluz. vsetko od elan az po slize, folklor az po rock. asi o 4tej rano security museli vyhodit hostia, aj ked naozaj nechceli ale upratovacka uz bola na ceste.

 dalsi dzem je v stredu tento tyzden samozrejme.  Na zdravie!
Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #91 kedy: 13. August , 2011, 16:08:21 »

Novinky pre non-fejsbukaristov:

 streda sme mali absolutne rekordne numbers, a hrali do 2:30  ?§!.

Mame surround sound - zvuk nie je len z PA ale je uz aj v predu aj vo fajciarne. Uz co skoro bude TV stream v bare, ked budem mat cas to vsetko nakablovat.

 Na zdravie!
Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #92 kedy: 14. August , 2011, 15:28:29 »

Skoda, ze som uz bol unaveny a isiel som domov, nabuduce si zahram dlhsie  :)
Zaznamenané
jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #93 kedy: 22. August , 2011, 11:56:02 »

Ahojte - uz je our time of the month, mame bouble banger tento tyzden.

v stredu 24/8 je regular acoustic jam, a v sobotu bude rock jam.
Ano.

Budu bicie a komba..... a pull-new-pea-chew efektov a gitar samozrejme.

Doneste celu kapelu, tiez bude sobota sluzit ako konkurz. Hladam kapely do baru - normalne koncerty.

Ako vzdy kym este dycham a som tam, pitchery za 3 evry a najlacnejsi guiness v europe, a urcite do soboti vymyslim nieco rockerske.

Comba - Laney stack a Fender stack, bass amp - Hartke, keyboard - Roland neviem co ale blika vela, bicie TBA.

Bude 2 interactivny pedalboardy - system pick n' mix na TB.


Co viac mozem robit pre vas??? :-)

 Na zdravie!
Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #94 kedy: 29. August , 2011, 20:45:33 »

Tak ako bolo John?
Zaznamenané
jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #95 kedy: 30. August , 2011, 06:58:02 »

Tak ako bolo John?

pocasie to zabilo - policajti uzavreli stareho mesta uz o siedmej myslim, ale nevadi, mladsie muzikanty mali prilezitost sa zabavat vo prime time. Vybava a zvuk super, len skoda ze strechy padali. To nic, mali sme najviac ludi v meste aj tak  Na zdravie!






Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #96 kedy: 01. September , 2011, 19:18:51 »

Ja som bol vcera a pacilo sa mi. Sice som popil ako sa patri, ale bolo to fajn. Odporucam aj putnikom, ktori nevedia kam vecer na pivo. Skocte tam cez jam night, pitcher za 3 (staropramen 12) a hoegaarden pol litrra za 2.5 (lacnejsie ho v BA hadam ani necapuju.).
Zaznamenané
jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #97 kedy: 13. September , 2011, 20:49:46 »

zajtra dalsi ale asi nebudem hrat lebo som invalidus maximus. Kotrmelce v aute nevysli podla planu.
Stvrtok je sviatok btw....tak it's now or never....
Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #98 kedy: 13. September , 2011, 22:30:04 »

Niekedy musim skocit na ten Hoegaarden. Hm, kolko ich treba vypit, aby som si aj zahral? Bavím sa skvele
Zaznamenané

jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #99 kedy: 14. September , 2011, 07:41:29 »

Niekedy musim skocit na ten Hoegaarden. Hm, kolko ich treba vypit, aby som si aj zahral? Bavím sa skvele

alkohol sluzi ako perfektny self-autotune, ale navovno metronom  Na zdravie!
Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #100 kedy: 27. September , 2011, 07:35:58 »

cafte - vyhlasenie:
 - tento tyzden jamovacka bude sluzit ako audioning pre koncertov. Budeme rozdavat terminy priamo na jam, tak doneste celu kapelu, ba aj vsetky muzikanty so sebou ktore ostatne bary neberu lebo nie su rovnake ako to co je obvykle na scene. Hladame kapely a talenty ktore maju radi to co hraju a nie len standardne cover bandy. Vsetky koncerty maju byt unplugged, ale nebojte sa ak nemate akusticke nastroje - mame ich par :-)


To znamena ze hladam kapely na pravidelnych koncertovanie, mame gazu za to a vsetky nase nastroje budu v dizpozicii - 15 gitar, akusticka basa, cajon, perkusia, klavesy, mikrofony, monitory, racky atd. cheme mat hudbu 4 dni kazdy tyzden - jamky su v stredu, strtok je pre 'alternative' artistes a nove kapely, piatok a sobota pre vaccia kapely.
J.
Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #101 kedy: 16. Október , 2011, 20:56:51 »

Novinky:
 este stale ficime, lepsie a lepsie
 Cajon (na 2 mikrofony), bass combo, stereo tap tempo delay, guitalele, perkusia a 7 monitorov + surround sound vsade v bare.
 Zastavte sa ak ste tam este neboli :-)
 
Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #102 kedy: 31. Október , 2011, 11:15:03 »

ahojte, sorac ze som tu nebol dlho. jamy su uz uplne uzasne, vsetko funguje tak ako to ma. prerabali sme podium aby sme mali viec priestoru, tak len cakame na vas :-)  Na zdravie!
Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #103 kedy: 09. Január , 2012, 23:48:28 »

Cafte,
 QUEEN jam session teraz v stredu, info na FB page.
Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #104 kedy: 30. Október , 2012, 12:18:29 »

v dublinery zajtra bude mega jam session - ako vzdy, vsetko je tam uz, podte ak nemate co robit, bude to peklo...
j.
Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.042 sekund, 22 otázok.