Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 19:59:06
Strán: 1 [2] 3 4 ... 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: DUB-JAM nights (Irish pub jam sessions)  (Prečítané 60160 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #15 kedy: 31. Máj , 2011, 12:00:08 »

tchajooon
Zaznamenané

killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #16 kedy: 31. Máj , 2011, 12:07:59 »

pre mna za mna nech aj telefón :-D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #17 kedy: 31. Máj , 2011, 12:30:42 »

Kks...ale vážne by som si pozrel jednu vec..keby tu prítomný mentolisti zobrali sedemstrunové akustiky a dali accoustic djent sešn :-D :-D to by bol nářez Si píš!!! ja by som robil dvojkopáky na cajoone :-D
ja by som si pozrel skorej neco taketo  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Im a little princess
Duger
Hosť
« Odpoveď #18 kedy: 31. Máj , 2011, 13:23:24 »

Kks...ale vážne by som si pozrel jednu vec..keby tu prítomný mentolisti zobrali sedemstrunové akustiky a dali accoustic djent sešn :-D :-D to by bol nářez Si píš!!! ja by som robil dvojkopáky na cajoone :-D

meshuggah unplugged  Som metlak
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #19 kedy: 31. Máj , 2011, 13:24:09 »

kaslat na unplugged jam, co takto 8-bitove prerabky songov hrat live pre ludi?
Zaznamenané

Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #20 kedy: 31. Máj , 2011, 13:29:20 »

kaslat na unplugged jam, co takto 8-bitove prerabky songov hrat live pre ludi?
no to suhlasim  Bravooo ...MIDI rules!!!
Zaznamenané

Im a little princess
Duger
Hosť
« Odpoveď #21 kedy: 31. Máj , 2011, 13:41:04 »

kaslat na unplugged jam, co takto 8-bitove prerabky songov hrat live pre ludi?

 Som metlak
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #22 kedy: 31. Máj , 2011, 13:43:58 »

som... ale pre mna su košice už zapad :D
Bavím sa skvele
a povedz, ze nema pravdu, co sa tyka amaterskych kapiel.  Bavím sa skvele
amaterske kapely su kultura? Bavím sa skvele ale tak co su v tvojom ponimani amaterske kapely? ze hraju "amatersky" alebo ze sa tym nezivia? ak to prve tak suhlasim, ked uz je kapela hracsky napicu vacsinou su to vyznavaci metalu a punku (lebo sak nam staci buster a hned to ma ten spravny feeling). Ale to je uz mimo temy.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #23 kedy: 31. Máj , 2011, 13:46:17 »

;Damaterske kapely su kultura? Bavím sa skvele ale tak co su v tvojom ponimani amaterske kapely? ze hraju "amatersky" alebo ze sa tym nezivia? ak to prve tak suhlasim, ked uz je kapela hracsky napicu vacsinou su to vyznavaci metalu a punku (lebo sak nam staci buster a hned to ma ten spravny feeling). Ale to je uz mimo temy.

Amateri su pre mna amateri, co nevedia hrat spolu, resp. kazdy sam v kapele. A to su prave pankaci a ista odroda metalistov, hlavne slovenskych.  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 31. Máj , 2011, 13:47:43 od Branko » Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #24 kedy: 31. Máj , 2011, 13:50:45 »

myslim, ze dzejvolkr ma namysli amaterske kapely v zmysle nie profi kapiel, ktore ziju z hrania. nie amaterske kapely v zmysle, ze nevedia hrat.. takemu podniku by som sa potom vyhybal oblukom..
« Posledná zmena: 31. Máj , 2011, 14:11:23 od styrioci » Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #25 kedy: 31. Máj , 2011, 13:52:39 »

aha, cize amaterska kapela je aj taka, ktora sa nezivi hranim a vie hrat. Pripadne, co je amaterska kapela potom ? To by ma zaujimalo celkom.

Lebo napr. Sic, R2D, Sunlips (aspon z tych, co tu pozname na fore) pre mna nie su amateri, ale taktiez sa nezivia muzikou a vedia hrat, jak spolu, tak zvlast.
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #26 kedy: 31. Máj , 2011, 13:58:37 »

pojem amater je opakom pojmu profiesonal.. profesional znamena ze sa danou cinnostou zivi, je to odvodene od slova profesia.. (potom su este kapely jak elan, ze su profici a hrat nevedia ale to uz je jiny pribjeh Bastiene)
ako nazves ludi co vedia hrat a robia to len pre potesenie a nie pre prachy na kseft? dajme si napriklad tezicku: mame tu vela radioamaterov.. nikto z nich sa tym prakticky az tak nezivi ale robit veci vedia poctivo, su to amateri..  skus povedat napriklad brdovi ze to nevie, ta pripajkuje k hiwattu jak treti highgay kanal ha ha ha Bavím sa skvele

problem je ze pojem amater ziskal u nas pejorativny vyznam..
« Posledná zmena: 31. Máj , 2011, 13:59:53 od kaolko » Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #27 kedy: 31. Máj , 2011, 14:02:06 »

pojem amater je opakom pojmu profiesonal.. profesional znamena ze sa danou cinnostou zivi, je to odvodene od slova profesia.. (potom su este kapely jak elan, ze su profici a hrat nevedia ale to uz je jiny pribjeh Bastiene)
ako nazves ludi co vedia hrat a robia to len pre potesenie a nie pre prachy na kseft? dajme si napriklad tezicku: mame tu vela radioamaterov.. nikto z nich sa tym prakticky az tak nezivi ale robit veci vedia poctivo, su to amateri..  skus povedat napriklad brdovi ze to nevie, ta pripajkuje k hiwattu jak treti highgay kanal ha ha ha Bavím sa skvele

problem je ze pojem amater ziskal u nas pejorativny vyznam..
Ludi, co VEDIA HRAT a robia to len pre potesenie nazvem profikmi. Hoci nezarabaju. Pre mna OSOBNE neznamena zarabat - byt profesional. V hocicom. Podobne jak Elan, co si spomenul, len opacne. :)
« Posledná zmena: 31. Máj , 2011, 14:03:19 od Branko » Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #28 kedy: 31. Máj , 2011, 14:06:00 »

matematicke vyjadrenie by bolo potom ze profesional je elan na minus prvu nie? znegujes tym aj to ze sa tym zivis aj to ze nevies hrat  Bavím sa skvele ten playback si hrozne dojebal, v tom sole si sa dvakrat sekol, volal mi Mares kvoli tomu ze co sme im to poslali  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #29 kedy: 31. Máj , 2011, 14:09:29 »

matematicke vyjadrenie by bolo potom ze profesional je elan na minus prvu nie? znegujes tym aj to ze sa tym zivis aj to ze nevies hrat  Bavím sa skvele ten playback si hrozne dojebal, v tom sole si sa dvakrat sekol, volal mi Mares kvoli tomu ze co sme im to poslali  Bavím sa skvele
Som dopisal na koniec vety "len opacne", presne preto, aby som to neznegoval.  Žmurk
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4 ... 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.047 sekund, 23 otázok.