Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
25. Apríl , 2024, 15:52:55
Strán: 1 [2] 3 4 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Epiphone Valve Mesa  (Prečítané 12056 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Duger
Hosť
« Odpoveď #15 kedy: 06. Jún , 2011, 19:01:38 »

určite to je nahravka tej hlavy.... Na zdravie!

seriozny predajca že si našiel čas a nahral ti ukažku
« Posledná zmena: 06. Jún , 2011, 19:02:09 od Duger » Zaznamenané
adkocho
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 149


« Odpoveď #16 kedy: 06. Jún , 2011, 19:07:48 »

Dufam že to nebola ironia..čosi napisal duger :-)
Inak ja myslim že toto je presne to čo potrebujem...len kedže mna tu dost ludi odraduje tak fakt neviem :-/ Neviem čisa mam preto rozhodnut..
Zaznamenané
Duger
Hosť
« Odpoveď #17 kedy: 06. Jún , 2011, 19:17:07 »

Dufam že to nebola ironia..čosi napisal duger :-)
Inak ja myslim že toto je presne to čo potrebujem...len kedže mna tu dost ludi odraduje tak fakt neviem :-/ Neviem čisa mam preto rozhodnut..

musim ta sklamať :D
Zaznamenané
adkocho
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 149


« Odpoveď #18 kedy: 06. Jún , 2011, 19:24:09 »

ach bože...tak načo sa tieto veci vyrabaju ked su kompletne všetky na p*ču?!
inak tak načo mi to pišeš dugert.. :-/
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #19 kedy: 06. Jún , 2011, 19:25:46 »

Najviac, fakt najviac mi je luto toho, ze clovek sa opyta, lebo sak chce poradit... CHCE PORADIT a ked nie je po jeho voli, tak bude stale trepat svoje.  Bavím sa skvele

NA KERU PICU SAM SEBA PRESVIEDCAS, KED TO JE MALA LACNA KOKOTINA Huh!Si píš!!!???Si píš!!!
Zaznamenané

adkocho
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 149


« Odpoveď #20 kedy: 06. Jún , 2011, 19:28:57 »

Branko lenže ja som radu odtialto nedostal :-D :-D :-D Dozvedel som sa stale to ISTÉ ukaž mi aparat na doma!!Otec namna reve ked si zapnem 3 W tranzistor a nieto aby som si domov dotiahol 50 W!!
Stale bysom bol rad keby mi niekdo ukazal ja neviem do 300 € nejaku hlavu/kombo ktore bude fajn...
A verím tomu že keby som si tento aparat kupil tak by som s nim bol spkojny :-D ale tu mna radšej od toho odradite...
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #21 kedy: 06. Jún , 2011, 19:30:10 »

Branko lenže ja som radu odtialto nedostal :-D :-D :-D Dozvedel som sa stale to ISTÉ ukaž mi aparat na doma!!Otec namna reve ked si zapnem 3 W tranzistor a nieto aby som si domov dotiahol 50 W!!
Stale bysom bol rad keby mi niekdo ukazal ja neviem do 300 € nejaku hlavu/kombo ktore bude fajn...
A verím tomu že keby som si tento aparat kupil tak by som s nim bol spkojny :-D ale tu mna radšej od toho odradite...
Zodpovedz mi, prosim, na tieto otazky:

1. Mas 300 € ?
2. Chces kombo/hlavu ?
3. Aky styl hras ?

Zaznamenané

adkocho
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 149


« Odpoveď #22 kedy: 06. Jún , 2011, 19:34:47 »

Do 300 € takže pochopitelne ano mam na ruke 260 € ale tych 40 € si v pohodke požičiam
Chcel bysom hlavu kedže bysom časom chcel skusit zas niečo ine pripadne lepši časom :-)
Hrama Classik rock a Hard rock takže asi tak...chcem tam slušny clean kedže som na baladi ale chcem si aj poriadne zadrtit rock Ac/Dc ale hlavne hram Guns n Roses proste chápeš :-)
Niečo čo bysom mohol zapnut doma chapeš! A najlepšie by bola ta celolampa rozmyšlal som aj nad tym Peavey VK ...
Zaznamenané
Duger
Hosť
« Odpoveď #23 kedy: 06. Jún , 2011, 19:41:38 »

Do 300 € takže pochopitelne ano mam na ruke 260 € ale tych 40 € si v pohodke požičiam
Chcel bysom hlavu kedže bysom časom chcel skusit zas niečo ine pripadne lepši časom :-)
Hrama Classik rock a Hard rock takže asi tak...chcem tam slušny clean kedže som na baladi ale chcem si aj poriadne zadrtit rock Ac/Dc ale hlavne hram Guns n Roses proste chápeš :-)
Niečo čo bysom mohol zapnut doma chapeš! A najlepšie by bola ta celolampa rozmyšlal som aj nad tym Peavey VK ...

Peavey VK ? :D to bude určite tichšie ako 4W tranzistor.... inač zvažil si kupiť zvukovku a hrať cez PC ?

edit: inač ked som dobre pochopil... chceš kupiť lampu aby si hral tichšie ?
« Posledná zmena: 06. Jún , 2011, 19:44:13 od Duger » Zaznamenané
adkocho
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 149


« Odpoveď #24 kedy: 06. Jún , 2011, 19:45:55 »

Duger kdo nechce pochopit nepochopi! dobre vieš ako to mysli ale hrajme sa na debilov...
Chcem kvalitny zvuk a nie nejaky tranzistor na par mesiacov...ale chcem lampač s ktorym si budem moct zahrat aj doma!
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #25 kedy: 06. Jún , 2011, 19:46:11 »

Do 300 € takže pochopitelne ano mam na ruke 260 € ale tych 40 € si v pohodke požičiam
Chcel bysom hlavu kedže bysom časom chcel skusit zas niečo ine pripadne lepši časom :-)
Hrama Classik rock a Hard rock takže asi tak...chcem tam slušny clean kedže som na baladi ale chcem si aj poriadne zadrtit rock Ac/Dc ale hlavne hram Guns n Roses proste chápeš :-)
Niečo čo bysom mohol zapnut doma chapeš! A najlepšie by bola ta celolampa rozmyšlal som aj nad tym Peavey VK ...
Sak si popozeraj napr. cez Thomann rozne hlavy (len popozerat, aby si mal prehlad, co vsetko existuje). Do 300 € kupis uz serioznejsiu lampu.

Potrebujes na doma lampu ? Nestaci nejaky maly tranzistorovy marshallik ? Dost kokotina doma cvicit na lampe. Ked chcem cvicit na lampe, tak idem do skusobne, kde si to mozem vyjebat, pocitit dynamiku pod rukami, atd... Na tie styly, co si vypisal, potrebujes jednokanal. Aspon sa naucis pracovat s potakom na gitare.

Sam dodnes hladam sikovnu hlavicku (v podstate aj na take styly, co pises), takze mam v tom celkom prehlad. Velmi sa mi paci toto:



- nepaci sa mi az tak, ale da sa to doviezt az k tebe domov, za tu cenu...

Dalej velmi sa mi paci Blackstar H5, ci ako... ta hlava. Je dost silna do dvoch 1*12. Skusal som, hra to velmi pekne. Popozeraj si aj Egnater tweaker, orange tiny terror.

Este najdem jedno video, pockaj.
Zaznamenané

sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #26 kedy: 06. Jún , 2011, 19:47:20 »

Kup si od Line 6 pocked pod, s tym mozes ist do zvukovky, alebo aj napriamo do reprakov od pc, nadoma je to super a otec ti nebude nadavat. Valveking nemusis vyhulit aby mal ako taky zvuk, ale aj pri mensej hlasitosti to bude revat.
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #27 kedy: 06. Jún , 2011, 19:48:39 »


Potrebujes na doma lampu ? Nestaci nejaky maly tranzistorovy marshallik ? Dost kokotina doma cvicit na lampe. Ked chcem cvicit na lampe, tak idem do skusobne, kde si to mozem vyjebat, pocitit dynamiku pod rukami, atd... Na tie styly, co si vypisal, potrebujes jednokanal. Aspon sa naucis pracovat s potakom na gitare.


Na lampe sa da hrat aj doma v klude, dokonca aj na jednokanaloch starych cez vhodny pedal s podstatne lepsim zvukom ako cez nejaky chrciaci trandacik.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #28 kedy: 06. Jún , 2011, 19:49:24 »

  - vyborne na dynamiku

- a este hento sa mi velmi paci
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #29 kedy: 06. Jún , 2011, 19:50:02 »

Na lampe sa da hrat aj doma v klude, dokonca aj na jednokanaloch starych cez vhodny pedal s podstatne lepsim zvukom ako cez nejaky chrciaci trandacik.
To uz ale hras cez pedal, nez cez preamp lampy, nie ?
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.112 sekund, 22 otázok.