Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
26. Apríl , 2024, 05:32:20
Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Epiphone Valve Mesa  (Prečítané 12057 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Duger
Hosť
« Odpoveď #45 kedy: 06. Jún , 2011, 20:11:38 »

sry ale možem jednu otazku ?.. uplne važne len chcem vedieť... ako dlho hraješ ?
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #46 kedy: 06. Jún , 2011, 20:14:44 »

sry ale možem jednu otazku ?.. uplne važne len chcem vedieť... ako dlho hraješ ?
Necely rok  Bavím sa skvele
Zaznamenané

adkocho
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 149


« Odpoveď #47 kedy: 06. Jún , 2011, 20:16:27 »

Hej necely rok ale natom niejesnad nič smiešne či je?...mne to tak nepride...
Prave v tomto je problem na trhu je milion aparatov od vymyslu sveta...youtube videa ti moc nepovedia o zvuku a kvalite a kedže si toho moc nemožeš vyskušat tak to proste musiš risknut a preto je to take zložite vybrat si spravny aparat...
Kukam na net aj Fender Super Champs nevyzera zle ba dokonca...
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #48 kedy: 06. Jún , 2011, 20:19:02 »

Hej necely rok ale natom niejesnad nič smiešne či je?...mne to tak nepride...
Prave v tomto je problem na trhu je milion aparatov od vymyslu sveta...youtube videa ti moc nepovedia o zvuku a kvalite a kedže si toho moc nemožeš vyskušat tak to proste musiš risknut a preto je to take zložite vybrat si spravny aparat...
Kukam na net aj Fender Super Champs nevyzera zle ba dokonca...
Na tvojom mieste zoberem 50 € a pochodim si Cechy, Rakusko, Polsko - hudobniny. Obehas, pohrajes, poskusas, kupis si. Nepoznam lepsiu cestu pre muzikanta. Sam som to zazil, kedze chodime po koncertoch kadetade.
Zaznamenané

Duger
Hosť
« Odpoveď #49 kedy: 06. Jún , 2011, 20:20:20 »

Necely rok  Bavím sa skvele

no sak prave...na jeho mieste by som hral, a kašlal na aparat... zvuk by som začal hladať až.........

inač čo maš za guitar ?
Zaznamenané
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #50 kedy: 06. Jún , 2011, 20:22:14 »

inač čo maš za guitar ?

Uz si blizko Bavím sa skvele
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
adkocho
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 149


« Odpoveď #51 kedy: 06. Jún , 2011, 20:24:52 »

Ako vidim tu my asi nikdo neporadi....
Dakujem za vaš čas...šaša si zomna možu robit aj hocikde inde...
Ale vdaka Branko aspon ty maš vyjadrovanie a spravanie na urovni...možno simi trošku pomohol uvidim čo spravim ale na tomto fore sa už radšej na nič pytat nebudem  Popiskujem si
Zaznamenané
Duger
Hosť
« Odpoveď #52 kedy: 06. Jún , 2011, 20:27:07 »

Ako vidim tu my asi nikdo neporadi....
Dakujem za vaš čas...šaša si zomna možu robit aj hocikde inde...
Ale vdaka Branko aspon ty maš vyjadrovanie a spravanie na urovni...možno simi trošku pomohol uvidim čo spravim ale na tomto fore sa už radšej na nič pytat nebudem  Popiskujem si

chod na muziker.. tam ti určite lepšie poradia  Zdravíčko
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #53 kedy: 06. Jún , 2011, 20:29:03 »

Ako vidim tu my asi nikdo neporadi....
Dakujem za vaš čas...šaša si zomna možu robit aj hocikde inde...
Ale vdaka Branko aspon ty maš vyjadrovanie a spravanie na urovni...možno simi trošku pomohol uvidim čo spravim ale na tomto fore sa už radšej na nič pytat nebudem  Popiskujem si
Pozri, myslim, ze si dostal par dobrych rad. Mas z coho vyberat. Ostatok je ozaj na tebe.
 Na zdravie!

btw - tu je kazdy profik, kazdy uz odohral min. 100 koncertov a kazdy tu ma ultra drahy gear, takze tak.  Som metlak Bavím sa skvele
Zaznamenané

Duger
Hosť
« Odpoveď #54 kedy: 06. Jún , 2011, 20:31:27 »

btw - tu je kazdy profik, kazdy uz odohral min. 100 koncertov a kazdy tu ma ultra drahy gear, takze tak.  Som metlak Bavím sa skvele


každy ma gipsony vyberane z 10 kusov odbornikom...
Zaznamenané
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #55 kedy: 06. Jún , 2011, 20:34:03 »

každy ma gipsony vyberane z 10 kusov odbornikom...

...a niektori katalogove gitary vyberane podla obrazkov
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #56 kedy: 06. Jún , 2011, 20:39:41 »

Ako vidim tu my asi nikdo neporadi....
Dakujem za vaš čas...šaša si zomna možu robit aj hocikde inde...
Ale vdaka Branko aspon ty maš vyjadrovanie a spravanie na urovni...možno simi trošku pomohol uvidim čo spravim ale na tomto fore sa už radšej na nič pytat nebudem  Popiskujem si

a ty sa co tu urazas ? spytal si sa na nejake kombicko a kazdy Ti napisal, co si o tom mysli. ale ty si hudies svoje a urazas sa. tak sa nepytaj a rob si co chces.

vies na com doma cvicim ? mam taky poletovany preamp za par korun, su v tom lampy a je to defacto kopia nejakeho mesabugi. mam, to uz tisic rokov, hral som na tom niekolko rokov do lampoveho koncaku s kapelami, nahral som na tom niekolko amaterskych nahravok amaterskym kapelam, nahral som na tom komplet gitary na 2 albumy nasej kapely, nechal som tu na fore milion ukazok z toho, obcas ich tu ludia aj pochvalili, ze to zneje fajn. vystup z toho mam pichnuty do line in na zvukovke a v pocitaci mam k tomu zapnutu simulaciu bedne. mozem si s tym hrat na bedne co mam pri pocitaci, mozem si s tym hrat v noci na sluchatka, mozem to zapojit na realny koncovy zosilovac a realnu bednu a je to skratka uplne najlepsia vec, co som kedy mal...

podobna vec je tu teraz v inzeratoch. nehral som a tom, ale od typka, co to robil mam celuu hlavu, chalan je v tomto uplne jednicka, takze verim, ze aj tento preamp by som doma urcite vyuzil, tak ako aj ten moj, co ho tu ospevujem o odstavec vyssie...

http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,89252.0.html

viac za seba nemam co dodat  Zdravíčko
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #57 kedy: 06. Jún , 2011, 20:50:26 »

Rasto, posli mi fotky toho tvojho preampu. Pocul som ukazky, ktore su vynikajuce, ale zaujima ma, jak to vyzera. :)
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #58 kedy: 06. Jún , 2011, 20:52:39 »

btw - tu je kazdy profik, kazdy uz odohral min. 100 koncertov a kazdy tu ma ultra drahy gear, takze tak.  Som metlak Bavím sa skvele

Mne sa na doma osvedcil 100W halfstack Mesa Boogie. Neskrieka to na nizkej hlasitosti ako tie 1/5/10/15W pekace, pekne to vyzera v obyvacke a zena je rada, ze nechodim do krcmy.  Na zdravie!

Uz v prvych odpovediach v teme dostal jasnu odpoved, ze ten Epiphne je zlo. Co som kukol inzerciu, tak http://ebazar.muziker.sk/?action=4&id=164740, http://ebazar.muziker.sk/?action=4&id=139243

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
adkocho
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 149


« Odpoveď #59 kedy: 06. Jún , 2011, 20:53:48 »

Ved ale neuražam sa ale už nie prvy krat sa tu somnou jedna ako s 10 ročnym chlapčekom ktory nevie čisi má dat pomarančovy alebo citronovy cukrik....
Ako som spomenul na našom trhu je toho tolko že už sa proste neda podla toho čo niekdo napiše urobit usudok...predajcovia toho tolko navsukaju do hlavy že to je až nenormalne...
Tak teraz neviem či mam kupit ten Marshall class 5 original a priplatit si alebo skusit tu kopii tento marshall asi nevyužijem aj v skušobni však?...
A ešte aky mate nazor na kombo Fender SUPER CHAMPS XD je to 15w slušna cena celolampač...ako je na tom zo zvukom?
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.092 sekund, 22 otázok.