Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
23. Apríl , 2024, 23:58:40
Strán: 1 ... 3 4 [5] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Epiphone Valve Mesa  (Prečítané 12054 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #60 kedy: 06. Jún , 2011, 20:56:07 »

Ved ale neuražam sa ale už nie prvy krat sa tu somnou jedna ako s 10 ročnym chlapčekom ktory nevie čisi má dat pomarančovy alebo citronovy cukrik....
Ako som spomenul na našom trhu je toho tolko že už sa proste neda podla toho čo niekdo napiše urobit usudok...predajcovia toho tolko navsukaju do hlavy že to je až nenormalne...
Tak teraz neviem či mam kupit ten Marshall class 5 original a priplatit si alebo skusit tu kopii tento marshall asi nevyužijem aj v skušobni však?...
A ešte aky mate nazor na kombo Fender SUPER CHAMPS XD je to 15w slušna cena celolampač...ako je na tom zo zvukom?
Ty si presne ten typ cloveka, ktory nevie, co chce. Zacina to dalsou otazkou - ci to vyuzijes v skusobni. S bicimi a velkou 4*12 mozno utiahne aj 5 watt vsetko. Ale zalezi zas od skusobne, ako je spravena...atd.. zas milion otazok z jednej. Chapes ma. Najlepsie je vyskusat - taky je zivot muzikanta... zial.  Na zdravie!
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #61 kedy: 06. Jún , 2011, 20:58:24 »

Mne sa na doma osvedcil 100W halfstack Mesa Boogie. Neskrieka to na nizkej hlasitosti ako tie 1/5/10/15W pekace, pekne to vyzera v obyvacke a zena je rada, ze nechodim do krcmy.  Na zdravie!
...
Jo, ale to mas bottom taky, ze ti pukne hlava, ze ? :) Z tej 4*12.

Ja si doma tiez hram cez 50watt koncak. Aj potichu to hra dobre, len mi ide hlavu roztrhat z tych tlakov. :)
Zaznamenané

adkocho
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 149


« Odpoveď #62 kedy: 06. Jún , 2011, 21:02:01 »

Ved jasne...som bohužial ten typ kedže nemožem posudzovat...každy ste nejako začinali...no asi to skusim s tim Marshall Class 5 za 300 € to niekdo zoženiem a bude to fajn...uvidim snad to vyjde...
Inak ale celkovo sami nepači pristup niektorych z vas....ale to asi nikoho nezaujima stale sa niektory budete spravat nadradene :-D
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #63 kedy: 06. Jún , 2011, 21:03:47 »

Ved jasne...som bohužial ten typ kedže nemožem posudzovat...každy ste nejako začinali...no asi to skusim s tim Marshall Class 5 za 300 € to niekdo zoženiem a bude to fajn...uvidim snad to vyjde...
Inak ale celkovo sami nepači pristup niektorych z vas....ale to asi nikoho nezaujima stale sa niektory budete spravat nadradene :-D
Skus si ten marshall. Moze to hrat pekne a s dobrou gitarou este lepsie.  Žmurk
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #64 kedy: 06. Jún , 2011, 21:10:29 »

Jo, ale to mas bottom taky, ze ti pukne hlava, ze ? :) Z tej 4*12.

Nie, to az ked dam volume na 11 hodinu.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
yeah
Hosť
« Odpoveď #65 kedy: 06. Jún , 2011, 21:36:54 »

Sak uz mu poradte  ?§!.
Zaznamenané
Luk@s
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 299



WWW
« Odpoveď #66 kedy: 06. Jún , 2011, 21:38:01 »

Mozem ti odporucit ten Class 5. Zahras si na tom aj v kapele, neviem sice aky styl chces hrat, ale pre mna je to aparat co hned jak zapnes das naplno, vtedy to velmi pekne kresli a ak chces cisty tak si ho spravis potakom na nejakej singloidnej gitare uplne cistucky.
Ak by si chcel hrat na tom nejake vacsie koncerty tak to das na 4x12 bednu a mas vystarane. Doma si na tom mozes hrat aj na sluchatka.
Zaznamenané

palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #67 kedy: 06. Jún , 2011, 21:38:30 »

este peavey valveking si mozes kupit za cca 300e z bazaru.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 3 4 [5] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.103 sekund, 22 otázok.