Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
30. Apríl , 2024, 19:33:26
Strán: [1] 2 3 ... 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Epiphone Valve Mesa  (Prečítané 12074 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
adkocho
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 149


« kedy: 06. Jún , 2011, 05:40:37 »

Zdravim mate dajake info o tomto aparate:

http://hudba.bazos.sk/inzerat/8386260/Predam-elektronkovu-gitarovu-hlavu.php

Fakt mna velmi zaujal počul som nahravky bomba, s predajcom sa dobre komunikuje opisal my čo a ako všetko čosom potreboval som pochopyl.
No zaujima mna či niekto z vas ma skusenosti s timto aparatom...a ešte prečo ho nemožem ani za boha najst na nete skušal som všetko aj ebay a pod...
Za každu hocijaku radu vopred dakujem...
Fakt neviem či sa pren rozhodnut ukažky zneli velmi obstojne a je tam všetko čo potrebujem...tak za hocijaku skusenost alebo radu velmi dakujem!!
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 06. Jún , 2011, 06:15:44 »

Skus hladat Epiphone Valve JUNIOR. Hra to nanic  Popiskujem si, ale ak sa ti bude lubit clean, tak to mozes "dofarbit" krabickou.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #2 kedy: 06. Jún , 2011, 07:02:39 »

made in hell  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #3 kedy: 06. Jún , 2011, 07:19:44 »

jej.. toto si pamatam z jednej garaze jeden chalan to mal.. najlepsie co ta hlava vedela bolo ked bola vypnuta.., ten zvuk bol velmi zly.. a tym slovkom velmi ani moc neprehanam.. dokonca som mal pocit ze to ani nie je elektronkovy zvuk velmi divne to bolo
Zaznamenané

Duger
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 06. Jún , 2011, 10:22:37 »

Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #5 kedy: 06. Jún , 2011, 10:23:35 »

to vyzera na nejaky prekopany valve junior... trebalo by vyskusat Na zdravie!
Zaznamenané
adkocho
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 149


« Odpoveď #6 kedy: 06. Jún , 2011, 17:37:19 »

Ty kokso tu pošlete do guly uplne každy aparat :-D z toho čosom tu počital je všetko nanič a dobre su len 1500 € aparaty,bohužial nie každy nane ma...ako hovorim potrebujem normalnu hlavu tato splnuje celkom moje požiadavky kedže som amater tak nemam taky vytriebeny vkus ako tuna ludia...toto ako si možte všimnut nieje Valve junior ale Valve Mesa takže to čoste mi všetci opisovali bol Junior a to toho byosm lowe nedal ale zaujima mna toto...je tu funkcia BRITE a MIDLLE SHIF dalej sa z toho da dosiahnut jemny crunch čo na moji Classik rock/Hard rock pripadne aj blues pomerne postačuje...
PS: Čo ste sem napisali je celkom neobjektivna kritika
Zaznamenané
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #7 kedy: 06. Jún , 2011, 17:37:37 »

to vyzera na nejaky prekopany valve junior... trebalo by vyskusat Na zdravie!
treba hlavne jednu poriadnu vec a nie dvadsat koko*tín  Na zdravie!

adkocho: my nebudeme niečo chváliť keď to chvályhodné nieje... Keď prídeš na automobilove forum že chceš auto na preteky do vrchu a že máš 1000€ lebo ne každý nato má tak...

Napíš čo očakávaš od aparátu, a my ti dáme konkrétne typy z ktorých sa dá čo to vyžmýkať. Rátaj cca 300€ min
« Posledná zmena: 06. Jún , 2011, 17:42:46 od pelko » Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #8 kedy: 06. Jún , 2011, 17:44:10 »

Ty kokso tu pošlete do guly uplne každy aparat :-D z toho čosom tu počital je všetko nanič a dobre su len 1500 € aparaty,bohužial nie každy nane ma...ako hovorim potrebujem normalnu hlavu tato splnuje celkom moje požiadavky kedže som amater tak nemam taky vytriebeny vkus ako tuna ludia...toto ako si možte všimnut nieje Valve junior ale Valve Mesa takže to čoste mi všetci opisovali bol Junior a to toho byosm lowe nedal ale zaujima mna toto...je tu funkcia BRITE a MIDLLE SHIF dalej sa z toho da dosiahnut jemny crunch čo na moji Classik rock/Hard rock pripadne aj blues pomerne postačuje...
PS: Čo ste sem napisali je celkom neobjektivna kritika
vobec nie, ale je to pofiderny amp, s pofidernymi upravami a s pofidernym popisom. kludne to moze hrat dobre, ale kedze neviem kto tam co v tom vystrajal tak tomu neverim. kebyze sa ozve brdo, fero fanco, jjaannkkoo alebo dajme tomu igork, co ma tak so serioznych letovacov tuna napadne hned, ze on sa v tom vrtal a napise, co sa tam robilo, tak mozno by som tomu dal sancu.

koloval tu brdov preamp ala solano x88, svojho casu jankova 5W hlava, co sa predavali doslova za par supiek..tomu by som nemal problem doverovat
Zaznamenané
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #9 kedy: 06. Jún , 2011, 17:48:07 »

treba hlavne jednu poriadnu vec a nie dvadsat koko*tín  Na zdravie!

A Epiphone Vulve Mesa nieje poriadna vec Huh!
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #10 kedy: 06. Jún , 2011, 17:54:39 »

Ty kokso tu pošlete do guly uplne každy aparat :-D z toho čosom tu počital je všetko nanič a dobre su len 1500 € aparaty,bohužial nie každy nane ma...ako hovorim potrebujem normalnu hlavu tato splnuje celkom moje požiadavky kedže som amater tak nemam taky vytriebeny vkus ako tuna ludia...toto ako si možte všimnut nieje Valve junior ale Valve Mesa takže to čoste mi všetci opisovali bol Junior a to toho byosm lowe nedal ale zaujima mna toto...je tu funkcia BRITE a MIDLLE SHIF dalej sa z toho da dosiahnut jemny crunch čo na moji Classik rock/Hard rock pripadne aj blues pomerne postačuje...
PS: Čo ste sem napisali je celkom neobjektivna kritika

Naco Ti je 30 gombikov, ked ten jemny crunch je na tom ako moj exkrement po konzumacii fazule so saraticou?

Jednoducho si priprav 500 EUR a mozes si kupit slusne kombo alebo hlavu na rock. Dalsia moznost je vyhodit von oknom 200 EUR za tu hlavu a bednicku z inzeratu....



Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #11 kedy: 06. Jún , 2011, 18:03:19 »

Kup si toto http://hudebnibazar.cz/inzerat.php?ID=627244&page=7&kategorie=110400&nabpop=vse&region=&ins=25&order=levne&igndohodou=on

a mas na cas vystarane. Hra to urcite lepsie ako hentaka chujovina
« Posledná zmena: 06. Jún , 2011, 18:03:49 od sevo » Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
adkocho
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 149


« Odpoveď #12 kedy: 06. Jún , 2011, 18:05:17 »

Som rad žesa to tu trošku rozvinulo...no pod predstavujem si dost kvalitny clean hravam hlavne classik rock proste vybrnkavačky a tak...ale zase aby sa nezlakol ked tam vytočim aj trošku GAINU na hard rock...tento predajca my to dost vychvalil a ja bysom tomu aj veril kedže sa zdá žeje to skuseny chlapik dal my aj nahravku trafil aj moju oblubenu pesničku od garyho..looner
samozrejme to nahraval so super gitarou vraj draha kopia steve vai..
hodim tu nahravku za chvilku
Zaznamenané
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #13 kedy: 06. Jún , 2011, 18:14:27 »

Som rad žesa to tu trošku rozvinulo...no pod predstavujem si dost kvalitny clean hravam hlavne classik rock proste vybrnkavačky a tak...ale zase aby sa nezlakol ked tam vytočim aj trošku GAINU na hard rock...tento predajca my to dost vychvalil a ja bysom tomu aj veril kedže sa zdá žeje to skuseny chlapik dal my aj nahravku trafil aj moju oblubenu pesničku od garyho..looner
samozrejme to nahraval so super gitarou vraj draha kopia steve vai..
hodim tu nahravku za chvilku

Predajca ti povie co budes chciet.
Inak mam doma skvelu gitaru, povodna Ceskoslovenska vyroba, vinikajuci zvuk, rocne struny, netreba menit hraju ako nove. Nahrat ukazku mozem cez drahu cesku kopiu Marshallu
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
adkocho
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 149


« Odpoveď #14 kedy: 06. Jún , 2011, 18:25:39 »

http://www.uloz.to/9246329/loner-mp3

Tuje nahravka...neviem čito je pravdiva ale pokial hej bulvy von...inak mam doma 3 w Tranzistor a ked to trochu vytočim tak otec reve cez cely dom..takže preto zhanam 5 W lampač! a stale viac mna od neho odradujete :-D aj pri tom fakte že to Valve junior nieje...
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.113 sekund, 23 otázok.