Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
30. Apríl , 2024, 08:02:57
Strán: 1 2 [3] 4 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Jethro Tull  (Prečítané 18269 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #30 kedy: 15. Január , 2008, 12:51:56 »



toto je fakt narez
  Kua , co vsetko sme prepasli . Aj ked hraju stale dobre , takyto koncert uz mat nikdy nebudu .  Je mi do plaču
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #31 kedy: 15. Január , 2008, 13:14:29 »

to je konec sveta...užas..škoda že dnes sa nerodia takyto muzikanti a šovmeni" Na zdravie!
Zaznamenané

jasomto
Hosť
« Odpoveď #32 kedy: 15. Január , 2008, 13:20:45 »

ja som ich videl v bratislave ale to uz nie je ono. hraly skvele ale neda sa to porovnat to co vidiet co robili za mladi.hlavne ten anderson... to je total. inac co vravite na album thick as a brick. podla mna najdovaznejsi pocin v tej dobe. ta pasaz ako ian zacne davat na flaute tak to ked pocujem tak mi vsetky chlpy stoja ?§!. Bavím sa skvele
ale jedna vec co mi na nich vadi je to ze strasne davaju do popredia andersona. bezpochyby je to genialny typek ale to moc nemam rad na kapelach. ale co by im clovek neodpustil vsak?
« Posledná zmena: 15. Január , 2008, 13:25:20 od jasomto » Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #33 kedy: 15. Január , 2008, 13:36:30 »

to on je tak daleko ako osobnost od nich ,oni tam stoja ako pelikani...on je tak daleko a mne sa to pači..že je v popredi tak to ma byt najlepši na čelo...nech žije monarchia Bavím sa skvele
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #34 kedy: 15. Január , 2008, 14:01:06 »

to je konec sveta...užas..škoda že dnes sa nerodia takyto muzikanti a šovmeni" Na zdravie!

Veru, ich najlepsia era boli roky 1970-1978. Casto lutujem, ze som vtedy nezil a nemal moznost vidiet kopu takychto kapiel nazivo.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #35 kedy: 15. Január , 2008, 14:02:50 »

inac co vravite na album thick as a brick.

Spolu s albumom Aqualung, Passion Play a Minstrel In The Gallery patri k mojim najoblubenejsim od tejto legendy. Ich nasledne folkrockove pociny ala Songs From The Wood a Heavy Horses mi uz tak nesedia.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
jasomto
Hosť
« Odpoveď #36 kedy: 15. Január , 2008, 14:30:44 »

Spolu s albumom Aqualung, Passion Play a Minstrel In The Gallery patri k mojim najoblubenejsim od tejto legendy. Ich nasledne folkrockove pociny ala Songs From The Wood a Heavy Horses mi uz tak nesedia.

nezabudol si na stand up???
mne sa tiez velmi dlho nepacili tie "novsie" albumi ale ked som sa do nich viac zapocuval tak je tam dost citit ich hudobnu vyzrelost a uz absolutnu originalitu...hlavne roots to branches...aj ked ako skoro posledny ale zda sa mi strasne ....hm ako by som to povedal...dokonaly Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 15. Január , 2008, 14:33:25 od jasomto » Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #37 kedy: 15. Január , 2008, 14:33:29 »

nezabudol si na stand up???

Moc bluesove na mna. Ale su tam niektore klasiky ich.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
jasomto
Hosť
« Odpoveď #38 kedy: 15. Január , 2008, 14:35:13 »

Moc bluesove na mna. Ale su tam niektore klasiky ich.

nemylis si to nahodou s this was? stand up nie je velmi bluesovy....
Zaznamenané
pejso
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 139



« Odpoveď #39 kedy: 16. Január , 2008, 23:27:56 »

Veru, ich najlepsia era boli roky 1970-1978. Casto lutujem, ze som vtedy nezil a nemal moznost vidiet kopu takychto kapiel nazivo.

spomínam si na to, že sme to počúvali na kotúčáku. Neviem prečo, ale pripadalo mi to lepšie ako na dnešných supervežách.. Pomoooc!
Zaznamenané

Gibson Les Paul 1995, Fender Stratocaster z r. 79, Fender Jazz bass z r 72, Precision z r. 78 ... , Marshall 1987 Plexi, VOX AC-30 orig. r.v. 1964, Fender Blues Junior, VOX AC-15 handwired Herritage, 1936 Marshall box s Greenback, Marshall Class 5 ...
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #40 kedy: 17. Január , 2008, 02:30:59 »

nemylis si to nahodou s this was? stand up nie je velmi bluesovy....

Nie, je fakt, ze Stand Up bol omnoho progresivnejsi ako This Was, ale stale tam dost citit bluesrock 60tych rokov. Na rok 1969 ale vynikajuci album.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
jasomto
Hosť
« Odpoveď #41 kedy: 17. Január , 2008, 08:11:31 »

spomínam si na to, že sme to počúvali na kotúčáku. Neviem prečo, ale pripadalo mi to lepšie ako na dnešných supervežách.. Pomoooc!

hmm...to musela byt pecka. a tomu ver ze to je lepsie ako na dnesnych super hify systemoch. kamarat mal aj lp aqualung s podpisam martina barreho.som na to ziral ako na zjavenie. a to nie som veriaci Bavím sa skvele
Zaznamenané
kocur v cizmach
nováčik
*
Príspevkov: 18



« Odpoveď #42 kedy: 21. Máj , 2008, 10:22:49 »

nemate nahodou niekto blizsie informacie o planovanom koncerte jethro tull v ba 5 novembra 2008??? Huh!
Zaznamenané
kocur v cizmach
nováčik
*
Príspevkov: 18



« Odpoveď #43 kedy: 25. Máj , 2008, 12:10:22 »

tak je to potvrdene.....vsetky cesty budu viest do pko v brATISLAVE 5 NOVEMBRA...PANI ...ROCK ON Som metlak
Zaznamenané
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #44 kedy: 25. Máj , 2008, 20:00:57 »

great den pred mojimi narodeninami....uz som ich videl pred 4 rokmi v blave....vtedy som okrem znamych songov moc nepoznal ale bol som ocarovani nimi....tito tipci vazne aj vo svojom veku vedia vyhecovat rockovu staresinu aj mladez....
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
Strán: 1 2 [3] 4 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.08 sekund, 22 otázok.