Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
24. September , 2024, 07:30:33
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Pro pain  (Prečítané 1420 krát)
0 užívateľov a 8 Hostí prehliada túto tému.
stevino179
Hosť
« kedy: 14. Jún , 2011, 18:34:02 »

legenda hra v bombure v Brezne ako jediný koncert na slovensku , dneska som rezervoval 4lístky a nepredpokladám že v den koncertu ešte nejake budu , ppči stare časy wolkman a robotáčky
Zaznamenané
Ironka
nováčik
*
Príspevkov: 15


« Odpoveď #1 kedy: 16. Jún , 2011, 13:53:06 »

pre upresnenie je to 23.6. ,  predkapely Maso a Madcult , zaciatok o 20:00

kde si si rezervoval listky? lebo nam ako organizatorom ziadna rezervacka neprisla, potom jedine ak priamo v Bombure ?
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 17. Jún , 2011, 14:46:36 »

ja som si rezervoval lístky priamo u pavúka /pavuk jem podla všetkého majiteľ bomburi/ , osobne pochybujem že budu ešte volne lístky pred koncertom
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #3 kedy: 17. Jún , 2011, 15:19:38 »

ked tu boli naposledy v spisskej novej vsi tak tam bolo asi tak 15 ludi.. odvtedy ich na SR a v okoli brezna zacali neskutocne milovat ze predpokladas vypredany koncert?
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 17. Jún , 2011, 16:53:56 »

na stranke bobmuri píšu že to ma bit jedna z najväčších akcii  od čias bomburi , a že počet lístkou je limitovaný . Co sa mna týka čím menej ludí tam bude tým lepšie , aspon budem lepšie vidieť na prsty ,lebo týto sa na to nehraju oni to hraju , su hc legenda
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #5 kedy: 17. Jún , 2011, 17:48:20 »

propain bjutein
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #6 kedy: 17. Jún , 2011, 17:49:26 »

na stranke bobmuri píšu že to ma bit jedna z najväčších akcii  od čias bomburi , a že počet lístkou je limitovaný . Co sa mna týka čím menej ludí tam bude tým lepšie , aspon budem lepšie vidieť na prsty ,lebo týto sa na to nehraju oni to hraju , su hc legenda


matematicka funkcia mozebyt ohranicena zdol, nielen zhora.. v tomto pripade bude ta limitacia  asi fakt ozaj len zdola . ja som zazil jeden jediny koncert pro painu a to bolo asi 40 ludi.. z toho asi 5 neplatiacich..  Bavím sa skvele
Zaznamenané

killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353



« Odpoveď #7 kedy: 17. Jún , 2011, 17:52:07 »

Ja som od nich počul snáď jednu vec a videl pár plagátov a niekto mi to oslovoval..ale ked spojime navstevnost ich koncertov so vyrokom tot od pistu, ze cim menej ludi tym lepsie, tak je jasne ze tie koncerty su uberschall brutall asian-food spediteur kanálbomba :-)
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #8 kedy: 17. Jún , 2011, 18:05:43 »

a kto to je alebo čo to je vlastne?
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
stevino179
Hosť
« Odpoveď #9 kedy: 17. Jún , 2011, 18:35:48 »

ak je tu nejaký metlák a nepozna pro pain tak neviem , na takých kapelkách ako pro pain , biohazard , neilbomb.....  vyrastali takí hopsačí ako korn  , pod a podobne . Je to suroví Hc .
ozaj a koncert sa odkladá na 15.10   šlaka
Zaznamenané
Ironka
nováčik
*
Príspevkov: 15


« Odpoveď #10 kedy: 19. Jún , 2011, 01:22:15 »

ten datum je len predbezny, nie oficialny, .... tento mi povedal manazer do telefonu, ale nechcela som, aby sa este zverejnil, kym to nebude na sto percent (novy termin by mal byt potvrdeny zajtra)
pre info, 10 dni pred koncertom bolo v predpredaji predanych skoro 90 listkov , tolko k tej navstevnosti 15 a 40 ludi. ked hrali v BB naposldy tak tam bolo urcite viac ludi ako 40.
ked hrali v Spisskej, mali na Slovensku 3 koncerty po sebe (BB, BA, Spisska), co je uplne zbytocne a potom je jasne, ze to dopadlo, ako to dopadlo..
« Posledná zmena: 19. Jún , 2011, 01:23:21 od Ironka » Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.027 sekund, 23 otázok.