Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 12:19:08
Strán: 1 [2] 3 4 ... 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ake repro??  (Prečítané 38046 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #15 kedy: 09. Júl , 2005, 10:46:42 »

Neboj, basy pridu s pridavanim hlasitosti. Ale lepsie, ked dokupis este jeden.
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #16 kedy: 09. Júl , 2005, 10:52:54 »

Co vravite na 4x12"" bedne Behringer? Su okolo 10 tisic. Na stranke vyrobcu som nasiel maxialne tak vykon a impedanciu, na stranke vyrobcu reproduktorov Bugera, ktore sa tam osadzaju uz vobec nic.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #17 kedy: 09. Júl , 2005, 11:00:43 »

Citácia
Originally posted by martinLM Co vravite na 4x12"" bedne Behringer? Su okolo 10 tisic...
Tazko povedat, trebalo by taku bednu vidiet zblizka, pripadne ak je moznost rozobrat. Cena je trochu podozriva. Ide o to, ako som uz viacej spominal, ze z coho je bedna vyrobena. Naprikald lacnejsie Marshall boxy k Valvestate su z papierovej MDF-ky, co na dovere k vyrobku teda neprida.
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #18 kedy: 09. Júl , 2005, 12:05:05 »

http://www.clanky.muzikus.cz/clanek.php?id=4782 Ked v Muzikuse na nieco napisu, ze je to zle, tak to uz je asi skutocna katastrofa. Co sa tyka basovych bedni Behringer je to o nicom. Nizka citlivost, nic moc zvuk, prehnane cisla.. Ale zas na druhu stranu su take lacne, ze pomer cena/vykon je skutocne dobry, len nie kvoli kvalite, ale kvoli cene.
Zaznamenané

MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #19 kedy: 09. Júl , 2005, 12:09:14 »

A este drobnost - aj keby bola konstruckia bedne akokolvek kvalitna, zo zlymi reproduktormi z toho dobry komponent nikdy nebude. A dobre reproduktory nieco stoja.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #20 kedy: 09. Júl , 2005, 12:34:16 »

Je pravda, ze ak sa to zrata, tak prglejka + kozenka + rohy + uchyty + kolieska + robota za lomenu "A" bednu vyjde viac ako 10 000,- a to v tom este nie su repraky. Takze ak niekto chce peknu lomenu novu bednu, po dokupeni Celestion reprakov k tejto je este stale na nizzsej cene, ako orig. Marshall, samozrejme podla toho, aky Marshall a ake Celestiony. Pri troche stastia sa povodne repraky daju strelit, co to porovnanie s Marshallom este vylepsi. Podmienkou ovsem je, ako som uz spominal, aby to bolo z preglejky a nie z papiera. Inak zjavne do tychto boxov osadzaju viacej typov reprakov, MartinLM spominal nejake "Buger", v calnku sa pise o "Shark" a "Jensen", takze trebalo by to poskusat, ale na normalnom aparate, nie na simulacii od Behringeru.
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #21 kedy: 09. Júl , 2005, 13:02:32 »

Neviem ako su an tom ceny ""jazdenych"" bedni, ale zda sa mi to vyhodnejsia cesta ako majstrovanie s Behringermi. Navyse akonahle to clovek prestavia, straca zaruku a tym padom aj vyhodu kupy noveho tovaru. Tie kolecka asi tiez velka vyhra nebudu, su uvedene ako minus aj v recenzii. V zeleziarstve stoja kvalitne kolecka peknych par stoviek, takze pochybujem ze na rieseniach zameranych na cenu investovali do takychto ""druhotnych"" detailov. No a potom je samozrejme este otazka ""znovupredajnosti"". Urcite sa bude lepsie predavat nejaky jazdeny original Marhsall, Peavey, Engl.. ako prerabany Behringer a ta strata hodnoty je tam oveal nizsia.
Zaznamenané

Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #22 kedy: 09. Júl , 2005, 13:08:03 »

nie sme taky bohaty aby sme kupovali lacne veci:) tak si to myslel magez co? no ja som si bednu spravil sam. vlastne ani nieje hotova, zabil som s nou asi 3 hodiny. je to skrinka obycajna, vyzera otrasne, nedrzi pohromade ale hra to slusne. nic viac mi netreba:) a bola zadara lebo bola z domacich zdrojov. akekolvek desattisice za bednu su mi tym padom az smiesne, hoci mi je jasne ze kvalitou sa nemozem porovnavat. hoci mam stale pocit ze to je az moc dobre na to ze to je taky zlepenec nepodareny.
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #23 kedy: 09. Júl , 2005, 15:18:11 »

Aby by ten Vintage 30 hral v poriadnej bedni!
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #24 kedy: 09. Júl , 2005, 15:54:42 »

MageZ - o tom niet sporu. Len otazka stala, ze co Behringer, tak som to ponal zosiroka. Ale rozhodne by som osobne nepostupoval podla svojich predchadzajucich postrehov :). locksmith - ak chces bednu iba na doma, si ultraking a vlastne Ti stacil reprak osadeny na prednej doske, oprety o stenu. No ak planujes skusobnu...> koncerty, nemas ani len zdaleka dobru bednu (podla toho, co si o nej nedavno pisal).
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #25 kedy: 09. Júl , 2005, 16:12:47 »

^ Tak tento prispevok bol velmi obrazny, alebo neviem, co nim chces povedat. Reprak namontovany v prednej doske znie ovela horsie ako v celej uzavretej bedni. Nech je hlasitost akakolvek, alebo o co slo. Keby ta doska mala 10x10m a v strede reproduktor, tak by to bolo jedno pomaly :) Mozno.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #26 kedy: 09. Júl , 2005, 16:57:16 »

martinLM - reprak osasdeny na prednej doske hra 100% lepsie, ako holy reprak, aj ked by nemal byt osadeny v bedni. Chcel som tym povedat, ze na doma vsetko jedno, aj keby len ta predna doska, no bedna na cesty a do necasu vyzera inac, ako perinak s vypizlanymi otvormi (vintage/nevintage reprak) - ked uz si Locksmith tak lahodi :)... A prave by mi bolo luto vrazat peniaze do dobreho reproduktoru, keby som ho mal osadzat do perinaku.
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #27 kedy: 09. Júl , 2005, 19:01:29 »

ratis: no ved na domace lahodenie mi to aj bohato staci:) ja to na ine nepotrebujem. len v oc=bchodoch mi nikde nevedeli predat nieco co znie dobre a je to urcene vylucne na domace hranie. tak som si spravil. chapeme sa?
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #28 kedy: 10. Júl , 2005, 00:10:58 »

locksmith - jasne, a vlastne nemam pravo kritizovat nieco, co som nevidel :sorry:. Aj ked nemozem vylucit, ze sa to bude opakovat :)...
Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #29 kedy: 11. Júl , 2005, 14:40:28 »

Cena je podozrivo nizka na box 4x12"". Keby tam boli aspon stredne dobre repraky, tak by cena bola min. 15000,- a viac. Bol by to risk kupit takuto bednu zn. Behlinger. Za ty peniaze by som kupil radsej 2x12"" ale kvalitnejsiu, z druhej ruky.
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 23 otázok.