Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
27. Apríl , 2024, 15:39:49
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Telecaster Stagg vs. SX ???  (Prečítané 2086 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
alex100
okukávač

Príspevkov: 4


« kedy: 18. Jún , 2011, 22:12:07 »

Caute muzikanti. Vedel by mi niekto, co ma skusenosti s tymito gitarkami poradit, ktora z nich je lepsia... hram uz par rokov, a chcel by som nieco na ten zvuk, aky maju telecastery... tieto su v podobnej cenovej relacii, o dimavery ani nerozmyslam. Prosim neradte mi Fendera, to viem aj sam, ze ten je asi to naj... nehram nejako profesionalne na javiskach, takze 1000 ecok mi je zbytocne davat. Ide mi hlavne o to, aby oktavy aspon ako tak ladili a aby mechaniky nespustali... snimace su asi na oboch od rovnakej cinskej firmy... Diky
« Posledná zmena: 18. Jún , 2011, 22:12:52 od alex100 » Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #1 kedy: 18. Jún , 2011, 22:19:21 »

....ak máš dobrú bazárovú cenu na tú SXku tak ju zober, ale inak by som radšej kúpil takkúto http://www.squierguitars.com/products/search.php?partno=0310203550 ....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
gm_viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683



« Odpoveď #2 kedy: 18. Jún , 2011, 22:26:09 »

tak napis blizsie aky mas nato rozpocet a mozme ti poradit...take ale 200e, ci menej, viac?
Zaznamenané
gm_viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683



« Odpoveď #3 kedy: 18. Jún , 2011, 22:27:41 »

lebo SX a stagg mi pridu ako najvacsia low cost zalezistost na trhu...by som riesil radsej LTD, ibanez, Cort, Vintage, Squier z bazaru :)
Zaznamenané
mesiah
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #4 kedy: 18. Jún , 2011, 22:30:01 »

Stagg určite nie  Nechajte ma vydýchať To isté by som ti nedávno napísal aj o SX, keby sa mi nebol do ruky dostal strakáč SX a ktorý po výmene pár vecí hrá excelentne. Takže najlacnejšie z najlacnejších je SX cez bazár. K tomu si prirátaj snímače, ktoré musíš vymeniť. Ale v origo stave by som viac ako 50 E nedal.
Zaznamenané

gm_viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683



« Odpoveď #5 kedy: 18. Jún , 2011, 22:49:01 »

presne tak, mne sa dostala teraz do ruk Ibanez GRX40, totalny low cost, 150e to stoji, ale je tam humbucker dimarzio a single z fendra a hra to Xkrat lepsie...akurat ze snimace vysli stoja dokopy asi tolko kolko co ta gitara
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #6 kedy: 18. Jún , 2011, 22:56:57 »

hras par rokov, chces nieco lepsie a pozeras po stagg a sx, cize mas podobnu lacnotu aj teraz.. je to jedno vreco vsetko a vyhodene peniaze podla mna. zijes len raz, dopraj si, ked ti srdce tuzi po telecastri, tak si kup nejake normalne tele. jazdene fendre kupis aj za cca polovicu tych tvojich 1000ecok.

ja by som sa na sx a stagg fakt vykaslal ak pomyslas hoc len na maly posun vpred
Zaznamenané
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #7 kedy: 18. Jún , 2011, 23:09:21 »

Za 350 už kúpiš v pohode používaný Fender Telecaster made in Mexico. Chce to len čakať a hľadať.
Zaznamenané
alex100
okukávač

Príspevkov: 4


« Odpoveď #8 kedy: 19. Jún , 2011, 08:38:58 »

Pytam sa, lebo som s tymi gitarami neprisiel do styku, maju ich vacsinou iba v hudobninach v BA, takze vyskusat si ich neviem, keby mozem tak by som urcite, zistil v akom su stave... videl som ale, ze niektori, co ich maju, ich celkom chvalia, hlavne na zahranicnych forach a niektori zase hovoria ze je to shit..lenze ti, co hovoria, ze su fajn ich ozaj maju, a ti druhi, ktovie? mozno iba na zaklade ceny ich hadzu hned do kosa a nikdy na tom ani nebrnkli.... preto som sa chcel opytat niekoho z vas, ci s nimi nema ozajstne skusenosti.... kebyze vidim nejaky lacny fender, urcite by som nerozmyslal nad tym... ale dakujem za tipy na dalsie znacky... skusim nieco pohladat
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.079 sekund, 23 otázok.