Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
24. Apríl , 2024, 18:10:51
Strán: 1 ... 11 12 [13] 14 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: aparat Stevina  (Prečítané 48769 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
stevino179
Hosť
« Odpoveď #180 kedy: 20. September , 2013, 18:31:25 »

mam impact pa ročník 1969 /ako viem najlepšie marshale su ešte staršie a furt sa na nich frčí / , dal by som foto ale na nete žiadne nie su - okrem toho môjho s vintage shopu , a ja nestíham nič frčím na vinobraní a to len zberám a serem  Je mi do plaču , ja som si nikdy nevyberal podla dizajnu hra to jak svina diva- lepšie ako Laney , su tam použite top komponenty a je to po komplet po generálke nevidím dôvod sa obavat - jedine že by ma seklo v krížoch lebo tažke to je jak pčao. ,  dizajn oldschol a čím dalej sa mi páči viac ťažký funkcionalizmus ..
neviem sice po anglicky ale udajne niektoré impacty mali problem s nejakým prehrievaním ale išlo len o hlavy a navyše ide asi oto že žhavenie na koncových lampach je odost väčšie ako sa dava bežne ale aj tato vec je už ošetrená
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #181 kedy: 20. September , 2013, 18:38:51 »

PS to prehrievanie robili len hlavy a a aj to len 60W verzia toto je inak robene - pozeral som dnu ma to skoro všetko povodne ked to vydržalo do teraz .....a navyše hralo sa na tomto aktívne minimálne posledným 5 rokov , aj na priklad na basu v Filipovej kapele - Pančuchy Eleny hríbovej sa zovuuuuuuuuuuuuuu
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #182 kedy: 20. September , 2013, 21:12:00 »

 Bavím sa skvele riadnu ikonu zvuku si vytiahol, veď keď tebe sa ľúbi tak je to v pohode Bavím sa skvele jedno isté zvýšte mesačné platby za elektrinu Bavím sa skvele
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
stevino179
Hosť
« Odpoveď #183 kedy: 20. September , 2013, 21:24:38 »

Garde Tvoja prvá odpoveď ktorá sa mi naozaj ráta  Na zdravie! , a dik za radu verím že to ma fajnú spotrebu , ale zase tajne verím že keď dobre naplánujem druhu bednu potiahne to aj spev , ak by aj ni je to v podstate štvorkanalový /zatial bez možnosti prepínania - to by asi chcelo iný switch /  celo-lampový amp , každopádne teraz si môžem povedať že mam origo sound , budem to krmit OD1 /verzia s pred jrc - ešte neck chip/ a dirty kingom takže drive by malo byŤ dost , a clean to ma hm taký gulaty spevový harmonický .
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #184 kedy: 21. September , 2013, 00:43:04 »

 Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #185 kedy: 21. September , 2013, 08:53:48 »

PS to prehrievanie robili len hlavy a a aj to len 60W verzia toto je inak robene - pozeral som dnu ma to skoro všetko povodne ked to vydržalo do teraz .....a navyše hralo sa na tomto aktívne minimálne posledným 5 rokov , aj na priklad na basu v Filipovej kapele - Pančuchy Eleny hríbovej sa zovuuuuuuuuuuuuuu

kapela jakeho filipa? kua stevino ty taras len tak do vetra so vsetkym  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #186 kedy: 21. September , 2013, 09:24:55 »

no vsak staru dobru elektronkovu pajkovaciu stanicu  Ja som čert..
vú chá chá  tak to musí dobre vypalovat , teda , keď myslíme THC  Je to frajer
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #187 kedy: 21. September , 2013, 10:12:12 »

vú chá chá  tak to musí dobre vypalovat , teda , keď myslíme THC  Je to frajer

vidis to - o koncove lampy si si este neskusal odpalovat ?  Bavím sa skvele
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #188 kedy: 21. September , 2013, 10:17:25 »

Filip Argay - The toones hrali spolu a na plagate bol len jedna kapela tak som si to poplietol  , tal sory
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #189 kedy: 21. September , 2013, 10:56:21 »

ten bias je upravený ale môžme uzavriet nejake stávky že kedy ich odpálim ja to vidím tak ešte na 5 rokov na koncové lampy
Zaznamenané
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #190 kedy: 21. September , 2013, 16:23:29 »

vidis to - o koncove lampy si si este neskusal odpalovat ?  Bavím sa skvele
Bravooo
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #191 kedy: 21. September , 2013, 19:56:40 »

ten bias je upravený ale môžme uzavriet nejake stávky že kedy ich odpálim ja to vidím tak ešte na 5 rokov na koncové lampy
Ja to vidím tak,že za mesiac,maximálne dva to budeš  predávať,alebo vymienať...
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #192 kedy: 21. September , 2013, 21:30:36 »

tak dnes sa už nevydržalo a muselo sa to íst odskušat

pre mňa zatiaľ najlepší aparát na ktorom som hral , neviem už kam sa mam od tialto pohnut , už len vyhrat sa s korekciami a na to dnes nebol čas
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #193 kedy: 21. September , 2013, 22:08:49 »

a vsak hra to. to krmis niecim ?
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #194 kedy: 21. September , 2013, 23:04:57 »

hej OD1 a wehbooo dirty king
Zaznamenané
Strán: 1 ... 11 12 [13] 14 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.137 sekund, 22 otázok.