Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
30. Apríl , 2024, 12:30:15
Strán: 1 2 3 [4] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Gitarové kombo do 15W  (Prečítané 7109 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #45 kedy: 02. Júl , 2011, 21:30:24 »

Chalan pise co chce, alebo potrebuje a vy mu tu melete dokola o PC a preampoch a zvukovkach a kokotinach. ?§!.
Zaznamenané
Spago
stály hosť
*****
Príspevkov: 783


WWW
« Odpoveď #46 kedy: 02. Júl , 2011, 21:31:57 »

naistalovat a nastavit by nemal byt problem pre nikoho a ked ano, tak za den napr na tomto fore mu ludia pomozu a vyriesene.. mne zas osobne vadi zvuk cez simulacie, ale to bude tym, ze chyba mi ten gitarovy reprak.. mne viac vyhovuje male lampove kombo na doma ktore sa da dobre vytocit..  :)
Zaznamenané
Spago
stály hosť
*****
Príspevkov: 783


WWW
« Odpoveď #47 kedy: 02. Júl , 2011, 21:38:36 »

Chalan pise co chce..

no ved prave Bavím sa skvele preco sa tolko vypytuje? dost odveci.. za 150e to co chce tam ma mozno 3 moznosti na vyber.. on ale nechce radu, ale len sa chce uistit, ze spravil dobre s tym co si kupi.. :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #48 kedy: 02. Júl , 2011, 22:05:35 »

myslím že 5W pri baterkovom výkone stačí
10W doma tiež.

Pred tým ako to všetko hodíš do jedného vreca si to vyskúšaj , maj to doma, hraj na tom a potom porovnávaj.
Už nedokážem pochopiť prečo sa v tom stále niekto rýpe.
Vám osobne to môźe byť ukradnuté a to že som sa tu niekoho niečo pýtal bola velká chyba.

To že nikdy nepoužijem akustiku som nikdy nepovedal ( mám doma 4) , to že nikdy nebudem hrať s MP3 prehrávačom naraz som tieŽ nikdy nepovedal ( do guitar pro mám 123 000 tabulatúr ,môžem hraŤ do konca života)

A doma to už mám a určite si hlavu netrieskam , je to dobré a šikovné, pre moje účely vhodné.
to Že ste zvyknutí na niečo iné je Váš problém a nie môj.

Ak už niekto k tomu má nejaký názor tak mi to píšte do správ ,nebudem tu zahlcovať toto vlákno podobnými kravinami a dohadmi.


EDIT:
Aby to malo ešte nejaký význam a záver:
mám teda doma toto a je to to čo mi vyhovuje a to čo som chcel.


http://www.maxistore.sk/maxisk/s65/Katalog/Hudobne-nastroje/kytary-a-baskytary/nastrojove-aparatury/c7159-VOX-komba-zesilovace-a-reproboxy/p71371-Kombo-VOX-DA10

koniec.

neber to tak citlivo. vsak si prisiel do diskusneho fora, tak co mas problem ? ze niekto diskutuje ? mozno to pripada, ze na Teba niekto tlaci. ale hovno - defacto je kazdemu jedno, co si kupis... je to fakt len diskusia, mozno obcas niekto potrebuje, aby jeho nazor trochu zaziaril medzi ostatnymi nazormi, ale aj tak - len diskutujeme. tak sa neurazaj a tes sa z novej hracky.

 Na zdravie!
« Posledná zmena: 02. Júl , 2011, 22:10:07 od rastis » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #49 kedy: 02. Júl , 2011, 22:09:09 »

Zvukovka je dost nezmysel pre zaciatocnikov - hlavne kvoli parametrom, instalaciam (aj HW) a neskor vymyslanie "lepsej", co mozu byt taktiez vyhodene prachy.
...

tu by som aj suhlasil. za ten cas, co citavam fora alebo kecavam s ludmi, tak nie kazdy je s PC kamarat na takej urovi, aby si doma rozbehal hranie cez PC na nejakej zmysluplnej urovni...

Spago - cracknut cosi, kde mas textac s podrobnym navodom o maximalne 3 krokoch je ine, ako porozumiet principu, ako Ti ide signal z gitary cez prevodnik, DAW + plugin a zase prevodnik a do reprakov. nehovoriac o tom, ze plastave PC bednicky neprinesu o nic viac hudby, ako 15W kombicko za 150€...
Zaznamenané
Spago
stály hosť
*****
Príspevkov: 783


WWW
« Odpoveď #50 kedy: 02. Júl , 2011, 22:37:02 »

Spago - cracknut cosi, kde mas textac s podrobnym navodom o maximalne 3 krokoch je ine, ako porozumiet principu, ako Ti ide signal z gitary cez prevodnik, DAW + plugin a zase prevodnik a do reprakov. nehovoriac o tom, ze plastave PC bednicky neprinesu o nic viac hudby, ako 15W kombicko za 150€...

je pravda, ze som si odvykol od winu a neviem co presne za problemy mozu nastat pri takych veciach.. ked si zoberiem lacnu zvukovku(maximalne 2vstupy) ktora ma cd s driverom ktory sa len naistaluje, potom napr guitar rig naistaluje a sa spusti sa standalone, v nastaveniach si nastavi vstup a vystup a to je vsetko.. ziadny DAW ani netreba ked sa chce len hrat.. clovek ani nemusi rozumiet ako signal ide.. ci sa mylim? ale sak kazdeho vec, treba skusat.. mne simulacie aj na dobrych monitoroch vadia..  :)
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #51 kedy: 02. Júl , 2011, 22:50:27 »

Spago - cracknut cosi, kde mas textac s podrobnym navodom o maximalne 3 krokoch je ine, ako porozumiet principu, ako Ti ide signal z gitary cez prevodnik, DAW + plugin a zase prevodnik a do reprakov.
to s tym cracknutim som pisal ja..

navody sa davaju aj k zvukovkam a softom a vacsina problemov typu "nejde mi zvuk" nie je ani tak v tom, ze niekto nechape princip fungovania, ako skor v "kde dpc sa zapina monitoring na audio tracku" :)
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #52 kedy: 02. Júl , 2011, 23:55:49 »

Zavidite mu. Chalan nasiel holy grail za par supov a neviete prekusnut, ze vy do toho vrazate saľeňacke peneži s rovnakym efektom.

Hento dokaze viac funkcii ako Axe2 - namatkou vsetky efekty, je na baterky, na sluchatka, na CD, ma to aj zosilovac etc. Aj gitara do toho ide.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
motorman
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 196



« Odpoveď #53 kedy: 03. Júl , 2011, 15:26:42 »

Ja myslim, ze to je uplne jedno pri tychto kombach a aj  gitarach. Za 150 EUR nekupis nic extra. Je to len medzistanica, ci Ta to bude bavit a kupis nieco pouzitelne alebo s tym seknes a aspon si do hobby neurval viac penazi. IMHO je najdolezitejsi vyzor a farba aby sa pacil. Ine by som neriesil.

ni nic extra nekupi ale ked kupi shit hned na zaciatku tak s tym urcite prasti, no ak si kupi nieco co akotak hra tak je aspon sanca ze sa mu to zapaci a vydrzi
ak si ma clovek vybrat z dvoch lacnych aparatov tak nech si vyberie ten lepsi
Aj za malo penazi sa da kupit aparat krory ma pekny ton a moze sluzit dlhe roky ako cvicny aparat

PS: nevolaj na mna pravopisovu policiu
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.1 sekund, 23 otázok.