Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Apríl , 2024, 19:09:16
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Home made vs peavey  (Prečítané 2163 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Wodzart
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 96


« kedy: 18. Júl , 2011, 08:37:24 »

mam peavey kombo VK112 a zvukovo mi moc nepasuje neni tam ta gulatina co ja hladam kamarat co sa venuje vyrobe aparatov uz ich kopec vyrobil a hraju slusne povedal ze by mi do vnutra spravil nove moze byt robene lepsie ako nejaky original ? spominal ze su tam dobre trafa ze by to hralo lepsie nez tie co do teraz robil lebo ze aj tie trafa hraju robi napodobeninu dakeho aparatu ze cosi ako marshall nejak Soldano alebo take cosi
« Posledná zmena: 18. Júl , 2011, 08:39:30 od Wodzart » Zaznamenané
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #1 kedy: 18. Júl , 2011, 09:31:31 »

predaj to, dačo dolož a kúp si dačo iné, podľa vlastného vkusu... aké jednoduché  Zdravíčko
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 18. Júl , 2011, 09:58:22 »

mam peavey kombo VK112 a zvukovo mi moc nepasuje neni tam ta gulatina co ja hladam kamarat co sa venuje vyrobe aparatov uz ich kopec vyrobil a hraju slusne povedal ze by mi do vnutra spravil nove moze byt robene lepsie ako nejaky original ? spominal ze su tam dobre trafa ze by to hralo lepsie nez tie co do teraz robil lebo ze aj tie trafa hraju robi napodobeninu dakeho aparatu ze cosi ako marshall nejak Soldano alebo take cosi

A co tak napisat plnu konfiguraciu tvojho vybavenia a aky styl hras?

Ja som mal doma chvilu hlavu VK100 + bednu JSX 4x12 a hralo to super. Skus si kombo pre zaciatok pripojit na nejaku poriadnu bednu, ci sa to nezlepsi podla tvojho gusta.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #3 kedy: 18. Júl , 2011, 10:20:08 »

Nic fabricke a funkcne sa neoplati prekopavat od zakladu,iba ak nejaky maly tuning a najlepsie aj s vratnym zasahom.
Suhlasim s predoslimi dvomi prispevkami.
Zaznamenané
Wodzart
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 96


« Odpoveď #4 kedy: 18. Júl , 2011, 10:49:34 »

NIE PREKOPAT ALE SPRAVIT DO VNUTRA NOVY POUZIT TRAFA ELEKTRONKY PETICE IDE O TO ZE CI SA ROBENY LAMPAC VYROVNA ORIGINALU NAPR MARSHALL MA KEBY MI SPRAIL CI SA VYROVNA ORIGOSU
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #5 kedy: 18. Júl , 2011, 10:56:21 »

tak na to uz uplne zabudni. vacsi zmysel by uz bolo pouzit veci z toho VK a spravit tam nejaky homemade
Zaznamenané

Wodzart
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 96


« Odpoveď #6 kedy: 18. Júl , 2011, 11:01:48 »

A PODAKTORY NEVIEME CITAT? :D sak hovorim ze pouzit vsetko z toho pivicka
Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #7 kedy: 18. Júl , 2011, 11:29:40 »

A PODAKTORY NEVIEME CITAT? :D sak hovorim ze pouzit vsetko z toho pivicka
ale vieme  Žmurk len ty asi nechces rozumiet co ti piseme.
Zaznamenané
Wodzart
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 96


« Odpoveď #8 kedy: 18. Júl , 2011, 11:52:07 »

nie neroyumiem lebo zatial tu nik nepovedal ze ci ked pouzijem trafa ktore zevraj su lepsie ako nejake obicajske z obchodu lebo zevraj aj to zohrava ulohu a ine suciastky ci sa z toho da spravit nieco co by sa podobalo na marshall nejaky a podobalo sa dost
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #9 kedy: 18. Júl , 2011, 12:30:59 »

poriadne trafa hammond, mercury magnetics, deyoung a pod od firiem, ktore sa venuju navyjaniu traf do gitarovych zosikov budu uplne inde ako tie trafka vo VK.

co sa tyka homemade pokial je typek sikovny, tak to kludne moze prestat, resp hrat na urovni dospeleho fabrickeho ampu, ale to uz bude len cenou za material prevysovat cenu toho VK

predaj VK a kup si co sa ti bude pacit viac, kludne aj ten robenak, ak veris, ze chalan to vie spravit poctivo a nebude ti luto prachov, pripadne skus najprv ten box
« Posledná zmena: 18. Júl , 2011, 12:32:37 od styrioci » Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #10 kedy: 18. Júl , 2011, 13:00:49 »

potom sa Ti to nebdue pacit a uz to nepredas... ako marshall to zniet nebude, oni maju ine trafa vystupne.

len si to zober takto - to prerobenie Ta moze stat napr 200Eur. cize cena za aparat bude dokopy aj z cenou VK nejakych 500E.
takto ten VK predas, zarobis cosi a za 500Eur uz kupis aj ten origo marshall. Hentaka prerabka ma vyznam, keby Ta bavilo sa v tom sparat a spravis si to sam - a na to by som sa asi vysral
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #11 kedy: 18. Júl , 2011, 14:41:00 »

Ale iny reprak neskusil, ine lampy napr. EL34 od Mesa Boogie  Žmurk a furt ide to svoje. Kazdopadne VK nema charakter Marshallu pri skresleni, tak to sa tazko bude prerabat. Na trafo a podobne zasahy by som ani nepomyslel.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #12 kedy: 18. Júl , 2011, 17:21:34 »

ja by som ti odporučil zemnit reproduktor  za eminmence governor alebo celestion V30 rozdiel bude uplne enskutočny .. zatial som to vydel a počul v 5tich marchal avt kombách ako im to polepšilo zvuk a kvalitu ....

prekopávat to nemá zmysel etda radčej rpedaj a kup si niečo lepšie  .. etda ekd už tak halvu a box samostatne ... ked chce totál kvalitu ...
Zaznamenané

Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.087 sekund, 23 otázok.