Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 13:18:44
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Hladám jeden zvuk  (Prečítané 2317 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #15 kedy: 05. Júl , 2011, 09:26:50 »

ved jasne, ale v nahravke je pocut uplne iny charakter zvuku. isto to je aj postupmi, pretoze sa pokazilo vsetko aj bicie. a slize su s makkym i, ci to robis naschval ?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

matus
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 323



« Odpoveď #16 kedy: 05. Júl , 2011, 09:39:26 »

inak nechcem kazit iluzie ale nejde skor o to ze slyze mohli popri zmene aparatov zmenit aj samotne nahravacie postupy, mixaz a mastering a podobne veci a preto im to od nejakeho momentu zneje inak? lebo ak by slo len o puhu zmenu aparatov tak to by potom kaza kapela co ma jcm800 znela rovnako a kazda co ma buginy znela rovnako.. chapeme sa dufam.. ze pri nahravani dokaze clovek spravit podstatne rozdielnejsie zvuky a striktnejsie zasahy nez len obycajna zmena zosiku..ak sa vam nepaci novy sound kapely tak pochybujem ze to je zosikmi ..to by totiz znamenalo ze petrucci ma zvuk jak hetfield lebo ved obaja pouzivali mark 2c+ a mark 4 neskor

Ved jasne nehovorim ze je to tym, aj ked nahravaju stale u sancheza myslim, tak sa zmenilo vela veci...ale skor mam taky nazor ze k starym punkrokovym kapelam slovenskym sa mne osobne viac hodi ten marshalloidny zvuk, tak jak hovori mario ten vykastrovany zvuk posledne albumy nieje nic moc, mne je jedno na com hraju len nech sa to da pocuvat  Na zdravie! 
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #17 kedy: 05. Júl , 2011, 12:44:52 »

mne sa praveze nova produkcia paci viac, konecne to nezneje jak pojebany, krivy pank  Bavím sa skvele
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #18 kedy: 05. Júl , 2011, 12:48:48 »

mne sa praveze nova produkcia paci viac, konecne to nezneje jak pojebany, krivy pank  Bavím sa skvele

no dovol, aby som sa urazil  Ja som čert..  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.097 sekund, 23 otázok.