Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
01. Máj , 2024, 16:42:54
Strán: [1] 2 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: DT a metallica  (Prečítané 12472 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« kedy: 15. Január , 2004, 20:55:20 »

vcera mi kamos hovoril, ze pocul (no, nie je to akurat z prvej ruky ze?) ze DT ma v plane znovu nahrat master of puppets:) kamos tiez nadobudol dojem ze DT su riadne namysleni, lebo sa vyjadrili, ze to po nich metallica nezahra:) vie o tom niekdo nieco? mne sa k nim nejak nehodi. treba si to zistit. inac master od DT by bol urcite zaujimavy.
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 15. Január , 2004, 22:09:12 »

oni uz raz hrali master of puppets cely album v brazilii. To ho chcu ako nahrat na album alebo ako?? po prve pochybujem ze metallica by im dala na to prava bo su to pekny drzgrosi, a hlavne ak by sa o tom takto vyjadrovali, neviem moc realne sa mi to nezda
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #2 kedy: 17. Január , 2004, 00:43:40 »

johny toho je schopny. co mam koncerty na vhs, tak tam vypalil so spevakom z napalm death damage inc. uplne bez chybycky. komplet aj so solom, len tak to z neho vyletelo. slo to aj trasenia hlavou:) heh, prave v telke ide klip fade to black. metallicu mam rad... hlavne album master.
Zaznamenané
karol
nováčik
*
Príspevkov: 63



« Odpoveď #3 kedy: 02. Február , 2004, 22:55:07 »

zdravim. O tom, že Dream chcú nahrať Master of Puppets... čítal som v Sparku, myslim, že januárové vidanie. Treba si to tam prečítať. Je tam dvojstrana o Dream Theater.
Zaznamenané
karol
nováčik
*
Príspevkov: 63



« Odpoveď #4 kedy: 08. Február , 2004, 19:20:33 »

Počul som, že boli ohodnotené rockové kapely v nejakom magazíne. Nie Slovenksom. Ani neviem, kto to robil, ani či to hodnotili hudobní kritici, alebo žudia. Ale ževraj 2 najlepšia kapela je Metallica hahaha. A Dream sa umiestnil na nejakom ""peknom"" 90 mieste. No neviem. Možno to je blbosť. Keď ste o takom niečom počuli, napíšte, čo o tom viete. Asi to je blbosť. Diky!
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #5 kedy: 08. Február , 2004, 19:35:18 »

moze byt podla mna. metallica bola svojho casu fakt bez chyby. este teraz mam zimomriavky ked pozeram ich koncerty. dream je o inom. tazko mozu s niekym sutazit. ani o gitaristoch sa neda zrejme povedat ktory je najlepsi. kazdemu sa paci nieco ine. teraz napriklad pocuvam king crimson lebo mi hovorili, ze je to uplne nadpozemsky nadfantasticke. a nic. nepaci sa mi to. hlavne ze mam cd plne ich mp3:)))
Zaznamenané
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #6 kedy: 15. Február , 2004, 18:53:03 »

No neviem metallica a najlepšia kapela s Burtonom urcite ale časom šla dole vodou a od 90. ju už ani nepočúvam to skôr v počúvanosti ale inak nie DT moc luďí podža mňa nevie počúvať a to je ten problém
Zaznamenané

tatko fóra
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #7 kedy: 09. Marec , 2004, 06:12:17 »

no dostalo sa mi do rúk jedno video je to z koncertu kde hrali Mettalicu je to skladba Masters of Pupetts.No je to podža mňa dosť komické vyzerá ako by si šofér mercedesa sadol do trabanta.Je úžasné sledovať ako to žavou zadnou zvládajú Rudess Hrá druhú gitaru a Petrucci tak zvláštne brnká.Labrie nemá čo zaťahovať keďže má oveža jemnejší hlas ako Hetfiel.Inak to znie skvele,ale rád by som videl ako Metallica hrá niečo od DT.
Zaznamenané

tatko fóra
Lubo
stály hosť
*****
Príspevkov: 908


-- JAZZ --


« Odpoveď #8 kedy: 16. Marec , 2004, 21:51:55 »

A anketu v GuitarWorld ste necitali co? Najlepsi metalovy gitarista...JOHN PETRUCCI hehe nice.Inak,ano Dreamaci sa vyjadruju o Metallice ze by Metallica v zivote nezhrala to co oni.Vravi to Mike Portnoy.A co...ved je to pravda.Ale oni to nemyslia zle.Ved Dreamaci so Fans Metallicy.Vazne.Daju si vsetci tricka metallica a hraju puppets.Ale Guitman dobre si este raz vypocuj ako hral JP to solo z Puppets.Dost ma to prekvapilo ale uplne ho obstal.A to solo je pritom lahke.A Petrucci ho zahral ako po opici.
Zaznamenané

guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #9 kedy: 17. Marec , 2004, 06:40:16 »

Veď vravím že to proste hral nejako divne predsa len to nie je jeho obžubená stupnica. S tým cvičením máš pravdu včera som hral 2h a to kvoli tomu vášmu jamu ;o)) sa nezdáš dúfam že necvičíš 14h denne Ale keď som videl ako Petrucci hrá Universal Mind asi to zavesím na klinec to v živote nezahrám je to blázen jak mu kmitajú prsty.Tebe to ide?Videl si video LTE.Odporúčam síce nahrával to asi nejaký ožratý ale inak pohoda-teda vlastne popohode..
Zaznamenané

tatko fóra
Lubo
stály hosť
*****
Príspevkov: 908


-- JAZZ --


« Odpoveď #10 kedy: 17. Marec , 2004, 08:04:07 »

Hehe,universal mind vravis.Co ja viem,mne to nepripada az take tazke.Ale zasa je pravda ze som tomu aj venoval hodne casu.Najtazsia je asi ta hned prva tema v Fdur.Potom je to uz v poho.Tieto sola v Liquid Tension niesu az take tazke ako ma John s Dreamom,lebo v LT tie sola daco aj poimprovizoval a niesu take premyslene.Ale to video LTE nepoznam.Co je to? Jasne Liquid Tension Experiment ale to musi byt pecka.Odkial to mas? Neda sa to dako od Teba stiahnut?
Zaznamenané

guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #11 kedy: 17. Marec , 2004, 09:33:25 »

no budem niečo posielať Martinovi tak snáď si s ním kontakte nie?on mi o tebe hovoril.Je to video z live vystúpenia.Mám aj iné aj Liquid drum theater...kratke videa kde Mike ukazuje ako sa bucha
Zaznamenané

tatko fóra
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #12 kedy: 17. Marec , 2004, 09:35:05 »

Haha nie su ťažké no ja neviem neviem ani zistiť v akej je to stupnici mám vežké medzery a to ma se.. potreboval by som par konzul.hodín ale nikoho nepoznám a na LŠU ma nič nenaučia.Ale zase keď sa naučím stupnice budem moc vymakaný hehe....
Zaznamenané

tatko fóra
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #13 kedy: 18. Marec , 2004, 00:27:32 »

jasne ze dreamaci si fans metallici. to je snad kazdy. su vzorom drvivej vacsiny gitaristov. aj mojim. kvoli metallice som si kupil prvu gitaru.
Zaznamenané
Kaco
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 114



« Odpoveď #14 kedy: 10. Apríl , 2004, 12:09:46 »

guitman, no mas ty ale vela videii :) Kte si tolko nabral? :) Inak ved Portnoy a Ulrich su kamarati. Maju spolu milion fotiek.. Ak si vsimnete, ako Portnoy ma na konstrukcii bicich takeho plysoveho monstera, teraz to dava uz aj Ulrich. Nemam pocit, ze by DT mali take reci, ak ano, tak to treskol urcite portnoy a povedal to urcite zo srandy.. Oni sa tak s Ulrichom doberaju. Mne ten Master Of Puppets pride dost divny, ak sa pozriete, ako Portnoy na svojich dvoch gigantickych sadach bicich v jednej bucha furt to iste, no neviem...
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.096 sekund, 22 otázok.