Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
01. Máj , 2024, 21:55:15
Strán: 1 [2] 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: DT a metallica  (Prečítané 12474 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #15 kedy: 11. Apríl , 2004, 12:52:09 »

kaco pekner vítam bolo načase no veď vieš ako to funguje čoskoro zase čosi posuniem Tebe na oplátku neboj.
Zaznamenané

tatko fóra
Spago
stály hosť
*****
Príspevkov: 783


WWW
« Odpoveď #16 kedy: 25. Október , 2004, 21:09:49 »

No ja si myslim, ze Urlich nie je zly.. ma taky svoj styl, ze ho hned spoznat.. ale isto na Portnoya nema..:)
Zaznamenané
stagemaster
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 444



« Odpoveď #17 kedy: 25. Október , 2004, 21:30:02 »

Jasne...Ulrich je vyborny bubenik, hra jednoducho, ale ma strasny groove(v dobrom slova zmysle) a tak to ma byt...
Zaznamenané

Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #18 kedy: 26. Október , 2004, 13:51:22 »

Ulrich je prijemny bubenik s vybornym vyrazom. Hra jednoduchsie, ale ma to ""gule"". Portnoy je u mna jednicka v style art/progressive/rock. Stagemaster: co tak si pokecat na temu Groove na THASe.... :))
Zaznamenané
Spago
stály hosť
*****
Príspevkov: 783


WWW
« Odpoveď #19 kedy: 26. Október , 2004, 21:08:09 »

No ja zas velmi oblubujem progresive jazz-rock-latino bubenikov.. jeden zo slovenskych, no da sa povedat ze je slovak Vajco Deczi.. hral aj s Al Di Meolom.. :)
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #20 kedy: 16. Január , 2005, 13:04:26 »

mam konecne na disku cely album master of puppets cv podani dt. je to faktze super.
Zaznamenané
A.J.
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 441


« Odpoveď #21 kedy: 16. Január , 2005, 17:18:55 »

dufam ze vsetko je uplne similarne zahrate. Potom si to urcite nezozenem:)
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #22 kedy: 16. Január , 2005, 19:41:35 »

sola su podstane dreamovatejsie, su tam klavesy a spev je diametralne odlisny. a je to zivak. a portnoy sa mi zda, ze bucha viac. teraz som si to pustil a mozem povedat ze tuto verziu by metallica zrejme neodkazala zopakovat. najma v orione sa vyblaznili.
Zaznamenané
A.J.
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 441


« Odpoveď #23 kedy: 16. Január , 2005, 23:14:18 »

tak to ok,ja som pocul akurat master of puppets,a ten bol uplne rovnaky.aj gitarove solo
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #24 kedy: 19. Január , 2005, 23:46:41 »

aj ja som pocul ten bootleg ako hrali puppets. LaBrie mal co robit aby si ustrazil vysky :)
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Hosť
« Odpoveď #25 kedy: 20. Február , 2005, 11:07:04 »

Chlapci s DT sa musia doma moc nudit!!!! A s tou namyslenostou mate pravdu..... Ale povedzme si pravdu kto by nebol tak namysleny keby hral jak oni??
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #26 kedy: 17. Marec , 2005, 13:08:30 »

Ako tu vobec mozete porovnavat nejakych DT s metallicou.Ja nozem z vysoka ... nejakych Dt co len napodobnuju metlu,mne je jedno ze hraju ako blazni ale ide predsa o ten napad.Master je Jamesov a to mu nikto nevezme,ked to skladal tak pritom aj nieco prezival,vola sa to pocit.Ja by som tiez nikomu nedal prava aby hral moje veci.To nie je o lakomosti.Chlapci moji vy zabudate ocom je hudba o pocitoch predsa.Je pekne hrat rychlo,ale ked dotoho das dusu to je to prave orechove,ako sa vravy.
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #27 kedy: 17. Marec , 2005, 13:19:06 »

Co tu tak citam tie vase veci tak uplne normalny je tu asi iba guitarman,pitu a hammetko.Inak tu vsetci pouzivate suche naucene frazy.
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #28 kedy: 17. Marec , 2005, 16:28:52 »

mojaku: to snad ani NEMYSLIS vazne clovece. nebudem tu rozvadzat ci si myslim ze si alebo niesi normalny ako to tebe problem nerobi ale pekne poporiadku... dt nahrali metallicu nie preto aby vsetkym ukazali ze to zahraju s prstom v nose, co je mimochodom fakt s ktorym nic nespravime:), ale preto lebo tej hudbe rozumeju. metallicu maju radi podobne ako rush, led zeppelin alebo eltona johna. nenahravaju to preto aby tymto kapelam/osobam ukazali kto je viac!! voes, metallica by mozno aj rada nieco od nich nahrala, ale neda sa. celkovo, dt to niesu nejaki hnupici ktori len cvicia (fareri a pod...)a nehraju dusou. tak bacha!! ich hudba ma dusu. kto ju nenasiel, nevie dt pocuvat. ich hudba nieje prvoplanova, kazdu pesnicku treba pocut viackrat aby si si mohol byt isty ze registrujes aspon zlomok toho co registrovat mas. preto dt pocuvam a preto ho pocuvaju aj vsetci ostatni. podla toho co pises je uplne jasne ze dt vobec nepoznas, co sa o mne a metallice povedat neda:) okrem toho, dt a metallica maju dobre vztahy, ale asi tomu nerozumeju tak dobre ako ty..? metallica bola moja vstupenka do dalsej dobrej muziky.
Zaznamenané
karol
nováčik
*
Príspevkov: 63



« Odpoveď #29 kedy: 17. Marec , 2005, 17:00:23 »

to mojaku čo hovoríš na Iron Maiden?
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.107 sekund, 22 otázok.