Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
01. Máj , 2024, 18:42:52
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: DT a metallica  (Prečítané 12473 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #30 kedy: 17. Marec , 2005, 17:18:32 »

inak, dt na kazdom velkom koncerte hra nejaky cover. na live in budokan su zabery z nacvicovania celeho setu - albumu od iron maiden.
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #31 kedy: 17. Marec , 2005, 17:46:57 »

Dt nepoznam,iba som reagoval na to co tu bolo pisane.Skusim nieco vypocut,ale urcite nic premna.Najtvrdsie co pocuvam je fakt metla.Tvrde nemusim.A iron maiden,fakt su dobry,ale premna hraju stale to iste.Radsej mi poradte ako zrychlit.Treba asi viac cvicit coooo.Viem hrat rychlo ale nieco tomu chyba,asi len cvik vsak...
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #32 kedy: 17. Marec , 2005, 18:30:41 »

Mojaku - hoď nejaké ukážky do galérie členov fóra a tam sa to preberie, čo treba vylepšiť, čo je fajn...
Zaznamenané

Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #33 kedy: 17. Marec , 2005, 22:13:31 »

vsetky kapely co nezponas hraju bez hudbu bez duse?
Zaznamenané
METALHAMMER
stály hosť
*****
Príspevkov: 935



« Odpoveď #34 kedy: 17. Marec , 2005, 22:41:09 »

mojaku....velmi slabucke...nepoznas a kidas...locksmith naopak velmi pekne a kultivovane....a len tak aby niekto nevravel ze som zaujaty....tak metallica bola tiez moja vstupenka to music ..a dream mam tiez fest rad...zdielam locksmithov nazor...a DT maju veeeelku hud. dusu....takze tak
Zaznamenané
karol
nováčik
*
Príspevkov: 63



« Odpoveď #35 kedy: 19. Marec , 2005, 13:10:50 »

mojaku...ta otazka ohladne Iron Maiden nikam nesmerovala. Chcel som len vediet, co povies na ich "dusu". DT pocuvam stale viac a viac a aj ked IM zostanu mojou naj, DT si vybojovalo druhe miesto v rebricku. A myslim si, ze dusa nechyba ani jednej ani druhej kapele. (ohladne tej duse len taka zaujimavost. Moj naj kamos ma zapriahol do IM. On tam vnima tu dusu asi najviac, ked sa dokaze pri pesnicke rozplakat. Videl som to na vlastne oci. To iba tak)
Zaznamenané
A.J.
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 441


« Odpoveď #36 kedy: 19. Marec , 2005, 16:30:47 »

mojaku tak to si ma teda ""potesil"" ze sem piseme len zaujate keci. Mimochodom DT nie je zas taka tvrda kapela (okrem Train of thought a niektorych individualnych songov:) Nemam nic proti metallice, tak isto to bola moja vstupenka do hudby..ale neda sa byt stale pri tom istom. Hladam neustale cosi nove, co ma zaujme.
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #37 kedy: 21. Marec , 2005, 11:16:14 »

Nie som zaujaty voci ziadnej kapele.Mam rad provokaciu,proste ked sa ludia zacnu hnevat,az vtedy ti povedia svoj nazor.Takze ste tu neni az taky suchary ako to vyzeralo.A bdivujem kazdu kapelu co nieco dokazala.Na slovensku chyba kapelam dravost.Ked vylezieme zo skusobne tak s tym nieco spravime-hrame predsa pre ludi-waaaaaa.Myslite si omne asi ze som sisi...
Zaznamenané
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #38 kedy: 07. September , 2006, 15:56:25 »

tak precital som si to tu cele.. moj nazor je taky, ze metallica priniesla do hudby viac ak DT!!!! metallica ma jednoznacke lepsie napady, ale pozor!!! nehovorim, ze DT nevedia nic vymyslet! ide o to,  ze to je ina hudba ako metallica a ked mam naladu, tak si popocuvam petrucciho a ked mam naladu, tak si pustim metlu!  respekt patri aj metallice aj DT!
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #39 kedy: 07. September , 2006, 18:54:16 »

btw...v tom mastrovi mi vadil spevak :D ako inak.. z celeho dreamu mi vlastne vadi spevak ostatne je v poho a rad si nieco od dreamu vypocujem..
a to, ze sa vam zdalo ze to petrucci hral divne asi bude preto, ze johny hra palmuting stylom down up down up...(alternate picking ak sa nemylim) a Jaymz s Kirkom to hraju proste down picking..a v tom sole si to myslim strihol aj s rudessom
cely master by DT som este nepocul tak sa nevyjadrujem :)
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.071 sekund, 22 otázok.