Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
20. Apríl , 2024, 00:55:28
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: XXL fest Nove Zamky 2011  (Prečítané 22915 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« kedy: 23. Júl , 2011, 12:12:28 »

popici zazitok - jak taki curaci sme tam dosli, na cas, pol hodinu pred vystupenim, 20:30.

na mieste SBS-kari s usmevom, ze vsetky zive kapely su zrusene, lebo neviem preco. po chvili prisiel chalan, co sme s nim vopred komunikovali, ze pre dazd co bol doobeda, zrusili zive kapely, lebo velky stage neviem co a PAcko neviem co a ze skratka sorry, nehra sa.

kedze sme slusni chalani a amateri a nemame ziadneho ostreho managera, navyse cela dohoda bez zmluvy, tak ze nech aspon cestak zaplatia, pojebanych 150€ na benzin. ze mame pockat, skusi vybavit s vedenim festivalu.

pol hodina, hodina, hodina a pol... nic. po dvoch hodinach sme komunikovali uz len telefonicky. "sorry chalani, mame prazdnu kasu, mame srasny minus, nedokazeme Vas vyplatit. vsak poslite cislo uctu a potom to doriseme". a tak nejak to asi skoncilo.

na velkom stage inak cely cas hral nejaky DJ, taky ten najprimitivnejsi techno set z roku 1996.

cely cas zpredu cez hlavny vstup pustali ludi, predavali listky, ale bez toho, aby ludom oznamili, ze festival defacto nie je ! normalne ludia dnu nasrati, ze co sa deje !

zaroven zozadu, jak mali mat vstup akoze ucinkujuci, tam za ten cas jak sme cakali prisla plna prdel miestnych osobakov, niektore pomerne luxusne, madarske SPZtky. co to boli zac, nikto netusi, ale ucinkujuci zjavne nie.

nam to prislo pri troche konspiracie, akoze nejaka partia ludi to cele vytunelovala, ze zhltli nejake miestne samospravove financie na organizaciu a vyuzili trochu dazdu na takyto ojeb. alebo neviem co si myslet. som zvedavy, ci na ten ucet vobec nieco niekedy dostaneme.

http://www.xxlfest.sk/2011/

web vyzera fasa, akoze proficky festak to ma byt, dobre mena ucinkujucich... ze sa nehralo tam tusim stale nikde nie je spomenute...

« Posledná zmena: 23. Júl , 2011, 12:15:26 od rastis » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1 kedy: 23. Júl , 2011, 12:13:16 »

ozaj - Knechtova.

Branko - dostali ste vediet, ze sa nehra ?
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #2 kedy: 23. Júl , 2011, 12:14:18 »

Jop, 10 min. pred cielom sme sa otocili spat.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #3 kedy: 23. Júl , 2011, 12:16:26 »

Jop, 10 min. pred cielom sme sa otocili spat.  Bavím sa skvele

a looove ?
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #4 kedy: 23. Júl , 2011, 12:20:11 »

a looove ?
To sa dozviem v blizkej dobe. Napisem.  :)

Kazdopadne to muselo byt cele dost sedlacky spravene... Vsak nebol som na feste, kde by nebol zalozny zdroj, pripadne zavola sa do firmy, ktora ma na starosti zvuk a do hodinky sa ide dalej predsa - to sa uz stalo.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #5 kedy: 23. Júl , 2011, 12:29:42 »

To sa dozviem v blizkej dobe. Napisem.  :)

Kazdopadne to muselo byt cele dost sedlacky spravene... Vsak nebol som na feste, kde by nebol zalozny zdroj, pripadne zavola sa do firmy, ktora ma na starosti zvuk a do hodinky sa ide dalej predsa - to sa uz stalo.

ale oni mali elektriku. na velkom stage bolo normalne PAcko, normalne svetla, vsetko ficalo. akurat ze tam jebel didzej jebnute techno na plne bomby. a bolo tam trochu blata, ale proti topfestu trebars uplne sucho.

+ normalne na brane predavali listky apustali dnu.

inak zhodou okolnosti. v roku 2005 sme mali hrat presne na tom istom mieste, to je na okraji NZ pri nejakom kupalisku. bol to iny fest, ina organizacia... ale tiez, dosli sme tam, techno na plne gule a hlavny stage prazdny, bez PAcka. ze oni cakali, ze si dovezieme svoje, ani zvukara tam nemali. takze tiez na otocku. pici aj tam !
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #6 kedy: 23. Júl , 2011, 12:34:15 »

ale oni mali elektriku. na velkom stage bolo normalne PAcko, normalne svetla, vsetko ficalo. akurat ze tam jebel didzej jebnute techno na plne bomby. a bolo tam trochu blata, ale proti topfestu trebars uplne sucho.

+ normalne na brane predavali listky apustali dnu.

inak zhodou okolnosti. v roku 2005 sme mali hrat presne na tom istom mieste, to je na okraji NZ pri nejakom kupalisku. bol to iny fest, ina organizacia... ale tiez, dosli sme tam, techno na plne gule a hlavny stage prazdny, bez PAcka. ze oni cakali, ze si dovezieme svoje, ani zvukara tam nemali. takze tiez na otocku. pici aj tam !
Je pravda, ze neskor sme dostali info, ze to nebude na nejakom mieste, ale ze sa to presunulo na kupalisko, ci co... Tam som uz citil prvy ojeb, ze cosi zle.....

Cele to vidim tak, ze to robi nejaky koko*t, ktory potrebuje pritiahnut ludi na zaujimave mena a nkoniec ich posle do prce. :)
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #7 kedy: 23. Júl , 2011, 12:40:30 »

to uz je aj clovek rad ze nema profi kapelu ktora 'musi' hrat aby prezila :D:D:D
Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #8 kedy: 23. Júl , 2011, 12:59:31 »

http://www.facebook.com/xxlfest

A:  vyhodit tolko penazi a za to co tam bolo vcera?blato,sami 13rocní opity,dieta?co to bolo?fuj..lutujem tych,co si kupili trojdnovy vstup za tolko penazi,oklamali ste ich..a verim ze aj dnes tam nebude vsetko tak ako hovorite..v kazdom prípade,som za to,aby ste vratili peniaze ludom,ktorych ste oklamali!!
about an hour ago

XXL fest: Prosim vas, su veci, ktore sa nedaju ovplyvnit, oznam o zmene sme okamzite potom, co sa to stalo vyvesili na bránu, nikoho sme neoklamali, oficiálne vyjadrenie okolo 14Ej hodiny
57 minutes ago


atd...

"čaute pokec stage.to jaké škrekľavé reproduktori ste nám dali na počúvanie hamba vám.Kapeli de sú .......za disko sme dali 18eu plus 10eu za gumáky a to nerátam alkohol"

"Najhorsi festival v zivote! Uz nikdy!!! Jeden velky ojeb za ktory sme vyhodili peniaze ktore nam aj tak urcite nebudu vratene... Radsej som odtial vcera hned vecer vypadla ked som sa dozvedela ze vidiek nebude a cely stage je srusenz... najhorsie!!!"


a podobne :))


To je snad mozne fakt len na nasej "scene"...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #9 kedy: 23. Júl , 2011, 13:03:53 »

...


To je snad mozne fakt len na nasej "scene"...

normalne klasika, 90te roky, hura pome ojebavat sprostych ludi :)
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #10 kedy: 25. Júl , 2011, 12:57:58 »

....noooo v Zámkoch posledné 3 roky skapal pes, buďte radi, že ste radi Na zdravie! ....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #11 kedy: 25. Júl , 2011, 13:08:38 »

ja som nastastie nebol aj ked som sa tesil na Pendulum  Bavím sa skvele ale tak necakajte od sedlakov nic extra. Tam je vela ludi zakomplexovaních z Rytmusa a z Djov z 1996.  A na festivali tam chodia (cca 75%) ludia co sa pred tescom zidu 15ti za jednym autom a vytlacaju si tukom obalene ruky  Bavím sa skvele Najblizsie ak dojdete tak si prichystajte banany pre tie opice....
Zaznamenané

Im a little princess
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #12 kedy: 25. Júl , 2011, 13:25:05 »

pendulum znamena po madarsky dojst a ist domov :D nie?
Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #13 kedy: 25. Júl , 2011, 13:33:32 »

Tam je vela ludi zakomplexovaních z Rytmusa a z Djov z 1996. 
Tuto vetu mi pls vysvetli dik  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #14 kedy: 25. Júl , 2011, 13:40:47 »

Tuto vetu mi pls vysvetli dik  Bavím sa skvele
videl si uz chodiace opice?  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele ale zive hej...
« Posledná zmena: 25. Júl , 2011, 13:42:46 od Yugi00 » Zaznamenané

Im a little princess
Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 22 otázok.