Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 03:12:21
Strán: [1] 2 3 ... 13 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Amy Winehouse R.I.P  (Prečítané 46051 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« kedy: 23. Júl , 2011, 19:08:01 »

http://kultura.sme.sk/c/5989360/spevacku-amy-winehouse-nasli-mrtvu-v-jej-byte.html
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #1 kedy: 23. Júl , 2011, 19:10:23 »

Pacilo sa mi tych par songov, co hravali v radiach. Bol to taky kontrast k tym typickym radiovkam.

Nech je jej zem lahka, kazdopadne.

p.s. fet is bad
« Posledná zmena: 23. Júl , 2011, 19:12:38 od kubo63 » Zaznamenané
bigbadbrad
stály hosť
*****
Príspevkov: 866



« Odpoveď #2 kedy: 23. Júl , 2011, 19:12:01 »

dalsi clen do klubu 27  Zdravíčko
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 23. Júl , 2011, 21:44:28 »

Do pči zomrela a ja som chcel  na nu íst na Siget v auguste čest jej pamiatke  Zdravíčko , uuužasna speváčka
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 23. Júl , 2011, 21:45:45 »


je mi to luuto
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #5 kedy: 23. Júl , 2011, 23:12:43 »

ja som ju poznal skor ako fetacku nez spevacku...  a podla toho ako to dopadlo tak bola lepsia fetacka nez spevacka
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #6 kedy: 24. Júl , 2011, 00:50:45 »

ja som ju poznal skor ako fetacku nez spevacku...  a podla toho ako to dopadlo tak bola lepsia fetacka nez spevacka

akurat asi pred tyzdnom sme sa s kamosmi bavili, ze ktovie kolko este vydrzi...

inak nejsom nejaky jej fanusik, ani toho nepoznam az tak moc, ale to co z nej liezlo, za nieco stalo. fakt dost talentovana baba... a ze, ktovie, keby nezila henten typ zvita, ci by z nejak liezla hentaka muzika...
Zaznamenané
tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #7 kedy: 24. Júl , 2011, 07:22:03 »

kazdemu bolo jasne,ze takym sposobom zivota dlho nevydrzi. odisiel velky R&B, soul talent.
« Posledná zmena: 24. Júl , 2011, 07:41:51 od tarquin » Zaznamenané

stevino179
Hosť
« Odpoveď #8 kedy: 24. Júl , 2011, 10:59:53 »

hm J.Morison, j .Joplin ,J.Hendrix skočili  zhruba v tom istom veku ako ona a podobným spôsobom , a čo sa týka tej fetačky je mi jedno na čom šlapala ked ta hudba čo robí šlape ako žiadna iná , potrebovala si posunut vedomie aby niečo vytvorila , a my možme bit len radi inak by sme prišli o zážitok a pre mna sú jej veci umelecký zážitok
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #9 kedy: 24. Júl , 2011, 14:26:34 »

hm J.Morison, j .Joplin ,J.Hendrix skočili  zhruba v tom istom veku ako ona

Zas radit ju k nim je dost nonsens. Jedine podla mna cim bola zaujimava, ze oprasila R&B zo 60tych rokov - vtedy takych spevacok boli mraky.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #10 kedy: 25. Júl , 2011, 07:37:55 »

presne tak! a niekto sa na tom dobre nabalil! a ja este dodam ze pre mna nebola zaujimava nicim! vcera som sa na fb o tom hadal s m. jaslovskym az si ma nakonec vymazal lebo uz nemal agrumenty  Bavím sa skvele

Argumenty pre čo? čii si zaslúžila alebo nezaslúžila smrť? Alebo argumenty pre to, že tebe sa SUBJEKTÍVNE páči viac metalika?

V tom čo robila bola dobrá, keby nebola, tak o nej nevieme. Bola to iná hudba než ten bežný mainstream čo sa hrával v rádiách a popravde ma to zaujalo.
A že sa na tom niekto nabalil? serie ma to rozhodne menej, než napr. štátne firmy rozpredané za korunu diletantom počas prvej vlny kupónovej privatizácie. Aj ty sa môžeš nabaliť. Nájdi speváčku, napíš jej kvalitné skladby a urob z nej hviezdu :-) Bráni ti niekto?

Je samozrejmé, že teraz babenka post mortem získa ďalšiu multiplatinu, ale ju to už srať nebude...
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
stevino179
Hosť
« Odpoveď #11 kedy: 25. Júl , 2011, 07:41:31 »

neviem ako vy ale ja som mal Amy račej ako Morisona /šao keby nebol taky pekný a excentrický n ieje taký slavny/ , Kobaina , hendrixa  aj Joplin , ona bola prosta neskutočna osobnost a spievala krásne a špecificky
Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #12 kedy: 25. Júl , 2011, 08:08:22 »

Zas radit ju k nim je dost nonsens. Jedine podla mna cim bola zaujimava, ze oprasila R&B zo 60tych rokov - vtedy takych spevacok boli mraky.

Cely klub 27 su skor celebritky.  :) Amy by som ju tiez ale vobec k nim neradil. Najviac sa asi zasluzila o to, ze tento zaner vzkriesila a prakticky hned po nej zacali karieru Duffy a Adele.
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #13 kedy: 25. Júl , 2011, 08:11:42 »

Tak to by som netvrdil čo bola Amy teraz to bola Joplin vtedy , možno menej pochopená ale s minimalne takím istím prínosom , a to ešte čas ukáže , taká osobnost v telke v hlavnom prude sa zase pár rokov neuvidí .Vychadzala zo starích korenou ale mala svoj vlastný štýl
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #14 kedy: 25. Júl , 2011, 08:54:04 »

kks, tu zensku som ani nepoznal... teraz sa ospevuje viac nej Jackson do pice.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Strán: [1] 2 3 ... 13 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.081 sekund, 22 otázok.