Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
26. Apríl , 2024, 15:35:02
Strán: [1] 2 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Audiotek.cz  (Prečítané 8909 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
RiZz0
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 173



« kedy: 30. Júl , 2011, 11:37:21 »

Hojte. Raz som si tam objednaval kombicko gitarove. Nebol ziadny problem aj dobra cena.

Teraz som si pravil objednavku nake struny,drcka,sluchatka...

Potreboval som elektronky do komba hladal som sovteky. Pozeram este som sa aj pytal to je cena za jednu?Alebo dve. Dostavila sa mi odpoved cena je za parovanu dvojicu... super objednam do kosika 2x elektronky. Zaplatim nieco okolo 40e a prisli mi dve elektronky :D mna skoro vystrelo.

Dufam ze mi to poslu este dodatocne. jedna El84 nemoze stat 18,50e snad. Pisal som tam uz aj mail.

Nemal niekto podobny problem?Naco si mam davat bacha a tak? Keby som ich mal kontrolovat pri prevzati by to trvalo asi 15minut. Boli zabalene jak svina v takom hnusnom lepkavom alobale. Na otvorenie som potevoval noznice a nozik :D
Zaznamenané

Ten kto chce příliš moc, může ztratit úplne všechno, a kto chce zas od života moc málo, nemusí dostat vůbec nic.
Duger
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 30. Júl , 2011, 11:42:35 »

od nich som dakedy vkuse objednaval, nemal som ani jeden problem z tym obchodom, určite sa s nimi da dohodnuť a ked napisali že cena je za par tak im len napiš čislo objednavky a o čo ide..
Zaznamenané
RiZz0
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 173



« Odpoveď #2 kedy: 30. Júl , 2011, 11:50:35 »

No to presne som spravil. Este z tej objednavky aj tak cakam na dve veci co nemali na sklade. Na tie elektronky maju status "dodanie na dotaz" tak je mozne ze mali posledny par. Len v statuse mojej objednavy je "vybavene" a platil som za 2 pary. By ma to nasralo. 20e je dost a 2elektronky si mozem strcit akurat tak do prdele  Smútim
Zaznamenané

Ten kto chce příliš moc, může ztratit úplne všechno, a kto chce zas od života moc málo, nemusí dostat vůbec nic.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #3 kedy: 30. Júl , 2011, 12:12:06 »

no sak co robis napis im mail ze co sa stalo a poslu ti ich zadara :) uz si im pisal? inak ak mas pocit ze 20e za dve elektronky je vela.. bezne ked kupujem 4icu SED =C= tak dam 150e :)
« Posledná zmena: 30. Júl , 2011, 12:13:19 od kaolko » Zaznamenané

RiZz0
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 173



« Odpoveď #4 kedy: 30. Júl , 2011, 12:16:05 »

Jasne pisal :) myslel som 20e premna ako pre amatera a po druhe premna ako zarabajuceho cloveka na slovensku :D
Zaznamenané

Ten kto chce příliš moc, může ztratit úplne všechno, a kto chce zas od života moc málo, nemusí dostat vůbec nic.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #5 kedy: 30. Júl , 2011, 14:31:08 »

Jasne pisal :) myslel som 20e premna ako pre amatera a po druhe premna ako zarabajuceho cloveka na slovensku :D
hadam necakas, ze kazdemu budu robit cenu na mieru podla mesacneho prijmu
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #6 kedy: 30. Júl , 2011, 15:01:16 »

hadam necakas, ze kazdemu budu robit cenu na mieru podla mesacneho prijmu

to si dost zbytocne napisal, nie ?  Žmurk ved to ani netvrdi, mna by to tiez sralo ze by ma jedna elektronka vysla 20 Eur, ked ma vyjst 10
Zaznamenané

RiZz0
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 173



« Odpoveď #7 kedy: 31. Júl , 2011, 09:07:15 »

To netvrdim ani ja. Preto som si vybral aj take cenovo pristupne. Keby sisi zobral 4ricu ako pise kaolko za 150 a pridu ti 2 to mas hned 75e...
Zaznamenané

Ten kto chce příliš moc, může ztratit úplne všechno, a kto chce zas od života moc málo, nemusí dostat vůbec nic.
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #8 kedy: 31. Júl , 2011, 09:52:59 »

....to v pohode vyreklamuješ, len treba komunikovať, teraz pri poslednej objednávke mi neodrátali zľavu, napísal som im následne sa to riešilo dobropisom, ďalej som riešil povrchové poškodenie a tie bezproblémov vyriešené, treba komunikovať....čo narobíš, jeduje to človeka, ale zatiaľ mám len dobré skúsenosti....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
RiZz0
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 173



« Odpoveď #9 kedy: 03. August , 2011, 06:10:29 »

Tak je to vsetko v poriadku... elektronky hned vyexpedovali :)
Zaznamenané

Ten kto chce příliš moc, může ztratit úplne všechno, a kto chce zas od života moc málo, nemusí dostat vůbec nic.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #10 kedy: 03. August , 2011, 14:44:47 »

mne ti kktkovia neodpisuju na maily asi 4 dni :) som si nieco obednal, nic mi ale nesvieti pod objednavkami aj ked mi dosiel potvrdzujuci mail :) divne cele.. jak keby sa to stratilo
Zaznamenané

Duger
Hosť
« Odpoveď #11 kedy: 03. August , 2011, 17:13:11 »

mne ti kktkovia neodpisuju na maily asi 4 dni :) som si nieco obednal, nic mi ale nesvieti pod objednavkami aj ked mi dosiel potvrdzujuci mail :) divne cele.. jak keby sa to stratilo

mne muziker mesiac :)
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #12 kedy: 03. August , 2011, 18:17:51 »

treba tam volat, oni sa neobtazuju asi potom tie maily dohladavat, ked tam raz clovek nenapise a sa na to vyseru
Zaznamenané

RiZz0
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 173



« Odpoveď #13 kedy: 04. August , 2011, 13:20:14 »

Alebo si este skontroluj SPAM, ci ti to tam nevliezlo. + ci si ten mail vobec odoslal. Kebvy som si to ja neskontroloval tak cakam doteraz :D... proste som sa ponahlal a nak som to nevychytal...
Zaznamenané

Ten kto chce příliš moc, může ztratit úplne všechno, a kto chce zas od života moc málo, nemusí dostat vůbec nic.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #14 kedy: 04. August , 2011, 14:13:01 »

jo ja som pocheckoval vsetko od spam folderov cez historiu archiv az po frajerkin gmail ci ma nepodvadza :D
Zaznamenané

Strán: [1] 2 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.099 sekund, 22 otázok.