Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 04:34:52
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: BIG MUSIC Gitariáda 2011  (Prečítané 8780 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #15 kedy: 23. Október , 2011, 19:08:04 »

asi tak nejak  Bavím sa skvele a ani som nemal cas hral som v Amsterdame a vselikde v europe
hlavne som myslel ty trubka,že sa o tom skoro nevedelo..malo to byt v tv(aspon reklama) hlavne ja nepotrebujem sutažit...ty si mohol,,,v 90rokoch som mol v canade na takejto sutaži.furt to bolo v tv..dostal som sa relativne daleko..len tam bola len jedna skupina a to gitara... a tam fakt hraju .....pamatam len na nervy...ale zase nasiel som si dalšie bandy na hranie a reklama...
« Posledná zmena: 24. Október , 2011, 07:00:08 od joe » Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #16 kedy: 23. Október , 2011, 19:54:45 »

no ludia... sutazil som v kategorii jazz blues, a mal som smolu lebo tam boli sami zabijaci, hral som z nich ako posledny takze som si ich najprv musel vsetkych vypocut jak nakladaju a potom som tam isiel cvrlikat  Bavím sa skvele nabuduce pojdem radsej do rockoveho kola... mne sa najviac pacil ten co vyhral rockovu gitaru, to bol mlatic... a potom este Peter Emmer hral skvelo, na styl Grega Howa :) najvacsia prdel vsak bola, ze traja finalisti rockoveho kola hrali za sebou Glasgow Kiss  Bavím sa skvele som prisiel do satne a naraz to tam fidlovali vsetci spolu  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #17 kedy: 25. Október , 2011, 23:27:06 »

najvacsia prdel vsak bola, ze traja finalisti rockoveho kola hrali za sebou Glasgow Kiss 
coordination fail.
Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.046 sekund, 23 otázok.