Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
26. Apríl , 2024, 18:09:17
Strán: 1 [2] 3 4 ... 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: GITARIÁDA 2011  (Prečítané 53121 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #15 kedy: 18. August , 2011, 14:36:01 »

mozna vymena za nieco?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #16 kedy: 18. August , 2011, 14:47:50 »

mozna vymena za nieco?  Bavím sa skvele
Stevino by urcite vymenil prvy cenu rockovej gitary za prvu cenu pre basakov  Bavím sa skvele
Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #17 kedy: 18. August , 2011, 14:53:04 »




Na známosť sa dáva, že už si záujemcovia môžu pozrieť, čo sa dá tento rok na Gitariáde vyhrať (zatial okrem kat. Jazz/Blues):

http://www.gitariada.sk/CenyAsponzori2011.htm

Aspon vieme, co bude po dvoch tyzdnoch od odovadavania cien na bazare.  Bavím sa skvele
Zaznamenané
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #18 kedy: 18. August , 2011, 15:30:56 »

mozna vymena za nieco?  Bavím sa skvele

korg ax1 JAPAN
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #19 kedy: 18. August , 2011, 19:32:01 »

parada idem sa prihlasit  Na zdravie!
Zaznamenané
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #20 kedy: 18. August , 2011, 19:36:07 »

No trosku lepsie ceny dali ako pred rokom, tam ta prva cena cinsky marshall a šlechter  :)
Zaznamenané
ATY
nováčik
*
Príspevkov: 38


« Odpoveď #21 kedy: 18. August , 2011, 22:11:20 »

Cawte, no vidim ze skromnost nie je v mode. Prva cena "cinsky" marshall a Schecter gitara - malo?? Poviem len to ze vitaz Guitar festivalu Praha Vadim Busovsky a tak isto Peter Luha si urcite spomenu ze PRVA cena v tej dobe bola nejaky Boss efekt a ak si dobre pamatam tak struny k tomu v celkovej hodnote cca 85€. Podobne je to na vela sutaziach v EU aj teraz. Nakolko si vazime muzikantov a vieme aka je to drina dostat sa na urcitu uroven, snazime sa pre sutaziacich zabezpecit naviac ako sa da. A niekedy sa da viac a niekedy menej. Nie je jednoduche zorganizovat sutaz akou je Gitariada tak aby bol kazdy spokojny a sutaz mala urcitu uroven. Myslim ze tento rok sa podarilo ziskat vela super cien, preto sa hlaste, nech je to komu rozdat.  Ja som čert..
Zaznamenané
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #22 kedy: 18. August , 2011, 22:25:40 »

Cawte, no vidim ze skromnost nie je v mode. Prva cena "cinsky" marshall a Schecter gitara - malo?? Poviem len to ze vitaz Guitar festivalu Praha Vadim Busovsky a tak isto Peter Luha si urcite spomenu ze PRVA cena v tej dobe bola nejaky Boss efekt a ak si dobre pamatam tak struny k tomu v celkovej hodnote cca 85€. Podobne je to na vela sutaziach v EU aj teraz. Nakolko si vazime muzikantov a vieme aka je to drina dostat sa na urcitu uroven, snazime sa pre sutaziacich zabezpecit naviac ako sa da. A niekedy sa da viac a niekedy menej. Nie je jednoduche zorganizovat sutaz akou je Gitariada tak aby bol kazdy spokojny a sutaz mala urcitu uroven. Myslim ze tento rok sa podarilo ziskat vela super cien, preto sa hlaste, nech je to komu rozdat.  Ja som čert..


Ked napisem ze su ceny lepsie v porovnani s rokom 2011 tak na tom nic nie je, je to len obycajne konstatovanie. No a to co bolo je mi jedno, pred casom aj chleba stal menej.
Zaznamenané
ATY
nováčik
*
Príspevkov: 38


« Odpoveď #23 kedy: 18. August , 2011, 22:47:43 »

Jasne, klasika. Vsetkym co maju dnes 15 rokov je jedno co bolo. Ale pohoda.
Zaznamenané
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #24 kedy: 18. August , 2011, 22:50:17 »

Ja nemam 15 rokov a nebudem sa zamyslat co bolo, je mi to picu platne.
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #25 kedy: 18. August , 2011, 22:58:09 »

Cawte, no vidim ze skromnost nie je v mode. Prva cena "cinsky" marshall a Schecter gitara - malo?? Poviem len to ze vitaz Guitar festivalu Praha Vadim Busovsky a tak isto Peter Luha si urcite spomenu ze PRVA cena v tej dobe bola nejaky Boss efekt a ak si dobre pamatam tak struny k tomu v celkovej hodnote cca 85€. Podobne je to na vela sutaziach v EU aj teraz. Nakolko si vazime muzikantov a vieme aka je to drina dostat sa na urcitu uroven, snazime sa pre sutaziacich zabezpecit naviac ako sa da. A niekedy sa da viac a niekedy menej. Nie je jednoduche zorganizovat sutaz akou je Gitariada tak aby bol kazdy spokojny a sutaz mala urcitu uroven. Myslim ze tento rok sa podarilo ziskat vela super cien, preto sa hlaste, nech je to komu rozdat.  Ja som čert..

Nie si trochu samonasieraci typ? Lebo neviem k comu reagujes. Ved vsetci piseme, ze tie ceny su super!

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #26 kedy: 18. August , 2011, 22:58:52 »

Nie si trochu samonasieraci typ? Lebo neviem k comu reagujes. Ved vsetci piseme, ze tie ceny su super!



asi menzes  Bavím sa skvele
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #27 kedy: 18. August , 2011, 23:16:59 »

No trosku lepsie ceny dali ako pred rokom, tam ta prva cena cinsky marshall a šlechter  :)

tiez nechapem, naco zhadzovat ceny rok predtym... co ? malo ? napicu ceny ? chudaci sutaziaci ?  Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #28 kedy: 18. August , 2011, 23:20:30 »

Na ktoru picu daju stack zleho marshallu a nepouzitelnu gitaru, ked mozu radsej dat nieco co clovek fakt vyuzije?

Ale mne je to jedno, nebudem sa o tom dohadovat.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #29 kedy: 18. August , 2011, 23:25:55 »

Na ktoru picu daju stack zleho marshallu a nepouzitelnu gitaru...

ale to hovoris zo svojho prisne subjektivneho pohladu. lebo iste sa najdu borci, co sa mozu pozastavit, ze na keru picu tam davaju jeble hentake mesabugy, kedze mesabugy ma aj ovela paradnejse zosiky, a urcite su aj paradnejsie firmy ako mesabugy... takisto ten Ibanez je pre mna si taka ista p*čovina, ako nejaky Schecter, ale nebudem predsa preto nahadzovat posmesny ton, aj ked mi vlastne ta sutaz nic nehovori...

 Na zdravie!
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.086 sekund, 22 otázok.